חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

שבת הקשת הסרוגה בחיפה

הקשת בחיפה מסכמת את תשפ"ב בשבת קבוצתיתהתכנסנו 26 מקהילת החברים יחדיו בדירה של שניים מחברי הקהילה, על מנת לחגוג שבת משותפת. הייתה תחושה כל כך טבעית באוויר, חברים שסועדים ומבלים יחד ופתאום כאילו נעלמו כל הקשיים והפחדים הנוגעים לדת ולהט"ב.

הקשת בחיפה מסכמת את תשפ"ב בשבת קבוצתית

התכנסנו 26 מקהילת החברים יחדיו בדירה של שניים מחברי הקהילה, על מנת לחגוג שבת משותפת. הייתה תחושה כל כך טבעית באוויר, חברים שסועדים ומבלים יחד ופתאום כאילו נעלמו כל הקשיים והפחדים הנוגעים לדת ולהט"ב.

השבת כללה הדלקת נרות משותפת, תפילות שבת בקולי קולות, סעודות טעימות, פעילויות מגוונות, חווייתיות ומעמיקות, ושחנ"שים לתוך הלילה.

קינחנו את השבת בטיול שקיעה על הכרמל לפני ההבדלה, ועצרנו להודות על הקבוצה החזקה שנוצרה, שתופסת מקום כל כך חשוב בחיים של כולנו. מקום של שייכות, הכלה, הקשבה וחוויה טבעית של נורמליות.

תודה לחברותא על הסיוע המשמעותי והתמיכה בהפקת השבת, למובילי הקבוצה, למארחים, למארגנים המשקיענים, ולכל חבר שנתן את ליבו ויחד עזר ליצור את הקסם הזה – קהילת הקשת הסרוגה חיפה ❤️

ח"כ סמוטריץ,

לא תכננתי לכתוב, הספיק לי בנתיים להתווכח עם השלטים שלך בכל רחבי הישוב תוך כדי ריצות הבוקר שלי , אבל הבוקר השלטים נעלמו והמילים מתפרצות לי החוצה, מבקשות להשמיע קול , קול של רבות ורבים שפגשתי בשנים האחרונות במסגרת תפקידיי ועיסוקיי.

קרא עוד »

כשהייתי בשיעור א', ישיבת מעלה גלבוע, חשבתי שמורכבות היא הדבר החשוב ביותר בעולם.

קשיים אישיים ודיסוננסים זהותיים נתפסו בעבורי כחובה דתית. חשבתי שעל מנת לא להפוך את הדתיות שלי לפלסטר ליברלי, אני חייב להמשיך לתפוס בדעות שצרמו והפריעו לי. לא רציתי "לפתור" את השאלה הלהט"בית או הפמיניסטית. פתרון היה בעבורי השטחה, רידוד של המורכבות הקיימת.

קרא עוד »

שתפו את המאמר