חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

סדנת כתיבה מונחית

לכתוב את מה שבפנים. את מה שלמדנו להשתיק ולהפנים. לא להדחיק, לא להחליק, אלא לחלוק את שעל הלב. שכבר למד לכאוב אך גם להתאהב.

לכתוב את מה שבפנים. את מה שלמדנו להשתיק ולהפנים. לא להדחיק, לא להחליק, אלא לחלוק את שעל הלב. שכבר למד לכאוב אך גם להתאהב.

המפגש השבועי שלנו בקהילת הקשת בחיפה, שהונחה ע"י אחד מחברי הקבוצה, נועד לכתיבה, יצירה ושיתוף בנושא להט"ב ודת.

בחלק הראשון של המפגש ערכנו סדנת כתיבה מונחית בו התנסינו בכתיבת סיפור קצר, שיר ומכתב לנמען שלא קיים.

בחלק השני, בבמה הפתוחה, כל אחד מהחברים בקבוצה עלה והקריא קטע שכתב במפגש או שהכין מראש ובחר לשתף ולחלוק.

היה מרגש לראות איך הצלחנו ליצור חבורה אינטימית ומגובשת, שכל אחד בה מרגיש בנוח להיחשף ויוצא מכך מחוזק. גילינו כמה כישרון טמון בינינו וכמה חשוב להמשיך ולכתוב. להמשיך ולספר את הסיפור שלנו🙏

התהום נפערת, אבל חוט מאיר של חסד משוך עליה

אתמול כתב יאיר שרקי ברגישות ובאומץ רב שהוא ״אוהב בנים ואוהב את הקדוש ברוך הוא״, ומאז הוא זוכה לתמיכה נרחבת ומרגשת | יודע האדם: כמה הייתי רוצה להמשיך להאמין בזה או בזה, כמה הייתי שמח אם הכל היה שונה

קרא עוד »

"רק שבועיים לפני שהתחתנתי סיפרתי לסבתא שאני הומו"

אני ואלוהים: "אני דתי. אף פעם לא היתה לי בעיה. אני באמת ובתמים מאמין שהבעיה היא לא בדת, אלא עם הדתיים. אני לא רואה שיש קונפליקט בין גאווה לבין התורה. לא כל המצוות וכל האיסורים קשורים אל כל אדם, כמו שהלכות שחיטה לא רלוונטיות לצמחוני.

קרא עוד »

החלומות שהיו לי התרסקו ומצאתי את עצמי בודד ושבור

אני לא מאשים, לא אותה ולא אותי. גם לא את הממסד הדתי, על אף שאם הדברים היו אחרת הרבה מאד כאב היה יכול להיחסך. אני רק מבקש שתאמינו. שתאמינו לה, שתאמינו לי. את המחיר שלי אני כבר שילמתי, אין לי מה לעשות עם זה ואין לי טעם להאשים את המציאות שהייתה יכולה להיות אחרת. אני רק מקווה שעוד אנשים לא יעברו בגיהינום הזה. אל תתנו לזה לקרות בקלות דעת ואל תטיפו מוסר ואידיאולוגיה לאלו שיישאו את כאבם לבדם.

קרא עוד »

שתפו את המאמר