פודקאסט המרכז למאבק בהמרה

הפודקאסט ׳מישאני׳ בהנחיית יו״ר חברותא שי ברמסון כבר באוויר ואתם מוזמנות ומוזמנים להאזין וללמוד על המרכז למאבק בהמרה

עוד לא האזנתם לפודקאסט שלנו? למה אתם מחכים!

אנחנו מתרגשים מאוד להוציא את הפודקאסט הראשון בארץ שעוסק כל כולו בהמרה! הפודקאסט של חברותא והמרכז הגאה בעיריית תל אביב יפו מוקדש למאבק בהמרה בישראל, חשיפת השקר של ה״טיפולים״, נתינת במה לחוקרות וחוקרים מהארץ ומהעולם שמתעסקים בנושא ונתינת במה לכם, מאזינים יקרים, שנפגעתם וחווים בעצמכם יום יום את הנזקים ארוכי הטווח והחמורים של ההמרה בישראל. בואו להאזין לנו בכל אפליקציות השמע!

למה צריך פודקאסט על תעשיית ההמרה?

הנה ציטוט של שי מתוך ההסכת: ״ככל שיצאתי מהארון וקבילתי את עצמי, הבנתי שעוד אנשים עברו את הזוועות האלה, הבנתי שמה שעברתי לא היה בסדר והתחלתי לדבר נגד זה, לספר את הסיפור שלי ולהלחם בהמרה״


פרק ראשון

הפרק הראשון של הפודקאסט ׳מישאני׳ בהנחיית יו״ר חברותא שי ברמסון כבר באוויר ואתם מוזמנות ומוזמנים להאזין וללמוד על המרכז למאבק בהמרה, על הנזקים של ״טיפולי״ ההמרה בישראל, על הדרכים בהם אנחנו נאבקים בארגוני השנאה, ראיונות עם מטפלים, חוקרים, עדויות של שורדים ועוד.


פרק שני

ראיון עם ד״ר צבי פישל בהנחיית שי ברמסון – יעלה בהמשך

מַה טֹּבוּ אֹהָלֶיךָ יַעֲקֹב מִשְׁכְּנֹתֶיךָ יִשְׂרָאֵל

א"מ;ל"ק: תלמידי ישיבות נדרשו לחלוק מגורים עם חייל בעל הרכב כרומוזומלי שונה משלהם, באופן שאין בו שום בעיה הלכתית. וייאנחו החיילים מן הטרלול הפרוגרסיבי, ותעל שוועתם אליי, והנה באתי בדברים האלה.

קרא עוד »

לצערי נפלו בכתבה בעולם קטן מספר טעויות

בגליון הקודם (868, בראשית) פורסמה בעלון זה הכתבה "מחקר חדש: טיפולי המרה עשויים להפחית אובדנות". לצערי נפלו בכתבה מספר טעויות אשר עלולות להשאיר את הקוראים עם רושם שגוי לגבי המחקר המדובר ולגבי הקשר בין טיפולי המרה לאובדנות. קראתי את המאמר המדובר של ד"ר סולינס ואת המאמר נגדו יצא, ואבקש לתקן שגיאות אלו.

קרא עוד »

שתפו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *