פעילות אדר: מסיבת פורים מיוחדת עם "הרבנית הדסה גרוס"

לא רק אנשי חברותא הגיעו למסיבת פורים. המסיבה שאורגנה ע"י חברותא והבית הפתוח ביחד עם העשירון האחר (תא הסטודנטים הגאה באוניברסיטה העברית) היתה מלאה עד אפס מקום: הגיעו חברי הקבוצות, הגיעו החברים שלהם, והגיעו החברים-של-החברים לשמוח, לשתות ולרקוד

תאטרון המעבדה היה צר מלהכיל, אבל כולם נכנסו לאולם המופע. הרבנית הדסה גרוס עלתה לבמה, לבושה בפייטים, חבושה בפיאה נוכרית כיאה לרבצען בישראל, ופתחה בנאומי הפורים שלה. (מי זאת הרבנית הדסה גרוס? לחצו כאן לכתבה שהופיעה ב-ynet על הרבנית ועל מסיבת חברותא מספר ימים לפני המסיבה.)

הרבנית הטיפה לטוהר המידות בנפש, היא חילקה את האולם לגברים-וגברים ולנשים-ונשים (צניעות, בכל זאת), הזכירה את חמשת בעליה שקברה, הרימה כוסות לחיים, לימדה אותנו ניגונים וגם אירחה חברים.

בין שני חלקי ההופעה של הרבנית, עלתה לאוויר מוזיקה עברית משובחת מכל הזמנים ומכל הסוגים. היו ריקודים, והרבה. היו קפיצות, היה חשמל באוויר, היתה צפיפות והמון המון זיעה – אבל היה מצברוח מצוין, והמסיבה נמשכה עמוק לתוך (השעות "הגדולות" של) הלילה.

אז פורים שמייח לכולנו, ולהתראות במסיבת השנה הבאה!

עוד טור דעה טרנסופובי מפי אישה דתיה

בשבת האחרונה פרסמה שרון רוטר טור דעה על קרוב משפחה שלה (מצורף למטה, מוזמנים ומוזמנות לקרוא). כאיש מדע, ביולוג וגנטיקאי אני ממש מרגיש צורך לענות על הטיעונים שלה שמלאים בחוסר ידע ובהבנה בעניין.

קרא עוד »

מאז שאני זוכר את עצמי, היה לי יותר נוח לכתוב ביד שמאל

מאז שאני זוכר את עצמי, היה לי יותר נוח לכתוב ביד שמאל. זה אף פעם לא היה עניין גדול מבחינתי, פשוט בגיל מסוים הבנתי שקוראים לזה להיות שמאלי, ושרוב בני האדם משתמשים ביד ימין.

קרא עוד »

שתפו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *