סופ״ש גאווה חיפאי!

התחדשו בחולצות ובסטיקרים צבעוניים. ״ואהבת לרעך כמוך״ עדיין במקום הראשון

סופ״ש גאווה חיפאי!

16 מלאו למצעד הגאווה בחיפה, ואנחנו ב״קשת הסרוגה בחיפה״ שמחנו להיות שם, לצעוד ולייצג את ארגוני ״חברותא״ ו״בת קול״!

חיפאים, צפונים, להט״בים, הטרו, חברי כנסת ואישי ציבור באו להתעניין ולשמוע על פעילות הארגונים בעיר, והתחדשו בחולצות ובסטיקרים צבעוניים. ״ואהבת לרעך כמוך״ עדיין במקום הראשון 😉

תודה לאל שהמצעד הועבר לראשונה לשעות פחות נוטפות זיעה, ככה יכולנו לבלות בשישי בבוקר בטיול קשת חגיגי עם הדרכה, פיקניק ופעילויות מגבשות בשמורת תל דור ליד הבית! המים בחוף מושלמים למי ששאל 😜

בחור בן 18-19, שהולך לטיפול "מקצועי" ו"מבטיח", תרתיי משמע, שנותן תחושה של עוצמה, ביטחון, כמו טריפ מופלא על קוקאין משובח במיוחד הנארז בתוך מעטפת של מציאות אפשרית וחוקית לחלוטין… יש יותר מזה?!

אחד הדברים שאפיינו את הטיפול זה הדגש על כך שניתן לשנות דברים- הנטייה הזאת היא נרכשת ואיננה מולדת, נאמר, ולכן אין שום בעיה לשנות את זה. המפתח הוא בי וזה תלוי רק ברצון שלי. עניין של בחירה.

קרא עוד »

הרודפים אותנו? שבו בפינה בבקשה, עם הפנים לקיר

יש המון המון שבח לומר, ואילו פי מלא דברי שבח אין אני מספיק להודות לכל מי שראוי להודות לו. בדין הייתי צריך לסיים בשבח, אבל לבי אינו מתיר לי. העוול שנעשה לי מצד אנשים הנסמכים על שירותיי ועל תרומתי פשוט קשה מנשוא.

קרא עוד »

עוד טור דעה טרנסופובי מפי אישה דתיה

בשבת האחרונה פרסמה שרון רוטר טור דעה על קרוב משפחה שלה (מצורף למטה, מוזמנים ומוזמנות לקרוא). כאיש מדע, ביולוג וגנטיקאי אני ממש מרגיש צורך לענות על הטיעונים שלה שמלאים בחוסר ידע ובהבנה בעניין.

קרא עוד »

שתפו את המאמר