חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

מסכמים מפגש בקשת הסרוגה בירושלים שהתקיים בסמוך למצעד הירושלמי

נהגו מידי שנה בקשתות הסרוגות של חברותא להתכונן לקראת חג הגאווה המתקרב וכאמור אנחנו בהחלט מכבדים את המסורת..

מסכמים מפגש בקשת הסרוגה בירושלים שהתקיים בסמוך למצעד הירושלמי:

נהגו מידי שנה בקשתות הסרוגות של חברותא להתכונן לקראת חג הגאווה המתקרב 🏳️‍🌈 וכאמור אנחנו בהחלט מכבדים את המסורת..

במפגש האחרון בקשת הירושלמית דיברנו על הרגשות והמחשבות שעולים בנו לקראת המצעד. היה מעניין לראות מה הקונוטציה של המילה גאווה מעוררת בנו וכמה היא שונה מאדם לאדם.

קראנו בקבוצות פוסטים של ציון אליעש וצבי בן מאיר שמדברים על חשיבות הצעידה במצעד הגאווה.

בסוף המפגש עשינו משימת כתיבה בה כל אדם ביטא ושיתף עבור מי ומה היה רוצה לצעוד השנה במצעד הגאווה.. והו, יש כל כך הרבה על מה 🙏

"השיח הזה חורץ דיני נפשות" קבעתי, "אתם לא חייבים לחשוב כמוני בנושא אבל גם לא חייבים להשתמש בשפה הזו כדי להתנהל מולו", סיכמתי.

ואני? אני לא מנסה "לקבור את האומללים בנטיות" אני הוא שמנסה לעזור לאותם אנשים שלא לשקוע בדיכאון וללכת לאיבוד בו, אני וחבריי הם אלו שמנסים להציל מטביעה חיי אדם בזמן שאנשים אחרים דוחפים את הראש שלהם חזרה אל מתחת למים, אני וחבריי וכל הקהילה הלהט"בית הם האנשים הטובים שנמצאים באמצע הדרך, וכמו עם היועץ מהישיבה, לא מנסים לחנך לערכים שונים – אלא להציע נווה מדבר, למי שבעזרת עשרות מאמרים ומאות קללות במסדרון, נשלח חסר כל למסע במדבר.

קרא עוד »

לבד וביחד על קינג ג'ורג'

צעדתי לאט על קינג ג'ורג'. התעייפתי מאוד, אפילו מהאינטרקציות הקטנות עם האנשים בחמ"ל הצפוף. לפחות מזג האוויר בחוץ קצת התקרר.

קרא עוד »

בואו נדבר רגע על חתונה דתית גאה

המילה הגדולה הזו, האירוע הגדול והיקר הזה. עזבו רגע מאבקים, הכרה מהמדינה, הפלות של הצעות חוק לברית זוגיות וחתימה ברבנות. לא מה זה אומר לאנשים אחרים, אלא מה זה אומר בשבילנו-הומואים בחיים קהילתיים דתיים ומוקפים סטרייטים, לא עלינו.

קרא עוד »

אני מניח באמת ובתמים שבסך הכל, בשקלול המעלות והחסרונות, טוב לכולנו יחד מאשר לבד

והייתה פעם מערכת בחירות אחת שבה זהבה גלאון רפררה לנאום הסוטים וקבעה נחרצות: "זה או אנחנו או הם". הדיכוטומיה הכוזבת הזו מסוכנת הרבה יותר ממה שהיא נראית במבט ראשון.

קרא עוד »

שתפו את המאמר