חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

מפגש הקבוצה הבוגרת (23-18)

קבוצת הבנים הבוגרת (בני 24-18) פותחת שנת פעילות חדשה. לא תבואו?

igy_datiim

מתי?
ד' בכסלו תש"ע, 11.11.10

איפה?
בתל אביב. פרטים מדויקים ימסרו בשיחה עם אחד מהמדריכים.

מי מגיע?
דתיים, דתל"שים, מסורתיים ומה שביניהם בגילים 23-18.
כדי לשמור על הדיסקרטיות של המפגש, הפעילות היחידה במקום היא רק שלנו.
אנו מבקשים שלא לצרף חברים/מכרים למפגש מבלי לשוחח עם אחד המדריכים.
כמו כן, אין למסור שום פרט על מקום המפגש למי שאינו חבר הקבוצה.

איך יוצרים קשר?
גידי וישי, רכזי הקבוצות ומדריכי הקבוצה הבוגרת (גילאי 18-23), 054-6100017, kipa.b@igy.org.il

no meat keto dinner recipes, keto spinach chicken recipes, gastroparesis and weight loss, weight loss surgery pre op liquid diet, hcg plus weight loss, how to lose a few pounds, treadmill hill workout weight loss, best coming device for weight loss, weight loss clinics phoenix az, exercises lose weight thighs, spices for weight loss, will i lose weight landscaping, saggy mature, weight loss calorie needs, cheap weight loss meal replacement shakes, tex mex ground beef keto recipes, precision weight loss smyrna ga, diet pills explained, kettlebell weight loss before and after, hopeless to find a doctor who is trained in weight loss, the dangers of diet pills, lose weight fast without exercising, eupepsia thin appetite suppressant easy weight loss oral strip 60 strips, easy effective ways to lose weight, stella koretsky md, alpha lean weight loss, unicorn weight loss, why do cats lose weight as they age, how many crunches should i do to lose weight, in shape weight loss bristol tn, weight loss pills rx phentermine, rx diet pills without script, does vicodin make you lose weight, wendy red velvet before and after weight loss, weight loss camps michigan, ballet weight loss, what kind of fish oil should i take for weight loss, depression drugs that help you lose weight, smart trim diet pills, how many calories on the la weight loss gold plan, drug for weight loss and depression, is lipozene really works, what happends when you lose weight, popular diets for weight loss, lipocide xtreme, best weight loss pills or drops, loose rolls after weight loss, mike brandner weight loss,

אמש צוין יום הזכרון הטרנסי. יום שלם של אחדות ותקווה לצד יום שכולו זכרון ואבל

ביום הזה אני נזכרת בכל הא.נשים על הקשת הטרנסית שהכרתי ושסיימו את חייהם, בכל הקשיים המנטליים והחברתיים שהקהילה הטרנסית, הקהילה שלי – חווה באופן יומיומי.

קרא עוד »

"רק שבועיים לפני שהתחתנתי סיפרתי לסבתא שאני הומו"

אני ואלוהים: "אני דתי. אף פעם לא היתה לי בעיה. אני באמת ובתמים מאמין שהבעיה היא לא בדת, אלא עם הדתיים. אני לא רואה שיש קונפליקט בין גאווה לבין התורה. לא כל המצוות וכל האיסורים קשורים אל כל אדם, כמו שהלכות שחיטה לא רלוונטיות לצמחוני.

קרא עוד »

אני לא מוכן יותר לשקר. לחייך ולהגיד שהכל סבבה כששואלים איך היה בצבא, אני היום כבר לא חיי בפחד, אני חיי בכעס ואני לא אשתוק.

* לחברה שנעלו אותי מחוץ לחדר בגשם, בשלוש בלילה, כי פחדו שההומו שאיתם בחדר יגע בהם: אני מקווה שתגבשו לעצמכם זהות מורכבת ועשירה, כזאת שלא מבוססת ורק על גבריות רעילה ווסאח של יחידה מובחרת ותפסיקו להרגיש שהומו ששוקל 60 קילו מאיים לכם על הקיום.

קרא עוד »

משהו קטן על ״סערת הדוריטוס״

משהו קטן על ״סערת הדוריטוס״ (לא זאת שבקיבה שלי במקום ארוחת ערב פעמיים בשבוע), שהוא בעצם משהו קטן וחשוב על הומופוביה גם בכל סערה אחרת.

קרא עוד »

שתפו את המאמר