חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

עברתם מקרה להט"בופובי בציבור הדתי?

חברותא עומדת בחזית הסיוע ללהט"בים דתיים.ות.
עזרו לנו לנתח ולהכיר האירועים הלהט"בופובים שחוויתם.ן או שנחשפתם.ן לצורך יצירת תוכנית פעולה למיגור התופעה.
במקומות רבים בהם ראינו ניכור מצד קהילות דתיות, רבנים, ישיבות, מכינות ועוד, יצרנו קשר עם הפוגעים, הקמנו קבוצות חברתיות או עמדנו לצד נפגעים לצורך יצירת דרכי פעולה להקטין את האירועים הבאים ולהגדיל את ההסברה וההכלה.

*את הטופס ניתן למלא בצורה אנונימית.

באנו חושך לגרש

במשך תקופה ארוכה חשבתי שהקולות בראש שלי, אותם קולות שאמרו לי שאני טעות, שאני מקולקל, שאני לא ראוי לאהבה – הם האור, ואני החושך.

קרא עוד »

בעוד 10 ימים אעמוד מתחת לחופה…

5 שנים אחרי שנתתי בפעם הראשונה לאמת לצאת לי מבין השפתיים, ו-4 וחצי שנים אחרי שהכרתי את מי שילווה אותי ביתר מסע היציאה, ובעוד הרבה מסעות בעתיד ב״ה, ומעניק לי אושר שלא הייתי יכול אפילו לחלום עליו מתוך הארון – החלום הזה הפך למשאלה ולציפייה כמעט הכי גדולה שלי. שני רק למשפחה שאני כבר מת להקים איתו.

קרא עוד »

כשהייתי בשיעור א', ישיבת מעלה גלבוע, חשבתי שמורכבות היא הדבר החשוב ביותר בעולם.

קשיים אישיים ודיסוננסים זהותיים נתפסו בעבורי כחובה דתית. חשבתי שעל מנת לא להפוך את הדתיות שלי לפלסטר ליברלי, אני חייב להמשיך לתפוס בדעות שצרמו והפריעו לי. לא רציתי "לפתור" את השאלה הלהט"בית או הפמיניסטית. פתרון היה בעבורי השטחה, רידוד של המורכבות הקיימת.

קרא עוד »

הקללה הכי נפיצה בבית הספר

בימים אלו אני עובד בבית ספר ממלכתי דתי במרכז הארץ כתומך הוראה של כיתה ד', כשהכיתות מחולקות לקפסולות. מורה מן המניין באחת, ואני מעביר את אותו השיעור באחרת. מעמד-ביניים שהומצא לימי המגפה, הדועכת ב"ה.

קרא עוד »

שתפו את המאמר