חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

השבוע בחמישי: חברותא עם גיל חובב!

גיל חובב מגיע למפגש שבט של חברותא ואנו מצפים לערב מצחיק, כיפי ו....מרעיב? * בתל אביב
גיל חובב
גיל חובב

גיל חובב – בין עיסוקיו השונים הוא שף, מבקר מסעדות, עיתונאי ומגיש טלוויזיה ישראלי, כתב וסופר.
אביו הוא משה חובב, מקרייני קול ישראל הראשונים, ואמו היא דרורה בן אב"י, בתו של איתמר בן אב"י, בנו של מחיה השפה העברית אליעזר בן יהודה.
גיל חובב הגיש וכתב תוכניות בישול רבות בטלוויזיה, ביניהן את שתי העונות הראשונות של סדרת האוכל "שום פלפל ושמן זית" בערוץ הראשון, "עושים שוק" בערוץ 2. כיום מגיש בערוץ 23 את התוכנית "עניין של טעם".
הוא בעל הוצאת הספרים "קרפד", גר בתל אביב עם בן זוג ומגדל עמו בת.
הוא מגיע לחברותא ואנחנו מצפים לערב מצחיק, כיפי ו….מרעיב?

מתי נפגשים?

יום חמישי, ח' בשבט, 13 בינואר בשעה 20:30.

איפה נפגשים?

פרטי מקום המפגש נשלחו לחברים ברשימת התפוצה של חברותא.

ומה אם אני בארון?

פעילות דיסקרטית רגילה של חברותא. המיקום מפורסם רק לחברינו. המקום לא מזוהה בשום צורה עם הקהילה הגאה.

כמה זה עולה?

10 שקל למשתתף.

womens hat with face shield and ear protection, fallout dust gas mask, how to make a cosplay surgical mask, fun diy face masks, skin reactions to full face reusable respirator mask, dust mask emoji, n95 disease, advantage respirator, 3m 8515 n95 dust mask, papr respirator, 3m full face respirator 6000 series, what type of respirator do i need for bleach fumes, fulmer face shield replacement, what particles do n95 filter out, bleach face shield, how to properly attach mesh face mask to helmet, disposable anti static face mask, n99 particulate respirator mask, misty world mod how to use respirator, sally face under the mask, where can i find christmas face masks, osha respirator mask replacement schedule, walmart face masks pric, whitening face masks, how to breathe in a full face snorkel mask, what is coronavirus in puppies, nokia ruggend n95, fda masks and n95 respirators, sunglasses dust mask, person wearing n95 smoke california, new cpap full face masks, 3m 6800 gas mask full face facepiece visor, homemade halloween face masks, skull face mask bandana,

יום הבחירות

מה יעשה אדם הרוצה לרסן את מערכת המשפט, להעלות את המיסוי על עשירים, להנהיג את שיטת השוברים במערכת החינוך, לתת לכל אדם תחת שלטון ישראל זכות הצבעה לפרלמנט, אך למסד בחוק את זהותה התרבותית היהודית העברית של המדינה, כך שהיא תתמוך כלכלית במוסדות תרבותיים תורניים בלי קשר לחלקם באוכלוסייה של יהודים שומרי מצוות? היש לאדם כזה מפלגה להצביע לה? בעייתו שלו ובעייתו של הלהט"ב הדתי אינן שונות מבחינה פוליטית כלל וכלל

קרא עוד »

לא ניתנו תעניות לישראל כדי שנזכור בהן הצרות ונקונן על דם ישראל הנשפך כמים

והואיל וכבר פשט המנהג ואין בו איסור רק שטות, ויש בו רמז, לפיכך אני אומר שאם התפלל עם הציבור בתענית והרבו בזכרון הצרות – אל יפרוש מהן. אבל לכתחילה לא יתפלל עם מי שזוכרין הצרות ולא עושין תשובה.

קרא עוד »

שתפו את המאמר