רגע לפני פסח שמנו את הסמרטוט בצד וישבנו יחד

רגע לפני פסח שמנו את הסמרטוט בצד וישבנו יחד, חברי קבוצת "הקשת הסרוגה בשומרון", לחשוב איך ממשיכים מכאן. אחרי פגרה ארוכה חידדנו לעצמנו מה הקבוצה עבורנו וקבענו יסודות חדשים לפעילות שלנו: איזון בין הווי חברתי ותוכן, ולקיחת חלק של כל משתתף בתחום אחריות המתאים לו. החלטנו ליהנות מהאיכויות של קבוצה קטנה ויחד עם זאת לנסות להרחיב את הפעילות של הקבוצה הלהט"בית הדתית היחידה (!) בשומרון ובבנימין. אז, גברים להט"ב מרקע דתי, יש קיץ שלם לפנינו ואנחנו מתכוונים לנצל אותו! מוזמנים להצטרף 🙂

הסיפור של נריה שמעון

"יצאתי מהארון עוד לפני שנפגשתי עם גבר, עוד לפני שהיה לי משהו עם מישהו… לא הרגשתי שום צורך לחכות לזוגיות או להתנסות. זאת פשוט הייתה ההרגשה שלי"

קרא עוד »

אין פה מקום לבלבול מדובר בביריונות

בתור טרנסית בעצמי, שלמדה במוסדות דתיים, אין פה מקום לבלבול מדובר בביריונות. מדובר פה בקריאה לחרם. חרם וכעס שמופנה כלפי ילד שהדבר היחיד שהוא עשה לא נכון הוא להיות שונה. מדובר בתנועת נפש אלימה ואינפנטילית של כעס על האחר והשונה רק משום היותו שונה שכאשר היא נעישת בידי מבוגרים קל וחומר בעלי כוח פובלציסטי היא רצחנית. מדובר בהמון זועם שמשתלח בילד כי מה? כי הוא נולד אחרת?

קרא עוד »

קוויריות במחשכים

הרכבת גולשת לתחנה ואני עולה, ושוב תפילה קטנה שאלוהים יעזור לי עם הנוער הירושלמי הקט הזה שלא חטא כי לא ראה קוויריות או שלא חטא שהסתובב ביום חמישי אחד במרכז העיר ונתקל בי. שאלוהים יעזור.

קרא עוד »

שתפו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *