קראנו בזעזוע על מעשה הבריונות בחסות "בשבע"

קראנו בזעזוע על מעשה הבריונות בחסות "בשבע"

קראנו בזעזוע על מעשה הבריונות בחסות "בשבע" כלפי הילד שנתגלתה זהותו כטרנסג'נדר בבית הספר הדתי.

שפת השנאה, הנוטפת מהכותרת, שמדווחת על העניין משל נתגלתה מפלצת בבית הספר, רק מדגישה את הצביעות של ארגוני לובי השנאה, ובראשם השטות החדשה של רוני ססובר.

לא לילדים הם דואגים, ולא לחינוך, ולא למשפחה, ולא ליהדות. הילד למד בבית הספר עם יתר חבריו ולא שמענו על בעיות שנבעו מזה.

הם בחרו לשפוך דמו של ילד, ילד!!! מתוך טירוף הדעת והפצת שנאת הלהט"בים בכלל והטרנסים בפרט.

אם מישהו תהה איך טרנספוביה הורגת, אז כך בדיוק זה קורה. כל המלבין פנים כאילו שופך דמים.

ארגוני לובי השנאה והרס המשפחה הצליחו לאמלל חייו של להט"ב פעם נוספת. הפאתטיות הגובלת בפדופיליה של התעסקות באיברי מינו של ילד רק לשם השעשוע הפולמוסי שלהם, צריכה לשמש תמרור אזהרה לכל מי שמעוניין לחיות את חייו ולהגן על משפחתו ללא התערבות מבחוץ.

חברותא קוראת למשרד החינוך להתעשת ולהתערב לטובתו של הילד באופן מיידי, ולהגן מפני פדופילים בתקשורת ובמגזר השלישי המעוניינים להמשיך ולעסוק באיברי מינו.

סדרת ארון הקודש

"ארון הקודש”
היא סדרת רשת דוקומנטרית שיצרה הבמאית וחברת הקהילה מורן נקר, על להט”בים דתיים שתעלה בתאגיד השידור הציבורי “כאן”. כל פרק מתמקד בדמות, זוג או משפחה בשלב אחר בחיים. הקרנת הסדרה מביאה תיעוד אינטימי של אנשים המתמודדים עם המפגש בין נטיה מינית וזהות מגדרית ובין אמונה ואורח חיים דתי, דרך רגעים משמעותיים וטקסים דתיים, משפחתיים וזוגיים.

קרא עוד »

שלום צ’אט ג’י פי טי, תוכלי לספר לי בבקשה מהי הומופוביה?

כמו שצ’אט ג’י פי טי אמרה, יש קשר מובהק בין דתות לבין הומופוביה. ספציפית, יש קשר מובהק בין היהדות לבין הומופוביה. לפני כשנה פרסמתי ב”התקופה” את המסה “כה אהבו חכמינו”, שעסקה בדרך שבה היהדות המסורתית פירשה את סיפור רבי יוחנן וריש לקיש בנהר הירדן. משפט הפתיחה הפלרטטני של ריש לקיש: “יופיך לנשים”, שאותו ניתן להבין בקלות כ”אתה יפה כמו בחורה” פורש לאורך ההיסטוריה היהודית כ”חשבתי שאתה אישה”, כי לא ייתכן שדמות נכבדה כל כך, הנמנית על חבורת הרבנים המכונה “חז”ל”, תהיה אדם שנמשך לגבר. אבל הסיפור קורע הלב של שני החכמים הוא סיפור אהבה רומנטי, ועוד כזה שנגמר בטרגדיה, אולי כדי להזהיר את מי ששוקל להתאהב בגבר.

קרא עוד »

שתפו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *