מפגש מרחשוון: הקרנת הסרט "הסודות"

בפתח עונת הסוודרים החלטנו להקרין את הסרט שמתרחש בין סמטאות צפת העתיקה, סרט שרוחש סודות, רווי הומור, אבל גם בשחקנים מצוינים

הכותרת שניתנה לפני המפגש הבטיחה סרט שעוסק בלסביות דתיות, ואין ספק שהסחורה סופקה בדמות סצנות שלא מביישות את הגרסה הנשית ל"הכי גאים שיש" (נראה שהרבנים יתירו לנו לראות את זה, לא?). אז בזמן שהבנות על המסך היו עסוקות בלהשפריץ מים זו על זו או בלשנן פסוקים או בלעשות כל מיני דברים לא מוסברים – אנחנו גרסנו פופקורן.

גם כאן, אחרי המפגש, בזמן שחפרנו בשיניים להסיר את שאריות הפופקורן (אולי צריך לחוקק חוק שמצמיד לכל מנת פופקורן גם קיסמי שיניים?), נשארנו למינגלינג חביב ומתמשך. המהדרין גם המשיכו איתנו לקפה במושבה.

אמנם סיכום קצר, אבל מי שבאמת מעוניין לקרוא יותר על הסרט מוזמן להמשיך ללינק הבא.

להתראות בחורף!

עוד טור דעה טרנסופובי מפי אישה דתיה

בשבת האחרונה פרסמה שרון רוטר טור דעה על קרוב משפחה שלה (מצורף למטה, מוזמנים ומוזמנות לקרוא). כאיש מדע, ביולוג וגנטיקאי אני ממש מרגיש צורך לענות על הטיעונים שלה שמלאים בחוסר ידע ובהבנה בעניין.

קרא עוד »

אם מצעד הגאווה בתל אביב הוא חגיגה המונית של חופש, אצלנו זה מאבק קיומי ויומיומי.

בשנה שעברה, לקראת המצעד השני, העימות בין חושך לאור הגיע לסף פיצוץ. המשטרה, בעקבות איומים לפגוע במצעד, דרשה לשנות את התוואי ולהרחיק אותנו ככל שניתן מהגרעין התורני המאיים, כלומר מהרחוב שבו גדלתי ומלב היישוב שלי. בהתערבות בג"ץ, שלמרבה המזל עדיין קיים במדינה הזאת, חלחלה ההבנה שלא יעלה על הדעת שבזמן שמצעדי דגלים ואירועי דת מתקיימים במועצה בשפע, תיאסר צעדה למען הסובלנות. בסופו של דבר, למרות נהירה המונית ומרגשת של תומכים מכל קצוות הארץ, היו שם יותר שוטרים מצועדים.

קרא עוד »

בעוד 10 ימים אעמוד מתחת לחופה…

5 שנים אחרי שנתתי בפעם הראשונה לאמת לצאת לי מבין השפתיים, ו-4 וחצי שנים אחרי שהכרתי את מי שילווה אותי ביתר מסע היציאה, ובעוד הרבה מסעות בעתיד ב״ה, ומעניק לי אושר שלא הייתי יכול אפילו לחלום עליו מתוך הארון – החלום הזה הפך למשאלה ולציפייה כמעט הכי גדולה שלי. שני רק למשפחה שאני כבר מת להקים איתו.

קרא עוד »

שתפו את המאמר