חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

נושא שבדרך כלל לא מדובר במחוזותינו

סיכום המפגש מראשון שעבר- במפגש האחרון אחרי סבב פתיחה גדוש בחוויות ותובנות מתקופת הפסח, המוקד היה על נושא שבדרך כלל לא מדובר במחוזותינו.

סיכום המפגש מראשון שעבר- במפגש האחרון אחרי סבב פתיחה גדוש בחוויות ותובנות מתקופת הפסח, המוקד היה על נושא שבדרך כלל לא מדובר במחוזותינו.
אחד המשתתפים שלנו הרים את הכפפה והעביר מפגש על מיניות ושיח באפליקציות.
על הרצפה פוזרו מילים ומונחים הקשורים למיניות, כגון: אשמה, קושי במציאת פרטנר מתאים, הדדית, תשוקה, חטא ועוד.
כל אחד קיבל דף וחילק אותו לגזירי נייר שהונחו לצד המילים עד שנוצר מעין גרף מרתק המעיד על הקונוטציות ביחס למיניות, אשר באות לידי ביטוי אצלנו בקבוצה. מתוך זה גלשנו לדיונים מרתקים על תרבות השיח באפליקציות, ההלם הראשוני מגריינדר והסכנות האורבות שם.
אפילו אחרי הפסקה לכיבוד ושתייה, חזרנו והעמקנו עוד בשיתופים אישיים וכנים, בחששות להשאר לבד ובמעט אופטימיות זהירה.
תמיד כיף שחברי הקבוצה יוזמים שיח בנושאים שמעניינים אותם!

עמי ידע מאיפה הוא בא.

עמי ידע לאן הוא הולך. לכל מקום אליו פנה עשה זאת בחיוך נעים ובפנים קורנות. קולו שקט, צנוע, שיחתו נעימה. עמי בנה לו בית מלא באהבה.

קרא עוד »

משהו קטן על ״סערת הדוריטוס״

משהו קטן על ״סערת הדוריטוס״ (לא זאת שבקיבה שלי במקום ארוחת ערב פעמיים בשבוע), שהוא בעצם משהו קטן וחשוב על הומופוביה גם בכל סערה אחרת.

קרא עוד »

בעוד 10 ימים אעמוד מתחת לחופה…

5 שנים אחרי שנתתי בפעם הראשונה לאמת לצאת לי מבין השפתיים, ו-4 וחצי שנים אחרי שהכרתי את מי שילווה אותי ביתר מסע היציאה, ובעוד הרבה מסעות בעתיד ב״ה, ומעניק לי אושר שלא הייתי יכול אפילו לחלום עליו מתוך הארון – החלום הזה הפך למשאלה ולציפייה כמעט הכי גדולה שלי. שני רק למשפחה שאני כבר מת להקים איתו.

קרא עוד »

מה זאת אהבה?

יש משהו ברגש הזה שלא ניתן להגדרה. משהו מסתורי, ממגנט, לא חד משמעי. הוא תופס צורה, משתנה, מתעצב לאורך הזמן והחיים, לובש מראות וצבעים שונים.
אבל יותר מהכל, הוא תמיד שם.

קרא עוד »

שתפו את המאמר