חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

פעילות פורים: מסיבת אחד העם 1

אור לפורים דשושן נחגוג בירושלים. בתפריט: הופעה של יואב בחיקוי של מירי, הקרנת מערכונים מ"אחד העם 1", ריקודים ומוזיקה (גם חסידית)

האירוע בשיתוף הבית הפתוח ופתוח לכולם, כך שזהו אינו מפגש רשמי של חברותא אלא פעילות נוספת.

בתכנית:
21:30 – קוקטייל למוזמנים.
22:00 – פתיחת המסיבה (מוזיקה שבחר אבנר ושמנגן די-ג'י דורון) שתכלול קטעים נבחרים מהסדרה "אחד העם 1" שיוקרו על מסך גדול.

את המסיבה תנחה הגברת שולה נמיר נמירוביץ' (הידועה גם כבז'ז'ינה וגם כיואב). הגברת נמירוביץ' תפצח את הערב בחידון "אחד העם 1". מי שיידע הכי הרבה תשובות נכונות יזכה בפרס הנכסף: רימל (מִסְקֶרֶת). הזוכה במקום השני יקבל: רחת לקום.

אחרי החידון, הופעות: הגברת נמירוביץ' תביע את דעתה על תרומה לנזקקים, חנן ויוסי בהופעה מיוחדת, ולקינוח הופעה של ג'סיקה ראביט (אוהד) בנאמבר מיוחד לאירוע.

מחיר: 30 ש"ח (20 ש"ח לחברי הבית הפתוח).

הזמן והמיקום: יום ראשון, אור לשושן פורים, י"ד באדר, 28.2, מועדון "הקצה", רחוב שושן 4, ירושלים.

הזמנה למסיבה
הזמנה למסיבה

בעוד 10 ימים אעמוד מתחת לחופה…

5 שנים אחרי שנתתי בפעם הראשונה לאמת לצאת לי מבין השפתיים, ו-4 וחצי שנים אחרי שהכרתי את מי שילווה אותי ביתר מסע היציאה, ובעוד הרבה מסעות בעתיד ב״ה, ומעניק לי אושר שלא הייתי יכול אפילו לחלום עליו מתוך הארון – החלום הזה הפך למשאלה ולציפייה כמעט הכי גדולה שלי. שני רק למשפחה שאני כבר מת להקים איתו.

קרא עוד »

לא ניתנו תעניות לישראל כדי שנזכור בהן הצרות ונקונן על דם ישראל הנשפך כמים

והואיל וכבר פשט המנהג ואין בו איסור רק שטות, ויש בו רמז, לפיכך אני אומר שאם התפלל עם הציבור בתענית והרבו בזכרון הצרות – אל יפרוש מהן. אבל לכתחילה לא יתפלל עם מי שזוכרין הצרות ולא עושין תשובה.

קרא עוד »

זו הבשורה?

גדלתי על ברכי הציונות הדתית. אני מאמין גדול בערכיה, משוכנע שיש שם אמת גדולה, רחבה ומאירה. יש שם חיבור מפרה בין תורה וחיים, בין חומר ורוח, בין ערכי הנצח להוויה המתחדשת.

קרא עוד »

שתפו את המאמר