חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

מפגש אב: קריוקי

אז נכון שאמרנו לכולם לבחור שירים ולהזמינם, ונכון שעודדנו להכות את התקליטייה ובכלל נתנו לכולם את התחושה שנוכל לדאוג גם לקריוקי של "כל נדרי" נוסח דרום-ניו-זילנד, אבל מה לעשות שבסוף רק מצאנו שלושה דיסקים של זֶמר עברי פופולרי?

העניין הוא, שבסוף התברר שהכל זה עניין של אווירה, יין ואוכל.

בזמן שנתי ובני מיהרו להשיג DVD חלופי, שכן זה שהיה באולם היה מחוסר שלט, הכריז עמית על כך שסיים את התנ"ך, וערך "סיום" כולל הכל (עם כל ה"פפא"). אחר כך מזגנו יין לכוסות, והתחלנו לשיר. אחד אחד עלו לפחות מחצית מהמשתתפים ונתנו את קולם בזמר. ככל שהתארך הערב והיין נמזג, גם היצירתיות באה לידי ביטוי בדמות שינויים מהנוסחים המקוריים של השירים. שלא לומר – לא לזייפנים בלבד…

מסתבר שכשיש מיקרופון, לכולם יש מה לשיר…

אז היו שעלו לשיר סולו בעיניים עצומות ובכוונה מלאה, היו שעלו בזוגות ושלישיות ואפילו היה חיקוי מושלם לריטה (כולל כריעה וחשיפת כתף).
בסוף הערב, התגלה שק של פופקורן בקצה האולם (לא לספר לחבר´ה שהשכירו לנו ת´אולם) שסיפק את צרכי המשך הערב וגרם לו להימשך עד מאוחר.

זה גם הזמן לומר תודה לכל מי שסייע בהפקת האירוע ובתפעולו!

מה כל כך מעצבן אותם?

הפרסומת החדשה של דוריטוס מציגה את המובן מאליו – יש כל מיני סוגים של משפחות ולכל המשפחות מגיע להיות משפחות. האמירה הזו גררה אחריה סערה ברשת, קריאות לחרם והגדיל לעשות סגן ראש עיריית ירושלים שקבע שעל זה תלויה הבריאות הנפשית של הדורות הבאים.
בנקודה הזו אני מוכרח לשאול: מה כל כך מעצבן אותם? למה המציאות

קרא עוד »

סדרת ארון הקודש

"ארון הקודש”
היא סדרת רשת דוקומנטרית שיצרה הבמאית וחברת הקהילה מורן נקר, על להט”בים דתיים שתעלה בתאגיד השידור הציבורי “כאן”. כל פרק מתמקד בדמות, זוג או משפחה בשלב אחר בחיים. הקרנת הסדרה מביאה תיעוד אינטימי של אנשים המתמודדים עם המפגש בין נטיה מינית וזהות מגדרית ובין אמונה ואורח חיים דתי, דרך רגעים משמעותיים וטקסים דתיים, משפחתיים וזוגיים.

קרא עוד »

שתפו את המאמר