חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

סגנית השר מיכל ולדיגר נפגשת עם ארגוני המרה

סגנית השר מיכל ולדיגר ממשיכה בקו התמוה שלה כחברת כנסת, ובמקום לפעול לרווחתם ובריאותם הנפשית של להט"בים - עומדת בקשר ופועלת למען אלו שמחפשים לפגוע בהם.

סגנית השר מיכל ולדיגר ממשיכה בקו התמוה שלה כחברת כנסת, ובמקום לפעול לרווחתם ובריאותם הנפשית של להט"בים – עומדת בקשר ופועלת למען אלו שמחפשים לפגוע בהם.

בעבר, ביקשה לקיים כנס של שדולת בריאות הנפש ואף יזמה דיונים לביטול חוזר מנכ"ל משרד הבריאות נגד המרה, בתואנה ש"מטפלים חוששים לפרנסתם"- שקר ההופך את הפוגעים לקרבנות ופוגע בקרבנות הלהט"בים של ה"טיפולים" הללו.

בנוסף, מצאה לנכון להפגין נגד הילד הטרנס מגבעת שמואל.

עפ"י חשיפת העיתון "דה מארקר", יומניה של סגנית השר מגלים כי היא מקיימת פגישות סדורות עם ארגונים המקדמים "טיפולי" המרה, "חוסן" ו"בקדושה".

ארגונים המקדמים ופועלים בצורה אקטיבית לביצוע "טיפולי" המרה הכוללים פרקטיקות מזיקות, מסכנות חיים ופוגעניות.

מזעזע לשמוע שהיא נפגשת עם ארגונים העוסקים בהמרה, שכל גורמי המקצוע בארץ ובעולם כבר הכריזו שהם מזיקים, לא יעילים ולא אתיים.

ומה בתחום סמכותה קשור אליהם? האם היא מתכננת לתקצב אותם? האם תחום אחריותה של סגנית שר האוצר, ח"כ מיכל וולדינגר, כולל קידום של "טיפולי" המרה?

מה יש למי שבריאות הנפש בפיה להיפגש עם גורמים הפוגעים בבריאות זו ממש רק על בסיס נטייה מינית וזהות מגדרית?

אנו מזמינים את סגנית השר לבוא וללמוד את הנושא של "טיפולי" ההמרה במרכז למאבק בהמרה,

להיחשף לנתוני האמת, לסכנות ולפגיעות העמוקות של "טיפולים" אלו.

הדגשת הקיום והנוכחות של א.נשים להטב"קים וזכותם לזכויות בסיסיות – הן יישומים מובנים מאליהם של מצוות 'ואהבת לרעך כמוך', שאמורים לחייב כל אחת ואחד מאיתנו לפעולה

המטרות שתיארתי לעיל – הדגשת הקיום והנוכחות של א.נשים להטב"קים וזכותם לזכויות בסיסיות – הן יישומים מובנים מאליהם של מצוות 'ואהבת לרעך כמוך', שאמורים לחייב כל אחת ואחד מאיתנו לפעולה; אך בנוסף למטרות האלו, יש עוד ערכים רבים ושונים שבאי המצעד באים לקדם, ולא עם כולם אני מזדהה. לרבים מהם אני מתנגד נחרצות.

קרא עוד »

אלוהים לא נמצא במקום שיש בו שנאה

הייתי צריך לבחור בין לקבל את הבן שלי ולאהוב אותו, לבין להתנכר לו. לזרוק אותו בגלל מי? בגלל אלוהים? אלוהים לא נמצא במקום שיש בו שנאה״.

קרא עוד »

שתפו את המאמר