חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

מצעד הגאווה בירושלים תשפ"ד

יחד עם ארגוני הקהילה הגאה ומשפחות החטופים, צעדנו תחת דגלי הגאווה והדגלים הצהובים של המאבק להחזרת החטופים.

הערב השתתפנו בהתרגשות במצעד הגאווה וההכלה הירושלמי שהופק על ידי ארגון הבית הפתוח תחת הכותרת "Born to Be Free". יחד עם ארגוני הקהילה הגאה ומשפחות החטופים, צעדנו תחת דגלי הגאווה והדגלים הצהובים של המאבק להחזרת החטופים.

שרנו בהתלהבות את השיר "אחינו כל בית ישראל", המבטא את הדאגה לכל "הנתונים בצרה ובשביה, העומדים בין בים ובין ביבשה". במהלך המצעד הובעה תמיכה בהשבת החטופים לחיק משפחותיהם.

תודה לכל מי שהגיע והשתתף באירוע המרגש והמכונן הזה! הייתה זו הוכחה נוספת לכוח שבאחדות ובקבלת השונה. רק בדרך של פתיחות וסובלנות, נוכל לקדם חברה טובה ומכילה יותר לכולנו.

מחר נמשיך לחגוג במסגרת שבת הגאווה עם סעודת ערב שבת מיוחדת לקהילה שלנו. אנו מזמינים את כולם להצטרף אירועים הבאים שלנו ברשתות השונות ובאתרנו. כמו כן, מוצרי הגאווה המקסימים שלנו ממשיכים להיות זמינים לרכישה באתר.

יישר כוח לכולם ותודה מקרב לב לארגון הבית הפתוח על ההפקה המוצלחת של האירוע החשוב הזה!

באנו חושך לגרש

במשך תקופה ארוכה חשבתי שהקולות בראש שלי, אותם קולות שאמרו לי שאני טעות, שאני מקולקל, שאני לא ראוי לאהבה – הם האור, ואני החושך.

קרא עוד »

מצעד הגאווה בירושלים הוא לגיטימי כי ככה.

לפעמים ההסברה הכי טובה היא פשוט לא להסביר. אף אחד מעולם לא נדרש להסביר למה הוא הולך לקולנוע בציבור ולמה הוא אוכל פלאפל לצהריים בציבור כי אלה דברים יום יומיים שזכותו של כל אחד לעשות. גם ללכת ברחוב זה דבר יום יומי שזכותנו לעשות. ופעם בשנה אנחנו בוחרות לעשות את זה כולנו ביחד. ככה כיף לנו. ואם זה בא לך רע, אז מזל שאתה סתם בן אדם רגיל כמו כל אחד אחר ואף אחד לא מבקש את רשותך לצאת מהבית.

קרא עוד »

שתפו את המאמר