קבוצות הנוער הדתיות של איגי פותחות שנת פעילות!

בואו לשמוע על איגי דתי, קבוצות הנוער והצעירים של ארגון נוער גאה בשיתוף חברותא * אם אתם בני 15-18 או 18-23 יש לנו קבוצה חברתית ממש בשבילכם! * בנ"ע, המודל ההומואי

igy_datiim

מי אנחנו?

בתחילת שנת תש"ע החלו לפעול באיגי (ארגון נוער גאה) שלוש קבוצות חדשות שטרם נראו כמותן בארץ – קבוצות לנוער להט"בי דתי:

 • קבוצת בנים צעירה (לבני 15 עד 18)
 • קבוצת בנים בוגרת (לבני 18 עד 23)
 • קבוצת הבנות (לבנות 15 עד 23)

הקבוצות פועלות בשיתוף פעולה עם ארגוני הלהט"ב הדתיים חברותא, בת-קול ותהל"ה.

רוצים לבוא?

ההזמנה לפתיחת שנת הפעילות של איגי - לחצו להגדלה
ההזמנה לפתיחת שנת הפעילות של איגי – לחצו להגדלה

הקבוצות מיועדות למי שחי בעולם הדתי (חרדים/דתיים/מסורתיים) ולמי שמרגיש קשור לעולם הזה (דתל"שים/מתוסבכים), שהם הומואים, לסביות, ביסקסואלים או טרנסג'נדרס או שהם מתלבטים בנוגע לזהותם המינית. אז אם אתם מרגישים שמקומכם איתנו – אתם יותר ממוזמנים להצטרף!

למי הקבוצות לא מיועדות? למי שהדת לא מהווה חלק ממנו, למי שלא בא מהעולם הדתי ולמי שמילים כמו "חוק הדתיים השלובים", "שמירת הלשון" (וזה לא גס!) או "רינת ישראל" נשמעים כמו סינית בשבילו.

מה עושים שם?

המפגשים נערכים במתכונת של פעילות תנועת נוער – סבב היכרות, פעילות המעלה נושא למחשבה, דיון אודות הנושא ופעילות סיכום. המפגשים נערכים באווירה פתוחה המקבלת כל אחד באשר הוא, ומאפשרת לכם להסיר לשעה קלה את המסכות ופשוט להיות עצמכם. אפשר לדבר בלי לפחד מה יגידו ומה יחשבו, ואפשר רק להקשיב.

מתי ואיפה נפגשים?

חניכי קבוצת הנוער בארץ אחרת
חניכי קבוצת הנוער בארץ אחרת

כל קבוצה נפגשת פעם בשבועיים, ביום קבוע (נשתדל שקבוצת הבנים הבוגרת לא תתנגש עם פעילויות של חברותא, וקבוצת הבנות לא תפגש במועד של פעילויות בת קול). הפגישות נערכות בתל אביב במקום בטוח, דיסקרטי ונעים, שאינו מזוהה עם הקהילה ההומו-לסבית, או עם משהו בכלל.

בשביל לדעת בדיוק איפה ומתי המפגשים יערכו, צריך ליצור קשר מדריך מהקבוצה שלכם. בדומה לכל הקבוצות של איגי הפרטים על המקום המדוייק לא יפורסמו באינטרנט, גם לא בהמשך (דיסקרטיות כבר אמרנו?). אבל אל תהססו ליצור קשר עם המדריכים – הם ממש חמודים. בדקנו.

המדריכים

לכל קבוצה צמד מדריכים/ות שעברו הכשרה במערך ההדרכה בארגון איגי, ועובדים תוך ליווי צמוד של הצוות המקצועי באיגי. המדריכים מגיעים מהעולם הדתי – החל מהעולם החרדי ועד הכיפה הסרוגה. הם בוגרי אולפנות, ישיבות תיכוניות ותיכונים דתיים, וביניהם קצינים, בוגרי ישיבות הסדר ושירות לאומי. שילובי המדריכים בכל קבוצה מאוזן, ומאפשר לכל בן/בת נוער למצוא – אנו מקווים – מדריך מעולמו.

צרו קשר – אנחנו כאן בשבילכם (באמת!)

קבוצת הבנות:

 • רחל פרידמן – 0546300432
 • אריאלה שפירא – 0524040858
 • Dvora.z@igy.org.il
קבוצת הבנים הצעירה(15-18):
 
קבוצת הבנים הבוגרת(18-23):
 

does n95 mask cause hypoxia, full face respirator mask backpack adapter, dust mask manufacturers in south africa, face mask surgical blue 50bx crosstex, how to draw a dust mask, can you use more than one face mask in a day, how to replace binks respirator kit, what respirator does alec steele use, respirator for a mask, rip it softball face mask, where to buy korean face masks online, best face mask to minimize pores, airsoft face shield, sycamore tree pkllen dust mask, are there 2 sides to a surgical mask, how to know if my ram truck is vin n or p respirator, medline curad, n95 face mask particle protection, n95 dust mask smoke, aid coronavirus, surgical gas mask with animal, filter mask for fine dust, where to buy a face mask for basketball, dreamwear full face mask vs amara view, 3m 7800 respirator parts, which side of the surgical mask to wear, dean ambrose surgical mask, feline coronavirus and humans, child friendly face masks, n95 mask for children, safety pacing, n95 respirator size, face shield scarf at boston store, rz mask m2 safety n95 multi purpose air filtration mask uk price, where to get fitted for n95 mask, body armor face shield, what respirator filter for perfume odors, what is the face mask used in hunting called,

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

9 תגובות

 1. מהיכרות שלי את החניכים – כולם אורתודוכסים. בכלל מצחיק להשתמש בביטוי הזה כאן בארץ, כשרובם המוחלט של הדתיים לא טורח לציין את המילה "אורתודוכסי" לצד הכיפה שלו. אמנם אחד המדריכים גם פעל במסגרת התנועה המסורתית, אבל אין שום קשר בין זה לבין פעילויותיה של הקבוצה. תבוא ותראה. הכי פשוט!

  1. שלום,

   לצערנו המפגשים של קבוצות הנוער הם עד גיל 23 בלבד.

   החל מגיל 24 ניתן להגיע למפגשים החודשיים של חברותא כמו כן לקבוצת המטיילים (מומלץ מאוד!!!)

   1. תודה, לזה התכוונתי -מפגשים כלשהם.
    מתי מפגשים אלו אמורים להתחיל? או שאולי כבר התחילו?

 2. פעילות מבורכת. הצעה – המינוח "מתוסבכים" לדעתי אינו במקום. כדאי אולי להחליף במשהו כמו "מתלבטים" או כל דבר אחר ללא קונוטצייה שלילית

 3. נתי חבל שאתה סתם אומר.
  כמו במפגשי חברותא, יש יותר דתלשים מכאלה שאפשר לכנות אורתודוקסים (אם כי לא אהובה עלי הפלגנות הלא-הכרחית ברוב המקרים הזו). וטרחתי להגיע לשניהם.
  אולי צריך לחשוב למה זה, ולמה למרות כל הדיבורים על זה שהיום הדור אחר – הקבוצות האלו לא מדברות להרבה אנשים. כמו לכל החמישה שידעתי עליהם (והם לא עלי) כשלמדתי בהסדר, וכמו לעוד כמה עשרות בחורים דתיים שיצא לי להכיר בדרכים אלו ואחרות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *