תרמו לנו

עמותת חברותא

"חברותא – הומואים דתיים" היא עמותה רשומה ללא מטרות רווח. העשייה שלנו כוללת הן פעילות פנימה לרווחת חברי הקהילה (קבוצות, פעילות קהילתית וכו') והן פעילות החוצה (הרצאות, מיסוד פורומים לדיון, קמפיינים, פרסום יצירות ותוכן להט"בי דתי) לשינוי, הרחבת והעמקת השיח הדתי בקהילת הלהט"ב והשיח הלהט"בי במגזר הדתי.

התרומות מושקעות במטרותנו

חברותא מקפידה לחסוך בהוצאות על תשתית ארגונית ולהשקיע את כספי התרומות בעשייה עצמה. לכן, חברותא מבוססת על מתנדבים אשר תורמים מזמנם ומכשרונם בהתאם ליכולתם – החל מפרוייקטים במחשב בבית לעיתים רחוקות, וכלה בחברי הוועד אשר עושים לילות כימים בפעילות.

אנו מקפידים שהעשייה הזו תגיע לקהל ללא עלות או במחירים שווים לכל נפש (פעמים רבות נמוכים בהרבה מעלות המוצר או הפעילות). חברי קהילת חברותא ערבים זה לזה – ואנו מסבסדים את הפעילות לחברי קהילה אשר ידם אינה משגת! 

החזר כספי

העמותה שלנו מקפידה על מנהל תקין ופועלת למען מטרות ציבוריות מוכרות. לכן, תרומות עשויות לזכות את התורם בהחזר כספי ממס הכנסה על כ-35% מגובה התרומה. נשמח להסביר עוד – צרו קשר.

בחור בן 18-19, שהולך לטיפול "מקצועי" ו"מבטיח", תרתיי משמע, שנותן תחושה של עוצמה, ביטחון, כמו טריפ מופלא על קוקאין משובח במיוחד הנארז בתוך מעטפת של מציאות אפשרית וחוקית לחלוטין… יש יותר מזה?!

אחד הדברים שאפיינו את הטיפול זה הדגש על כך שניתן לשנות דברים- הנטייה הזאת היא נרכשת ואיננה מולדת, נאמר, ולכן אין שום בעיה לשנות את זה. המפתח הוא בי וזה תלוי רק ברצון שלי. עניין של בחירה.

קרא עוד »

שתפו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *