לעדכונים על פעילויות ואירועים:

על הדבש ועל העוקץ

א. היאך יושבים על כיסא רך שב-רכים למול מסך דק אפוף קרינה, לצד אלומת אור ( מנורת לילה ) השווה לעשרה נרות שעווה וכותבים שלא בכובד ראש מספיק על נושא כה עדין, שברירי וחלוק בדעותיו. אני מביט בדף הלבן שלפני ואז מביט שמאלה, מנסה להתרכז בנקודה שלמולי עד שזו בורחת כשמבינה שלא תעזור לי במאום ואני מביט בריק שלפני ושוב מיישר מבט למסך וכותב את שעל ליבי.

ב. לֶסְבִּיּוּת הוא מושג המשמש לתיאור משיכה מינית ורגשית בין נשים. ( מתוך: ויקיפדיה )

ג. פגישה, פגישה שנייה, שלישית ורביעית וכו', אירוסין, חתונה, מימוש רעיון הנישואין ע"י איחוד, הקמת משפחה, משיכה מינית ורגשית המלווה ברגעים סותרים במהלך חיי הזוגיות המצריכה עבודה עצמית של כל אחד מבני הזוג.

ד. "אני לא רוצה להיות הומו, בעצם אני לא הומו, אני נמשך לשני המינים. אני הולך להתחתן עם אישה, בעצם אני הולך להתחתן עם לסבית, השמועה אומרת שכך עושים, אז נעשה". ( משפט שגרתי ששמעתי מפי חברים קרובים ).

ה. אני עובד בחנות הספרים כהרגלי בקודש ומתרחשים הדברים הבאים: נכנס בחור ( ידיד ) שעבר טיפול פסיכולוגי שחלקו נועד לשינוי הנטייה המינית, מספר על דא והא ועל שאר זוטות. ואז נכנסת ידידה שנמצאת בזוגיות עם בת זוג, בחורה יפת מראה וחן ודורשת בשלומי ומסתובבת בחנות לשם הנאה. לאחר מספר רגעים בודדים טוען הבחור באוזניי כי הוא חפץ בבחורה ושאלני האם אני מסכים לשאול אותה לשם פגישה רומנטית בשמו. צחקתי והשבתי לא שאין סיכוי שהוא, לא מבחינתי, אלא שזו הבחורה נמצאת בזוגיות עם בחורה אחרת ואין לה בו שום עניין שהוא וכל שכן במטרת פגישה שכזו. בכל זאת הבחור לא ויתר ובא באמתלה שהוא יפה תואר וימצא חן בעיניה תוך רגעים ספורים, דחית אותו מכיוון זה ומכל כיוון אחר שניסה לשלח בנושא זה עד שעלה על דל שפתיו המשפט הבא: "אבל היא לסבית, היא צריכה בחור בשביל להביא ילדים לעולם, אני יכול להתחתן איתה!!!".

ו. משכתי אותו מחולצתו אל המחסן ושם אמרתי לו שימלא פיו מים ואם יוסיף לדבר אבוי לו. התחלתי מכך שבחורה בימינו לא צריכה גבר בשביל להיכנס להיריון בלי שום קשר שהוא אליו. נוסף על כך שלא יוסיף לדבר על חתונה ולסביות בנוכחותי באופן עז מצח שכזה כאילו מדובר היה בבחירת ספרים של מבצע מטופש בשם 4 במאה. לבסוף חזר בו מחלק דבריו ואמר שטעה ועשה טעות לפחות בפניי והלך לדרכו, מאז לא נודעו עקבותיו.

ז. כל זה אינו נאמר אלא אך לציין כי הפשטות והקלות ראש שמציינים עובדה זו כדבר של מה בכך מביכה ומראה כמה רמת ההבנה על חיי הנישואים כה דקה ועלובה אצל הומוסקסואלים הבוחרים להשתמש במשפט מפתח זה כגלגל הצלה לחיים שלהם. איני בא לומר דברים בשביל לאסור הדבר, כל אחד יעשה כרואות עיניו, אבל לציין זאת או לומר זאת או להציע זאת או להוסיף את זה לרשימת משימות חייך כדוגמת: "לא לשכוח לקנות חלב", הדבר מעורר דחייה וסלידה מאותו הבן אדם. אם תרצה להשתמש בזה כהומור קליל וציני מפעם לפעם על חיי הרווקות שלך דיינו, אבל לבוא ולארגן מפגשים בנושא חתונה עם לסביות, לכתוב מאמרים כמה שהדבר מעולה לחיי עולם הזה והבא וכמה דבר טוב הוא זה, אבוי.

ח. לך ולמד בחור צעיר או מבוגר מהם חיי זוגיות, מהם נישואין, מהי תשוקה, מהי מיטה זוגית שאותה אתה חולק עם אישה שאינך נמשך אליה בשום רובד שהוא. לך תחלוק ותידיין בדבר עד שתבין את המושגים הללו. עד אז חדל לומר הדבר כדבר של מה בכך, אישה וכל שכן לסבית אינה משחק צעצוע שקונים בחנות משחקים שהיא, הפסק להתייחס לזה כדבר מובן מאליו, חדל לומר משפט זה על שפתיך. ובמידה והבנת את כל רזי הדברים ובכל זאת בחרתם לעשות זאת, שיהיה במזל וברכה, אבל אחר כך אל תגיד לא אמרו לי, יש מתוק ויש מר, יש טוב ויש רע, טוב ורוע וכו' על זו הדרך.

ט. אני רווק בן 29 והומוסקסואל בתחילת דרכו בחיים. אני לא מתכוון להתחתן עם לסבית כי הרעיון נראה לי מופרך לגמרי. ולמי שבא, הגה והציע רעיון שיווקי זה, היה שלום לו ותודה על הדגים.

fat loss program for females, what did jared eat at subway to lose weight, kirsty alley weight loss, keto recipes with yeast, nausea spotting weight loss, does weight loss reduce cellulite, easy slim tablets side effects, thermal lotion for weight loss, super trim weight loss supplement, garden of life probiotics weight loss, superset workout, how to keep skin elasticity during weight loss, keto diet recipes snacks, shoku iku for weight loss, how much weight wpuld someone lose by cutting out 2800 calories a week, weight loss bulimia, health food lose weight, cool springs md weight loss, acv pills diet, best over the counter fat burning supplement, top diet plans for weight loss, expedite weight loss, when and how to take apple cider vinegar for weight loss, rachael ray weight loss program, emile hirsch weight loss, lemon garlic drink weight loss, how many carbs do i need to lose weight calculator, do exogenous ketones slow down weight loss, how to get girlfriend to lose weight reddit, healthy diet recipes for weight loss, pascal dauphin, keto recipes with roasted hazelnuts, hairy dieters how to love food and lose weight recipes, does reishi mushroom help with weight loss, 10 lbs in 1 week, watermelon fast weight loss, when you burn calories where do they go, how to speed up weight loss other than diet and exercise, does drinking shakeology help you lose weight, food to stay away from when trying to lose weight, the best fruit and vegetables for weight loss, how to begin keto diet, what is ketosis weight loss, lauren graham weight loss, best keto sous vide recipes, food calorie calculator,

סדנת כתיבה מונחית

לכתוב את מה שבפנים. את מה שלמדנו להשתיק ולהפנים. לא להדחיק, לא להחליק, אלא לחלוק את שעל הלב. שכבר למד לכאוב אך גם להתאהב.

קרא עוד »

ליין אוי גיי זמיר

מקוות שהתעוררתן חמודות מתוקות, כי אחרי המסיבה מוש מוש מוש שהיתה לנו קשה לקום!! אריאלה רשף המדהימה עלתה והרימה לנו את הרחבה, ו100 חברותות פיזזו אמש במועדון ה"אמור" בתל אביב, עד שהמנהל בא ואמר "רבותינו, הגיע זמן קריאת שמע של שחרית". אוי גיי זמיר 2 – הייתם מדהימים והיה מדהים! תודה שבאתם ונתראה במסיבה הבאה

קרא עוד »

סדרת ארון הקודש

"ארון הקודש”
היא סדרת רשת דוקומנטרית שיצרה הבמאית וחברת הקהילה מורן נקר, על להט”בים דתיים שתעלה בתאגיד השידור הציבורי “כאן”. כל פרק מתמקד בדמות, זוג או משפחה בשלב אחר בחיים. הקרנת הסדרה מביאה תיעוד אינטימי של אנשים המתמודדים עם המפגש בין נטיה מינית וזהות מגדרית ובין אמונה ואורח חיים דתי, דרך רגעים משמעותיים וטקסים דתיים, משפחתיים וזוגיים.

קרא עוד »

אני חושב שהמילה שחיפשת היא "קוויר"

הרב אברהם סתיו, אני חושב שהמילה שחיפשת בפתיחת דבריך היא קוויר (או אולי גיי באנגלית), אדם שהוא חריג מהציפיות הסיס-הטרו-נורמטיביות של החברה שלנו, ולא המילה הומו או הומוסקסאול. כשאנשים להט"בים מזדהים עם דמויות כמו בובספוג או אלזה "ומשייכים" אותן לקהילה הגאה הם לרוב לא מסווגים אותם מבחינת נטייה מינית או זהות מגדרית, אלא מצביעים על חוויה משותפת. בדרך כלל החוויה הזאת לא תהיה של אחת הזהויות הכלולות באותיות להטבא"ק+. זו פשוט חוויה כללית יותר, החוויה של שונות בתוך חברה שמניחה שכל בן נמשך לבת, שמבוגרת בשנות ה-30 שלה צריכה להתעניין בקשרים רומנטים, ושהחוויה המגדרית של כל אחד.ת היא או גבר או אשה. המילה היותר כוללנית לזהות השונה הזו היא המילה קוויר. הקושיה – איך ייתכן שלספוג או לכוכב ים תהיה נטייה מינית או זהות מגדרית שונה, רלוונטית כמו הקושיה איך ייתכן שבובספוג מדבר, שיש לו רישיון נהיגה, ושהוא לובש חולצה מכופתרת ועניבה.

קרא עוד »

עֵת לַחֲשׁוֹת וְעֵת לְדַבֵּר

עֵת לַחֲשׁוֹת וְעֵת לְדַבֵּר, ואיננו מסוגלים עוד לחשות. מחזיקנא טיבותא לרב בני לאו שנענה לדברי הרב יובל שרלו וכתב הצעה לחיי משפחה להט"ב בקהילה הדתית (קישור בתגובה הראשונה), ונגע בנקודות רבות ומגוונות. אחרי שהנושא צף מול תלמידים שלי, באתי להגיב לחלק מדבריו, ולהשלים בחלק ממה שנראה בעיני. אשמח לתגובות.

קרא עוד »

שתפו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.