מפגש אב: קריוקי

אז נכון שאמרנו לכולם לבחור שירים ולהזמינם, ונכון שעודדנו להכות את התקליטייה ובכלל נתנו לכולם את התחושה שנוכל לדאוג גם לקריוקי של "כל נדרי" נוסח דרום-ניו-זילנד, אבל מה לעשות שבסוף רק מצאנו שלושה דיסקים של זֶמר עברי פופולרי?

העניין הוא, שבסוף התברר שהכל זה עניין של אווירה, יין ואוכל.

בזמן שנתי ובני מיהרו להשיג DVD חלופי, שכן זה שהיה באולם היה מחוסר שלט, הכריז עמית על כך שסיים את התנ"ך, וערך "סיום" כולל הכל (עם כל ה"פפא"). אחר כך מזגנו יין לכוסות, והתחלנו לשיר. אחד אחד עלו לפחות מחצית מהמשתתפים ונתנו את קולם בזמר. ככל שהתארך הערב והיין נמזג, גם היצירתיות באה לידי ביטוי בדמות שינויים מהנוסחים המקוריים של השירים. שלא לומר – לא לזייפנים בלבד…

מסתבר שכשיש מיקרופון, לכולם יש מה לשיר…

אז היו שעלו לשיר סולו בעיניים עצומות ובכוונה מלאה, היו שעלו בזוגות ושלישיות ואפילו היה חיקוי מושלם לריטה (כולל כריעה וחשיפת כתף).
בסוף הערב, התגלה שק של פופקורן בקצה האולם (לא לספר לחבר´ה שהשכירו לנו ת´אולם) שסיפק את צרכי המשך הערב וגרם לו להימשך עד מאוחר.

זה גם הזמן לומר תודה לכל מי שסייע בהפקת האירוע ובתפעולו!

אז כן – אני הומו, הפתעה!

אז כן – אני הומו, הפתעה!
ולא – לא מדובר במתיחת 1 באפריל סופר מאוחרת ואין לי חוש הומור כזה גרוע.

קרא עוד »

אני רוצה לפנות מכאן לנוער שגר במועצה מקומית קרני שומרון והיישובים באזור

גם אני גדלתי במקום שבזכותו הפך התנ״ך להיות הדרך שלי לדבר על עצמי, ולהגיד משהו על העולם שלנו. הפרספקטיבה שסיפורי התנ״ך מעניקים לנו על אנושיות, אהבה וחמלה (וכן, גם רשעות ואטימות) בעולם של היום, היא מתנה גדולה ויש שיאמרו – דרך חיים.

קרא עוד »

שתפו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *