מפגש מרחשוון: הקרנת הסרט "הסודות"

בפתח עונת הסוודרים החלטנו להקרין את הסרט שמתרחש בין סמטאות צפת העתיקה, סרט שרוחש סודות, רווי הומור, אבל גם בשחקנים מצוינים

הכותרת שניתנה לפני המפגש הבטיחה סרט שעוסק בלסביות דתיות, ואין ספק שהסחורה סופקה בדמות סצנות שלא מביישות את הגרסה הנשית ל"הכי גאים שיש" (נראה שהרבנים יתירו לנו לראות את זה, לא?). אז בזמן שהבנות על המסך היו עסוקות בלהשפריץ מים זו על זו או בלשנן פסוקים או בלעשות כל מיני דברים לא מוסברים – אנחנו גרסנו פופקורן.

גם כאן, אחרי המפגש, בזמן שחפרנו בשיניים להסיר את שאריות הפופקורן (אולי צריך לחוקק חוק שמצמיד לכל מנת פופקורן גם קיסמי שיניים?), נשארנו למינגלינג חביב ומתמשך. המהדרין גם המשיכו איתנו לקפה במושבה.

אמנם סיכום קצר, אבל מי שבאמת מעוניין לקרוא יותר על הסרט מוזמן להמשיך ללינק הבא.

להתראות בחורף!

בואו נדבר רגע על חתונה דתית גאה

המילה הגדולה הזו, האירוע הגדול והיקר הזה. עזבו רגע מאבקים, הכרה מהמדינה, הפלות של הצעות חוק לברית זוגיות וחתימה ברבנות. לא מה זה אומר לאנשים אחרים, אלא מה זה אומר בשבילנו-הומואים בחיים קהילתיים דתיים ומוקפים סטרייטים, לא עלינו.

קרא עוד »

אין זה מקומם של יהודים

לפני מאתיים שנה, כאשר בקייב הלכה אדל לבית הספר וסיימה לאכול את ארוחתה, היא מלמלה בשפתיה את ברכת המזון. כאשר שמעו על כך הבנות האחרות הלשינו עליה למורה כי היא יהודיה ומשכו אותה משערה. לפני אלף שנה, כאשר יוסף הלך בשווקים שבפס, לקחו ממנו כמה בחורים את ספריו וזרקו אותם לבאר רק משום ש"אין זה מקומם של יהודים".

קרא עוד »

שתפו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *