לעדכונים על פעילויות ואירועים:

קבלת וסעודת שבת המסורתית של חברותא

ההזמנה
ההזמנה

לאחר המצעד בירושלים (1 באוגוסט) אנחנו מזמינים אתכם, הומואים, לסביות, בי, טרנס וחברים, דתיים ושאינם דתיים, להצטרף אלינו לעונג שבת שכולו קדושה וגאווה, הכולל תפילה וסעודת שבת חגיגית.

האירוע יערך בערב שבת שלאחר המצעד בירושלים, שבת פרשת 'ראה', כ"ז באב (02.08).

בתוכנית:

18:55 – הדלקת נרות שבת.

19:00- קבלות שבת ותפילות ערבית, שני מניינים במקביל- שיוויונית בבית הפתוח ומסורתית של חברותא.

20:00- סעודת שבת חגיגית

22:00- לימוד משותף

להרשמה יש לפנות לרם מליס במייל- ram.malis@havruta.org.il.

70 ₪ למשתתף/ת וילדיו

50 ₪ לחברי חברותא והבית הפתוח המשלמים דמי חבר

תרומות לערבות הדדית למען אלו המתקשים בתשלום המחיר המלא יתקבלו בברכה.

מגיעים מחוץ לירושלים? פנו לעלי (eli@havruta.org.il) לעזרה במציאת מקום לינה.

ירושלמי/ת ומעוניין/ת לארח? שלח/י פרטים לעלי.

התשלום באשראי יעשה ישירות מול רם, או חברי ועד חברותא, בטלפון.

למשלמים במזומן/צ'ק- בתאום מראש עם רם.

תאריך אחרון להרשמה ותשלום, ביום ראשון, 28.07.13

(ההרשמה מותנית בתשלום מראש)

האירוע מאורגן על ידי 'חברותא – הומואים דתיים' בשיתוף 'הבית הפתוח'.

לאירוע בפייסבוק

Celebrating Shabbat with Pride

We invite everyone, gay, lesbian, bi, trans, queer, straight, religious, non-religious to come celebrate a shabbat full of holiness and pride. The Friday evening program will include a traditional Kabalat Shabbat service followed by a large festive meal.

The event will take place on the Friday evening after the Jerusalem Pride March, Shabbat Parshat V'Etchanan

27th of Av/ August 2

Schedule:

18:55 Candle Lighting

19:00 Mincha, Kabalat Shabbat and Maariv service

20:00 Shabbat Meal

22:00 Learning together

Space is limited! To sign up, please send an email to: ram.malis@havruta.org.il

Cost:

70 NIS per participant and their children

50 NIS for card carrying members of Havruta and The Open House

Donations to help subsidize the costs for those who need a financial help would be greatly appreciated.

If you're coming from outside Jerusalem and need somewhere to sleep, or if you're in Jerusalem and can host, please let us know. Contact Daniel at daniel@havruta.org.il

Payment by credit card can be made directly through Daniel or any of the other Havruta board members.

Payment in cash or by check should be coordinated with Ram

Last date for payment is July 28, 2013

Only payment in full will ensure you place at the meal.

This event is hosted by Havruta and the Jerusalem Open House

baby face masks, how long do n95 masks last smoke protection, how to wear a respirator with two strings, 3m dust mask weight, how to properly wear n95 mask, precaution n95 mask, kevlar helmet and face mask, n95 8511 mask, n95 particulate masks, north safety half mask respirator 7700, safety dust mask painter, wma headgear with face shield adult medium, respirator nz, why do they wear a medical face mask when they insert a catheter, respirator filter standards, how to be a superhero without mask or face paint, best face mask under 20, what happens if you use face masks too often, ozone mask 3m, n95 mask dealers, mask or masked mom or mother scaring or scares or scare or scared face facial chewbacca giraffe, disposible masks, japanese delinquent surgical mask, nexcare 3m earloop mask carbon, dust mask for bike riders, what type of respirator do i use for hardie siding, when do i need a respirator, permabond recommended n95 mask, north respirator full mask 54000 serie for grinding, best face shield rating ansi standards, united shield spec ops delta and full face mask, how to make costume face masks, wolf face shield, face respirator mask walmart, prefiltro 3m 5n11 n95, how to make an exfoliating face mask at home, what happens if you fall asleep with a face mask on, disposable sleep eye mask, 3m niosh mask filter, half mask respirators with dust cartridges, goggles fog up when wearing face mask, how much money was made in beauty face masks last year, vampire face mask roblox ideas, coronavirus tshirt, who needs n95 fit testing,

בחור בן 18-19, שהולך לטיפול "מקצועי" ו"מבטיח", תרתיי משמע, שנותן תחושה של עוצמה, ביטחון, כמו טריפ מופלא על קוקאין משובח במיוחד הנארז בתוך מעטפת של מציאות אפשרית וחוקית לחלוטין… יש יותר מזה?!

אחד הדברים שאפיינו את הטיפול זה הדגש על כך שניתן לשנות דברים- הנטייה הזאת היא נרכשת ואיננה מולדת, נאמר, ולכן אין שום בעיה לשנות את זה. המפתח הוא בי וזה תלוי רק ברצון שלי. עניין של בחירה.

קרא עוד »

סדנת כתיבה מונחית

לכתוב את מה שבפנים. את מה שלמדנו להשתיק ולהפנים. לא להדחיק, לא להחליק, אלא לחלוק את שעל הלב. שכבר למד לכאוב אך גם להתאהב.

קרא עוד »

ליין אוי גיי זמיר

מקוות שהתעוררתן חמודות מתוקות, כי אחרי המסיבה מוש מוש מוש שהיתה לנו קשה לקום!! אריאלה רשף המדהימה עלתה והרימה לנו את הרחבה, ו100 חברותות פיזזו אמש במועדון ה"אמור" בתל אביב, עד שהמנהל בא ואמר "רבותינו, הגיע זמן קריאת שמע של שחרית". אוי גיי זמיר 2 – הייתם מדהימים והיה מדהים! תודה שבאתם ונתראה במסיבה הבאה

קרא עוד »

סדרת ארון הקודש

"ארון הקודש”
היא סדרת רשת דוקומנטרית שיצרה הבמאית וחברת הקהילה מורן נקר, על להט”בים דתיים שתעלה בתאגיד השידור הציבורי “כאן”. כל פרק מתמקד בדמות, זוג או משפחה בשלב אחר בחיים. הקרנת הסדרה מביאה תיעוד אינטימי של אנשים המתמודדים עם המפגש בין נטיה מינית וזהות מגדרית ובין אמונה ואורח חיים דתי, דרך רגעים משמעותיים וטקסים דתיים, משפחתיים וזוגיים.

קרא עוד »

אני חושב שהמילה שחיפשת היא "קוויר"

הרב אברהם סתיו, אני חושב שהמילה שחיפשת בפתיחת דבריך היא קוויר (או אולי גיי באנגלית), אדם שהוא חריג מהציפיות הסיס-הטרו-נורמטיביות של החברה שלנו, ולא המילה הומו או הומוסקסאול. כשאנשים להט"בים מזדהים עם דמויות כמו בובספוג או אלזה "ומשייכים" אותן לקהילה הגאה הם לרוב לא מסווגים אותם מבחינת נטייה מינית או זהות מגדרית, אלא מצביעים על חוויה משותפת. בדרך כלל החוויה הזאת לא תהיה של אחת הזהויות הכלולות באותיות להטבא"ק+. זו פשוט חוויה כללית יותר, החוויה של שונות בתוך חברה שמניחה שכל בן נמשך לבת, שמבוגרת בשנות ה-30 שלה צריכה להתעניין בקשרים רומנטים, ושהחוויה המגדרית של כל אחד.ת היא או גבר או אשה. המילה היותר כוללנית לזהות השונה הזו היא המילה קוויר. הקושיה – איך ייתכן שלספוג או לכוכב ים תהיה נטייה מינית או זהות מגדרית שונה, רלוונטית כמו הקושיה איך ייתכן שבובספוג מדבר, שיש לו רישיון נהיגה, ושהוא לובש חולצה מכופתרת ועניבה.

קרא עוד »

שתפו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.