לעדכונים על פעילויות ואירועים:

קבלת שבת עם חברותא

נפתח בתפילת מנחה, נערוך קבלת שבת מיוחדת, נסיים בתפילת ערבית של שבת ונקנח בקידוש ובדבר תורה מפי אחד מהחברים (אולי לפעמים מפי רבנים – אם יש לכם בקשה אישית אתם מוזמנים להציע לנו!). נכון לכרגע נקיים את התפילה בבתים של חברי חברותא, עד שנמצא מקום שמתאים ונוח לנו.
אז מתי תהיה הפעם הראשונה?
ערב פרשת 'פרה' (כי תשא), י"ט אדר, (1.3.2013).
איפה?
מיקום מדויק ימסר לנרשמים אצל עלי בכתובת: eli@havruta.org.il
ומי מוזמן?
רק אנחנו – בנים זכרים גאים. קצת קהילתיות, מה יש?
– ואם אני מאוד רוצה להגיע אבל לא גר בירושלים?
צור איתנו קשר וננסה לארגן לינה אצל אחד החברים בבית.

recipe for charcoal face mask, snap flip face shield short, can wetting a dust mask help you breathe, snow plowing face shield, diy face masks to brighten skin, gammex n95 respirator, pedv coronavirus, kid winter face mask, which 3m respirator for saw dust, what is coronavirus in puppies, transilluminator without face shield, 3m tekk 6311 paint mask, what is a medical respirator, cheap pink sparring gear with face shield, what are disposable masks used for, 3m 8511pb1 a ps particulate n95 respirator with valve kroger, brickell face mask for women eight aints how long to leave it on, n95 mask how small particles will it stop, n95 dust masks from water misting, how to legit check a supreme face mask, masker n95 jual, how to make face masks for dry skin at home, masquerade masks amazon, sears n95 mask, bionic face shield nashville tn, kids face masks, overnight homemade face masks for acne, aloe face mask is what kind, n 95 dust mask or resperator, berkeley n95 mask, 3m double filter mask, coronavirus extractions vesicles protein, summer face mask, msa face shield visor, hockey face masks for sale, what should you do if suspect a patient has tuberculosis an emt should wear a respirator, how to clear a respirator diving, coolibar face sun shield, surgical face mask types, best diy face masks for acne,

בחור בן 18-19, שהולך לטיפול "מקצועי" ו"מבטיח", תרתיי משמע, שנותן תחושה של עוצמה, ביטחון, כמו טריפ מופלא על קוקאין משובח במיוחד הנארז בתוך מעטפת של מציאות אפשרית וחוקית לחלוטין… יש יותר מזה?!

אחד הדברים שאפיינו את הטיפול זה הדגש על כך שניתן לשנות דברים- הנטייה הזאת היא נרכשת ואיננה מולדת, נאמר, ולכן אין שום בעיה לשנות את זה. המפתח הוא בי וזה תלוי רק ברצון שלי. עניין של בחירה.

קרא עוד »

סדנת כתיבה מונחית

לכתוב את מה שבפנים. את מה שלמדנו להשתיק ולהפנים. לא להדחיק, לא להחליק, אלא לחלוק את שעל הלב. שכבר למד לכאוב אך גם להתאהב.

קרא עוד »

ליין אוי גיי זמיר

מקוות שהתעוררתן חמודות מתוקות, כי אחרי המסיבה מוש מוש מוש שהיתה לנו קשה לקום!! אריאלה רשף המדהימה עלתה והרימה לנו את הרחבה, ו100 חברותות פיזזו אמש במועדון ה"אמור" בתל אביב, עד שהמנהל בא ואמר "רבותינו, הגיע זמן קריאת שמע של שחרית". אוי גיי זמיר 2 – הייתם מדהימים והיה מדהים! תודה שבאתם ונתראה במסיבה הבאה

קרא עוד »

סדרת ארון הקודש

"ארון הקודש”
היא סדרת רשת דוקומנטרית שיצרה הבמאית וחברת הקהילה מורן נקר, על להט”בים דתיים שתעלה בתאגיד השידור הציבורי “כאן”. כל פרק מתמקד בדמות, זוג או משפחה בשלב אחר בחיים. הקרנת הסדרה מביאה תיעוד אינטימי של אנשים המתמודדים עם המפגש בין נטיה מינית וזהות מגדרית ובין אמונה ואורח חיים דתי, דרך רגעים משמעותיים וטקסים דתיים, משפחתיים וזוגיים.

קרא עוד »

אני חושב שהמילה שחיפשת היא "קוויר"

הרב אברהם סתיו, אני חושב שהמילה שחיפשת בפתיחת דבריך היא קוויר (או אולי גיי באנגלית), אדם שהוא חריג מהציפיות הסיס-הטרו-נורמטיביות של החברה שלנו, ולא המילה הומו או הומוסקסאול. כשאנשים להט"בים מזדהים עם דמויות כמו בובספוג או אלזה "ומשייכים" אותן לקהילה הגאה הם לרוב לא מסווגים אותם מבחינת נטייה מינית או זהות מגדרית, אלא מצביעים על חוויה משותפת. בדרך כלל החוויה הזאת לא תהיה של אחת הזהויות הכלולות באותיות להטבא"ק+. זו פשוט חוויה כללית יותר, החוויה של שונות בתוך חברה שמניחה שכל בן נמשך לבת, שמבוגרת בשנות ה-30 שלה צריכה להתעניין בקשרים רומנטים, ושהחוויה המגדרית של כל אחד.ת היא או גבר או אשה. המילה היותר כוללנית לזהות השונה הזו היא המילה קוויר. הקושיה – איך ייתכן שלספוג או לכוכב ים תהיה נטייה מינית או זהות מגדרית שונה, רלוונטית כמו הקושיה איך ייתכן שבובספוג מדבר, שיש לו רישיון נהיגה, ושהוא לובש חולצה מכופתרת ועניבה.

קרא עוד »

שתפו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.