חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

פתחנו את המפגש השבוע בסיור במרכז הטרנסי, המהמם והעמוס בפעילות

חידשנו כוחות בירידה על פיצה (טבעונית כמובן) ודיברנו על התקופה האחרונה ומה חדש בחיינו. שיתפנו המווון ויצרנו יחד קיר "מי אני"

אז מה היה לנו בקבוצה הטרנסית של חברותא?
קצת היכרות לעומק! פתחנו את המפגש השבוע בסיור במרכז הטרנסי, המהמם והעמוס בפעילות. חידשנו כוחות בירידה על פיצה (טבעונית כמובן) ודיברנו על התקופה האחרונה ומה חדש בחיינו. שיתפנו המווון ויצרנו יחד קיר "מי אני", עם מלא מידע עלינו – תכונות אישיות תחביבים, זהויות, צבעים, מאפיינים חיצוניים, רגשות ויכולות.
כל משתתף אסף והוסיף משלה לדף שלו את מי שהוא חשבה שהיא (: דיברנו על היחס בין מגדר לבין הזהות שלנו, איך הטרנסישן השפיע ושינה את הדרך בה אנחנו רואים את העולם ואת עצמנו. כל הההיכרות הזו היא הרבה יותר ממה שתמצאו עלינו באינסטגרם!
נתראה במפגש הבא 🙂

לבד וביחד על קינג ג'ורג'

צעדתי לאט על קינג ג'ורג'. התעייפתי מאוד, אפילו מהאינטרקציות הקטנות עם האנשים בחמ"ל הצפוף. לפחות מזג האוויר בחוץ קצת התקרר.

קרא עוד »

אם מצעד הגאווה בתל אביב הוא חגיגה המונית של חופש, אצלנו זה מאבק קיומי ויומיומי.

בשנה שעברה, לקראת המצעד השני, העימות בין חושך לאור הגיע לסף פיצוץ. המשטרה, בעקבות איומים לפגוע במצעד, דרשה לשנות את התוואי ולהרחיק אותנו ככל שניתן מהגרעין התורני המאיים, כלומר מהרחוב שבו גדלתי ומלב היישוב שלי. בהתערבות בג"ץ, שלמרבה המזל עדיין קיים במדינה הזאת, חלחלה ההבנה שלא יעלה על הדעת שבזמן שמצעדי דגלים ואירועי דת מתקיימים במועצה בשפע, תיאסר צעדה למען הסובלנות. בסופו של דבר, למרות נהירה המונית ומרגשת של תומכים מכל קצוות הארץ, היו שם יותר שוטרים מצועדים.

קרא עוד »

עמי ידע מאיפה הוא בא.

עמי ידע לאן הוא הולך. לכל מקום אליו פנה עשה זאת בחיוך נעים ובפנים קורנות. קולו שקט, צנוע, שיחתו נעימה. עמי בנה לו בית מלא באהבה.

קרא עוד »

היום יום אחד לעמי.

הוא כתב פוסטים בספירת העומר, על ההיסטוריה היהודית, הגאה והאישית שלו. היום מתחילה ספירה חדשה, למסע הבא של עמי. יהי זכרו ברוך.

קרא עוד »

שתפו את המאמר