חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

עבודה באזרחות

האם מוסדות החינוך של הציבור הדתי לאומי מוכנים לשינויים שקורים בשטח? האם רבנים ומחנכים יודעים איך לענות לשאלות להט"ביות? תלמידי ישיבה תיכונית החליטו לקחת את הנושא כפרוייקט באזרחות

האם מוסדות החינוך של הציבור הדתי לאומי מוכנים לשינויים שקורים בשטח?

האם רבנים ומחנכים יודעים איך לענות לשאלות להט"ביות?

אנו שמחים על פנייתם של תלמידי ישיבה תיכונית ממרכז הארץ שהחליטו לעסוק בעבודתם באזרחות בסוגיות הקשורות בלהט"בים.

אנו גם שמחים על החלטתו של המורה לא לטאטא את הנושא, לעסוק בו, ואף לתת אישור לתלות את המודעות המופיעות בסוף העבודה ברחבי הישיבה.

כל הכבוד!

אנו גאים לפרסם את עבודתם בעלת אמירות חשובת: העבודה באזרחות

 

don a respirator, n95 active varicella, niosh 3m respirator, how to make a fume respirator, gas mask full face, masks for face and under eyes, why do asian wear face masks, respironics full face masks, apex medical wizard 220 full face mask size extra large, what to buy coronavirus, pilaten face mask how to use, nitro touring helmet face shield, face dust mask wood dust hepa review, nextcare phoenix az, how to make animal paper mache masks on your face, how often to replace partial respirator, emoji dust mask adjustable, propolis face mask, smog face mask, saver respirator, difference in mask with shield vs surgical mask, what type of respirator to use if voc is at 750ppm, face peel masks, a n95 respirator should go in which color filter, coronavirus facts, us dust mask manufacture, afx fx 90 face shield, sun protective face mask, gnarly hood face mask, military helmet with face shield, drop down mask 3m, how to make a tear off face mask, face mask for bags under eyes, single cartridge respirator drawing, n95 respirator hepa filter, wecolor disposable masks, why i like nasal cpap masks over full face masks, how to use dor24k face mask, hiking dust mask, medical face mask black, electric n95 mask 3m, how often should you change out a p filter on a respirator, splash face shield, which natural face masks is the best, impact resistant face shield,

מה כל כך מעצבן אותם?

הפרסומת החדשה של דוריטוס מציגה את המובן מאליו – יש כל מיני סוגים של משפחות ולכל המשפחות מגיע להיות משפחות. האמירה הזו גררה אחריה סערה ברשת, קריאות לחרם והגדיל לעשות סגן ראש עיריית ירושלים שקבע שעל זה תלויה הבריאות הנפשית של הדורות הבאים.
בנקודה הזו אני מוכרח לשאול: מה כל כך מעצבן אותם? למה המציאות

קרא עוד »

ח"כ סמוטריץ,

לא תכננתי לכתוב, הספיק לי בנתיים להתווכח עם השלטים שלך בכל רחבי הישוב תוך כדי ריצות הבוקר שלי , אבל הבוקר השלטים נעלמו והמילים מתפרצות לי החוצה, מבקשות להשמיע קול , קול של רבות ורבים שפגשתי בשנים האחרונות במסגרת תפקידיי ועיסוקיי.

קרא עוד »

לא ניתנו תעניות לישראל כדי שנזכור בהן הצרות ונקונן על דם ישראל הנשפך כמים

והואיל וכבר פשט המנהג ואין בו איסור רק שטות, ויש בו רמז, לפיכך אני אומר שאם התפלל עם הציבור בתענית והרבו בזכרון הצרות – אל יפרוש מהן. אבל לכתחילה לא יתפלל עם מי שזוכרין הצרות ולא עושין תשובה.

קרא עוד »

שתפו את המאמר