סגנית השר מיכל ולדיגר נפגשת עם ארגוני המרה

סגנית השר מיכל ולדיגר ממשיכה בקו התמוה שלה כחברת כנסת, ובמקום לפעול לרווחתם ובריאותם הנפשית של להט"בים - עומדת בקשר ופועלת למען אלו שמחפשים לפגוע בהם.

סגנית השר מיכל ולדיגר ממשיכה בקו התמוה שלה כחברת כנסת, ובמקום לפעול לרווחתם ובריאותם הנפשית של להט"בים – עומדת בקשר ופועלת למען אלו שמחפשים לפגוע בהם.

בעבר, ביקשה לקיים כנס של שדולת בריאות הנפש ואף יזמה דיונים לביטול חוזר מנכ"ל משרד הבריאות נגד המרה, בתואנה ש"מטפלים חוששים לפרנסתם"- שקר ההופך את הפוגעים לקרבנות ופוגע בקרבנות הלהט"בים של ה"טיפולים" הללו.

בנוסף, מצאה לנכון להפגין נגד הילד הטרנס מגבעת שמואל.

עפ"י חשיפת העיתון "דה מארקר", יומניה של סגנית השר מגלים כי היא מקיימת פגישות סדורות עם ארגונים המקדמים "טיפולי" המרה, "חוסן" ו"בקדושה".

ארגונים המקדמים ופועלים בצורה אקטיבית לביצוע "טיפולי" המרה הכוללים פרקטיקות מזיקות, מסכנות חיים ופוגעניות.

מזעזע לשמוע שהיא נפגשת עם ארגונים העוסקים בהמרה, שכל גורמי המקצוע בארץ ובעולם כבר הכריזו שהם מזיקים, לא יעילים ולא אתיים.

ומה בתחום סמכותה קשור אליהם? האם היא מתכננת לתקצב אותם? האם תחום אחריותה של סגנית שר האוצר, ח"כ מיכל וולדינגר, כולל קידום של "טיפולי" המרה?

מה יש למי שבריאות הנפש בפיה להיפגש עם גורמים הפוגעים בבריאות זו ממש רק על בסיס נטייה מינית וזהות מגדרית?

אנו מזמינים את סגנית השר לבוא וללמוד את הנושא של "טיפולי" ההמרה במרכז למאבק בהמרה,

להיחשף לנתוני האמת, לסכנות ולפגיעות העמוקות של "טיפולים" אלו.

היום ישבתי במונית של אבא שלי ובכיתי.

אבא שלי הביט בי דרך המראה הקטנה שתלויה במונית שלו, וראיתי לו את זה בעיינים. ראיתי שכאב לו לספר לי על ההוא שקרא לו הומו וירק. חשבתי על זה, מה זה בשביל אבא לילד הומו לשמוע אדם מבוגר אחר מקלל אותו, תוך כדי יריקה, וקורא לו ״יא הומו״

קרא עוד »

הרודפים אותנו? שבו בפינה בבקשה, עם הפנים לקיר

יש המון המון שבח לומר, ואילו פי מלא דברי שבח אין אני מספיק להודות לכל מי שראוי להודות לו. בדין הייתי צריך לסיים בשבח, אבל לבי אינו מתיר לי. העוול שנעשה לי מצד אנשים הנסמכים על שירותיי ועל תרומתי פשוט קשה מנשוא.

קרא עוד »

הסיפור של עוז אפטקר

"הקורונה תוקפת בעיקר בלילות. במהלך היום אתה מרגיש טוב, אבל בלילות יש את הקטע של החום, כאבי הראש וכל הדברים האלה… לא ברור לנו עד הסוף איך נדבקנו"

קרא עוד »

שתפו את המאמר