חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

שבת גאווה תשפ"ד

היתה לנו שבת קהילתית מדהימה בירושלים, שהיתה הדרן נהדר למצעד המוצלח ביום חמישי בעיר

היתה לנו שבת קהילתית מדהימה בירושלים, שהיתה הדרן נהדר למצעד המוצלח ביום חמישי בעיר. ערב שכולו קהילה בו אכלנו יחד, 130 חברות וחברי הקהילה שלנו, שרנו יחד לחזרת החטופים "אחינו כל בית ישראל", שתינו והכרנו, והיינו יחד. תודה רבה לאחותנו, ארגון BatKol בת-קול, על שיתוף הפעולה ועל הקהילה יחדיו.

תודה למשרד לשיוויון חברתי וקידום מעמד האישה, למפיקי הפרויקט -נתנאל שלר מנכ"ל חברותא, יוסף סויסה, סמנכ"ל הקהילה של חברותא, תודה לתהילה מנכ״לית בת קול ולאנלי רכזת הפעילות של בת קול, לכל המארחים הנפלאים, וכמובן לכל מי שהגיעו.

נתראה בתיקון ליל שבועות!

סדרת ארון הקודש

"ארון הקודש”
היא סדרת רשת דוקומנטרית שיצרה הבמאית וחברת הקהילה מורן נקר, על להט”בים דתיים שתעלה בתאגיד השידור הציבורי “כאן”. כל פרק מתמקד בדמות, זוג או משפחה בשלב אחר בחיים. הקרנת הסדרה מביאה תיעוד אינטימי של אנשים המתמודדים עם המפגש בין נטיה מינית וזהות מגדרית ובין אמונה ואורח חיים דתי, דרך רגעים משמעותיים וטקסים דתיים, משפחתיים וזוגיים.

קרא עוד »

לצערי נפלו בכתבה בעולם קטן מספר טעויות

בגליון הקודם (868, בראשית) פורסמה בעלון זה הכתבה "מחקר חדש: טיפולי המרה עשויים להפחית אובדנות". לצערי נפלו בכתבה מספר טעויות אשר עלולות להשאיר את הקוראים עם רושם שגוי לגבי המחקר המדובר ולגבי הקשר בין טיפולי המרה לאובדנות. קראתי את המאמר המדובר של ד"ר סולינס ואת המאמר נגדו יצא, ואבקש לתקן שגיאות אלו.

קרא עוד »

הייתי מחכה שכולם יירדמו.

הייתי מחכה שכולם יירדמו.
ואז הייתי פותח את הארון, שולף ז׳קט אפילו בקיץ, מתגנב לדלת, חומק בזהירות,
ונפלט לחסדי הרחוב.

קרא עוד »

שתפו את המאמר