חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

תמיד מרגשת נקודת המבט מהצד

אפשר היה לראות את הפנים הנרגשות של ארז ברוכי כשנכנס למפגש האחרון שלנו בקשת הסרוגה הירושלמית.

אפשר היה לראות את הפנים הנרגשות של ארז ברוכי כשנכנס למפגש האחרון שלנו בקשת הסרוגה הירושלמית.

ארז היקר, שבא להעביר לנו בהתנדבות שיחה לכבוד יום המשפחה ולספר את סיפורו האישי, הקדים מעט. הוא פתח את הדלת והופתע לגלות חדר מלא מצד לצד ב24 בחורים חברי הקהילה הדתית הגאה. הוא הצטרף בדיוק כשהיינו באמצע סבב שיתופים על אירועי השבוע.

תמיד מרגשת נקודת המבט מהצד, שמגלה כמה לא מובן מאליו מרחב השייכות וההכלה שיצרנו יחד כאן בעיר הקודש. מרחב המאפשר לכל אדם להחזיק בזהויות השונות שלו, להרגיש נורמלי ואהוב ולהעז לחלום על עתיד.

הלוואי שיכולתם לחוות בעצמכם!

למה צריך בכלל מצעד? ועוד בירושלים?

לאחר הרבה שאלות מהרבה מכרים/ות, חברות/ים ובנות/י משפחה, ושנים ארוכות אחרי שחשבתי שהדברים האלה כבר ברורים לכולן/ם, אני מציע תשובות לשאלות:
למה צריך בכלל מצעד? ועוד בירושלים?

קרא עוד »

"מי שמפחד לחזק את שרקי ולעשות לו לייק של אמפתיה, חושש מן הטאבו המגזרי"

נציגי הציבור שמפחדים להביט במראה ששרקי מעניק להם – ישלמו מחיר אלקטורלי כשהנוער ירגיש שמנהיגותם מאבדת רלוונטיות. כשם שעזבו צעירי ש"ס ואגודה אל חיקו של בן גביר, יעזבו צעירים נוספים מפלגות נוספות שלא יישרו קו עם המאה ה־21, ועם הפוסט המכונן של מי שבסך הכל רוצה להיות אבא בשולחן שבת.

קרא עוד »

כשרציתי לגייר את הילדים

כשרציתי לגייר את הילדים, לא יכולנו לעשות את זה בארץ. אף בית דין אורתודוכסי פה לא סמך עליי שאגדל ילדים יהודים. מצאנו בית דין אורתודוכסי בניו-יורק, ותוך כדי שאנחנו מתכננים טיסה עם שני תינוקות ושמונה מאות מזוודות על פני חצי יבשת, אדם שאל אותי: בשביל מי אתה עושה את זה? מי הקהילה שלך? שלושה רבנים שמעולם לא פגשת באפר-ווסט-סייד?

קרא עוד »

שתפו את המאמר