חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

פתחנו קליניקה ייעודית לחברי וחברות קהילת חברותא

עכשיו יש לנו בית בו אנחנו יודעים ויודעות שהוא בטוח, מקצועי וייעודי. המטפלים שלנו הם מטפלים מקצועיים ובעלי הכשרה והיכרות עם האוכלוסייה הלהט"בית הדתית.

כמה התרגשות בתוך התקופה הלא קלה בה אנו חיים – פתחנו קליניקה ייעודית לחברי וחברות קהילת חברותא.

עכשיו יש לנו בית בו אנחנו יודעים ויודעות שהוא בטוח, מקצועי וייעודי. המטפלים שלנו הם מטפלים מקצועיים ובעלי הכשרה והיכרות עם האוכלוסייה הלהט"בית הדתית.

מוזמנים ומוזמנות לפנות למערך הסיוע והתמיכה באתרנו ולקבל מענה טיפולי על ידי אנשי ונשות הטיפול שמבינים ומבינות אתכם ואתכן!

מַה טֹּבוּ אֹהָלֶיךָ יַעֲקֹב מִשְׁכְּנֹתֶיךָ יִשְׂרָאֵל

א"מ;ל"ק: תלמידי ישיבות נדרשו לחלוק מגורים עם חייל בעל הרכב כרומוזומלי שונה משלהם, באופן שאין בו שום בעיה הלכתית. וייאנחו החיילים מן הטרלול הפרוגרסיבי, ותעל שוועתם אליי, והנה באתי בדברים האלה.

קרא עוד »

אלוהים לא נמצא במקום שיש בו שנאה

הייתי צריך לבחור בין לקבל את הבן שלי ולאהוב אותו, לבין להתנכר לו. לזרוק אותו בגלל מי? בגלל אלוהים? אלוהים לא נמצא במקום שיש בו שנאה״.

קרא עוד »

כשרציתי לגייר את הילדים

כשרציתי לגייר את הילדים, לא יכולנו לעשות את זה בארץ. אף בית דין אורתודוכסי פה לא סמך עליי שאגדל ילדים יהודים. מצאנו בית דין אורתודוכסי בניו-יורק, ותוך כדי שאנחנו מתכננים טיסה עם שני תינוקות ושמונה מאות מזוודות על פני חצי יבשת, אדם שאל אותי: בשביל מי אתה עושה את זה? מי הקהילה שלך? שלושה רבנים שמעולם לא פגשת באפר-ווסט-סייד?

קרא עוד »

החלומות שהיו לי התרסקו ומצאתי את עצמי בודד ושבור

אני לא מאשים, לא אותה ולא אותי. גם לא את הממסד הדתי, על אף שאם הדברים היו אחרת הרבה מאד כאב היה יכול להיחסך. אני רק מבקש שתאמינו. שתאמינו לה, שתאמינו לי. את המחיר שלי אני כבר שילמתי, אין לי מה לעשות עם זה ואין לי טעם להאשים את המציאות שהייתה יכולה להיות אחרת. אני רק מקווה שעוד אנשים לא יעברו בגיהינום הזה. אל תתנו לזה לקרות בקלות דעת ואל תטיפו מוסר ואידיאולוגיה לאלו שיישאו את כאבם לבדם.

קרא עוד »

שתפו את המאמר