חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

"עת לדבר ועת לשאול, עת לאכול פיצה ועת לרקוד" (כמעט קהלת)

הקשת הסרוגה בחיפה נפגשה לאחרונה לשני אירועים, אחד סולידי ואחד טיפה פחות.

"עת לדבר ועת לשאול, עת לאכול פיצה ועת לרקוד" (כמעט קהלת)

הקשת הסרוגה בחיפה נפגשה לאחרונה לשני אירועים, אחד סולידי ואחד טיפה פחות. בפעילות "סליחה על השאלה" דנו בשאלות שאנשים מחוץ לקהילה שואלים אותנו. גילינו שיש שאלות שבאופן גורף הרגשנו שהן פוגעניות ופחות לגיטימיות ויש שאלות שלחלקנו היה קשה ולחלקנו הן היו נון-אישו. המפגש השני היה במסיבת גייז בעיר תחתית. וכן, גם אנחנו הופתענו שיש סצנה בעיר המנומנמת והיפה שלנו.

מאז שאני זוכר את עצמי, היה לי יותר נוח לכתוב ביד שמאל

מאז שאני זוכר את עצמי, היה לי יותר נוח לכתוב ביד שמאל. זה אף פעם לא היה עניין גדול מבחינתי, פשוט בגיל מסוים הבנתי שקוראים לזה להיות שמאלי, ושרוב בני האדם משתמשים ביד ימין.

קרא עוד »

הדגשת הקיום והנוכחות של א.נשים להטב"קים וזכותם לזכויות בסיסיות – הן יישומים מובנים מאליהם של מצוות 'ואהבת לרעך כמוך', שאמורים לחייב כל אחת ואחד מאיתנו לפעולה

המטרות שתיארתי לעיל – הדגשת הקיום והנוכחות של א.נשים להטב"קים וזכותם לזכויות בסיסיות – הן יישומים מובנים מאליהם של מצוות 'ואהבת לרעך כמוך', שאמורים לחייב כל אחת ואחד מאיתנו לפעולה; אך בנוסף למטרות האלו, יש עוד ערכים רבים ושונים שבאי המצעד באים לקדם, ולא עם כולם אני מזדהה. לרבים מהם אני מתנגד נחרצות.

קרא עוד »

אלה הם ימים קשים לעם שלנו

ונניח לרגע שיש אמת בדבר, ואכן לא מדובר בשנאה. אותם נבחרי ציבור חייבים לזכור שלמילים יש כח. מה אמור לחשוב נער חמום מוח בן 18 כשהוא יושב בבית ומתלבט אם לצאת לרחוב עם לום ולצוד הומואים

קרא עוד »

שתפו את המאמר