חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

מפגש מרחשוון: הקרנת הסרט "הסודות"

בפתח עונת הסוודרים החלטנו להקרין את הסרט שמתרחש בין סמטאות צפת העתיקה, סרט שרוחש סודות, רווי הומור, אבל גם בשחקנים מצוינים

הכותרת שניתנה לפני המפגש הבטיחה סרט שעוסק בלסביות דתיות, ואין ספק שהסחורה סופקה בדמות סצנות שלא מביישות את הגרסה הנשית ל"הכי גאים שיש" (נראה שהרבנים יתירו לנו לראות את זה, לא?). אז בזמן שהבנות על המסך היו עסוקות בלהשפריץ מים זו על זו או בלשנן פסוקים או בלעשות כל מיני דברים לא מוסברים – אנחנו גרסנו פופקורן.

גם כאן, אחרי המפגש, בזמן שחפרנו בשיניים להסיר את שאריות הפופקורן (אולי צריך לחוקק חוק שמצמיד לכל מנת פופקורן גם קיסמי שיניים?), נשארנו למינגלינג חביב ומתמשך. המהדרין גם המשיכו איתנו לקפה במושבה.

אמנם סיכום קצר, אבל מי שבאמת מעוניין לקרוא יותר על הסרט מוזמן להמשיך ללינק הבא.

להתראות בחורף!

הרודפים אותנו? שבו בפינה בבקשה, עם הפנים לקיר

יש המון המון שבח לומר, ואילו פי מלא דברי שבח אין אני מספיק להודות לכל מי שראוי להודות לו. בדין הייתי צריך לסיים בשבח, אבל לבי אינו מתיר לי. העוול שנעשה לי מצד אנשים הנסמכים על שירותיי ועל תרומתי פשוט קשה מנשוא.

קרא עוד »

בואו נדבר רגע על חתונה דתית גאה

המילה הגדולה הזו, האירוע הגדול והיקר הזה. עזבו רגע מאבקים, הכרה מהמדינה, הפלות של הצעות חוק לברית זוגיות וחתימה ברבנות. לא מה זה אומר לאנשים אחרים, אלא מה זה אומר בשבילנו-הומואים בחיים קהילתיים דתיים ומוקפים סטרייטים, לא עלינו.

קרא עוד »

תהיו נאמנים לעצמכם!

לא לחיות זה לפחד. זה לשקוע בחרדות. זה להסתיר את עצמנו מהאנשים הכי קרובים אלינו.
ולפעמים זה מרגיש שאי אפשר אחרת, כי החיים האלה הם פאקינג מפחידים ואם חושבים עליהם יותר מידי – אפשר לשקוע בדיכאון קיומי.

קרא עוד »

למה צריך בכלל מצעד? ועוד בירושלים?

לאחר הרבה שאלות מהרבה מכרים/ות, חברות/ים ובנות/י משפחה, ושנים ארוכות אחרי שחשבתי שהדברים האלה כבר ברורים לכולן/ם, אני מציע תשובות לשאלות:
למה צריך בכלל מצעד? ועוד בירושלים?

קרא עוד »

שתפו את המאמר