שבת הקשת הסרוגה בחיפה

הקשת בחיפה מסכמת את תשפ"ב בשבת קבוצתיתהתכנסנו 26 מקהילת החברים יחדיו בדירה של שניים מחברי הקהילה, על מנת לחגוג שבת משותפת. הייתה תחושה כל כך טבעית באוויר, חברים שסועדים ומבלים יחד ופתאום כאילו נעלמו כל הקשיים והפחדים הנוגעים לדת ולהט"ב.

הקשת בחיפה מסכמת את תשפ"ב בשבת קבוצתית

התכנסנו 26 מקהילת החברים יחדיו בדירה של שניים מחברי הקהילה, על מנת לחגוג שבת משותפת. הייתה תחושה כל כך טבעית באוויר, חברים שסועדים ומבלים יחד ופתאום כאילו נעלמו כל הקשיים והפחדים הנוגעים לדת ולהט"ב.

השבת כללה הדלקת נרות משותפת, תפילות שבת בקולי קולות, סעודות טעימות, פעילויות מגוונות, חווייתיות ומעמיקות, ושחנ"שים לתוך הלילה.

קינחנו את השבת בטיול שקיעה על הכרמל לפני ההבדלה, ועצרנו להודות על הקבוצה החזקה שנוצרה, שתופסת מקום כל כך חשוב בחיים של כולנו. מקום של שייכות, הכלה, הקשבה וחוויה טבעית של נורמליות.

תודה לחברותא על הסיוע המשמעותי והתמיכה בהפקת השבת, למובילי הקבוצה, למארחים, למארגנים המשקיענים, ולכל חבר שנתן את ליבו ויחד עזר ליצור את הקסם הזה – קהילת הקשת הסרוגה חיפה ❤️

אמש צוין יום הזכרון הטרנסי. יום שלם של אחדות ותקווה לצד יום שכולו זכרון ואבל

ביום הזה אני נזכרת בכל הא.נשים על הקשת הטרנסית שהכרתי ושסיימו את חייהם, בכל הקשיים המנטליים והחברתיים שהקהילה הטרנסית, הקהילה שלי – חווה באופן יומיומי.

קרא עוד »

מה כל כך מעצבן אותם?

הפרסומת החדשה של דוריטוס מציגה את המובן מאליו – יש כל מיני סוגים של משפחות ולכל המשפחות מגיע להיות משפחות. האמירה הזו גררה אחריה סערה ברשת, קריאות לחרם והגדיל לעשות סגן ראש עיריית ירושלים שקבע שעל זה תלויה הבריאות הנפשית של הדורות הבאים.
בנקודה הזו אני מוכרח לשאול: מה כל כך מעצבן אותם? למה המציאות

קרא עוד »

שתפו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *