חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

פתחנו את המפגש השבוע בסיור במרכז הטרנסי, המהמם והעמוס בפעילות

חידשנו כוחות בירידה על פיצה (טבעונית כמובן) ודיברנו על התקופה האחרונה ומה חדש בחיינו. שיתפנו המווון ויצרנו יחד קיר "מי אני"

אז מה היה לנו בקבוצה הטרנסית של חברותא?
קצת היכרות לעומק! פתחנו את המפגש השבוע בסיור במרכז הטרנסי, המהמם והעמוס בפעילות. חידשנו כוחות בירידה על פיצה (טבעונית כמובן) ודיברנו על התקופה האחרונה ומה חדש בחיינו. שיתפנו המווון ויצרנו יחד קיר "מי אני", עם מלא מידע עלינו – תכונות אישיות תחביבים, זהויות, צבעים, מאפיינים חיצוניים, רגשות ויכולות.
כל משתתף אסף והוסיף משלה לדף שלו את מי שהוא חשבה שהיא (: דיברנו על היחס בין מגדר לבין הזהות שלנו, איך הטרנסישן השפיע ושינה את הדרך בה אנחנו רואים את העולם ואת עצמנו. כל הההיכרות הזו היא הרבה יותר ממה שתמצאו עלינו באינסטגרם!
נתראה במפגש הבא 🙂

כשהייתי בשיעור א', ישיבת מעלה גלבוע, חשבתי שמורכבות היא הדבר החשוב ביותר בעולם.

קשיים אישיים ודיסוננסים זהותיים נתפסו בעבורי כחובה דתית. חשבתי שעל מנת לא להפוך את הדתיות שלי לפלסטר ליברלי, אני חייב להמשיך לתפוס בדעות שצרמו והפריעו לי. לא רציתי "לפתור" את השאלה הלהט"בית או הפמיניסטית. פתרון היה בעבורי השטחה, רידוד של המורכבות הקיימת.

קרא עוד »

ח"כ סמוטריץ,

לא תכננתי לכתוב, הספיק לי בנתיים להתווכח עם השלטים שלך בכל רחבי הישוב תוך כדי ריצות הבוקר שלי , אבל הבוקר השלטים נעלמו והמילים מתפרצות לי החוצה, מבקשות להשמיע קול , קול של רבות ורבים שפגשתי בשנים האחרונות במסגרת תפקידיי ועיסוקיי.

קרא עוד »

"החלטתי שאני חולמת לו עתיד, וזה קרה די מהר שהוא מצא אחרי זה בן זוג"

רגע לפני יום הכיפורים, התארחה צפרירה ווקר, אמא דתיה לשלושה בנים הומואים, בתכנית חשבון נפש עם מרב בטיטו. צפרירה שיתפה בקשיים, במורכבות הקבלה וההכלה, ובתהליך התשובה הקשור אליהן.

קרא עוד »

שתפו את המאמר