חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

מסך מגע

שמירת נגיעה? זה נוגע לנו בכלל, ההומואים הדתיים? אוריה מנתח את הדברים מהפן האישי שלו. וגם: מה הוא חושב על בנות שרואות בחבר הומו שלהן "החבר ההומו". פוסט חדש בטור "ובחרת בחיים"

שמירת נגיעה היא נושא שהתחיל להעסיק אותי באמת רק כשהגעתי לאוניברסיטה. לא נעים להגיד, אבל התחלתי לרכוש חברות ממין נקבה רק סביבות גיל 22. מה לעשות, בכל זאת עברתי מסלול נורמלי לעייפה של יסודי-חטיבה-תיכונית-הסדר-צבא שחלקו הגדול היה רווי בבנים ולכן דל בבנות. כן, אמנם כיאה לדתי-לאומי טיפוסי הלכתי לבני עקיבא (שבט לביא כבוד) והיו שם כמה מבנות המין השני אבל תמיד הרגשתי שהם "בצד האחר" וחשתי שהן מרגישות דבר דומה כלפיי. לא ממש הרגשתי שחסר לי משהו, הייתי רגיל לסביבה גברית גם אם הרבה פעמים לא נהניתי ממנה ונאלצתי להקטין את עצמי כדי להתאים למידות שלה. ואז הגעתי לאוניברסיטה. אני זוכר איך מצד אחד התלהבתי להכיר בנות שכל המוסכמות אמרו לי שנועדתי להתחבר אליהן כהומו, אבל מצד שני גם חששתי מעניין שמירת הנגיעה אליו התרגלתי ואליו חונכתי במוסדות. הנושא הזה לא ממש העסיק אותי לפני כן כמובן, כי לא היה אכפת לי לא לגעת בנשים כמו שרוב חבריי רצו, ורק מתוך הרגל ואדישות קונפורמיסטית שמרתי נגיעה מבנות דוד. כשהגעתי לסביבה החדשה בקמפוס, ועוד בתואר כמו שלי במדעי החברה בו יש רוב נשי מוחץ, הבנתי שאני צריך לגבש עמדה ברורה יותר בנושא.

כשהתחלתי לספר לחברות שאני הומו דתי וחלק קלטו לבד שמתי לב שהיחס אליי משתנה. פתאום כולן התחילו לדבר אתי בצורה "מתנחמדת" יותר, האירו לי פנים יותר ובאופן כללי נתנו לי יחס מיוחד באופן מורגש. הרבה פעמים זה היה נחמד, במיוחד עם בנות שהתחברתי אליהן והספקנו להתקרב, אבל נוצר מצב בו בנות שאני לא ממש מכיר קוראות לי "נסיך" וניגשות לחבק אותי בהפתעה. לא ידעתי מה לעשות. מצד אחד, אולי אני צריך לשמור נגיעה למרות שאין סיבה פרקטית לעשות את זה אבל מצד שני התחלתי להתחבר לעוד ועוד בנות והרגשתי שלא אוכל באמת לשמור נגיעה מכולן גם אם הייתי רוצה. הרגשתי שיש ציפייה ממני כהומו "להימרח" עליהן והן עליי, וגם אם זה לא הכיוון שלי אני לפחות צריך "לתת משהו". קשה לי להסביר, אבל אלו הדברים שעברו לי בראש. הרגשתי שאני נקרע בין שני קטבים שלא ממש התחברתי אליהם, השמירה וההימרחות, ולא ידעתי איפה המקום שלי.

מפה לשם החלטתי שאני מפסיק לשמור נגיעה במובן הקלאסי של המילה, אבל אני גם ממש לא נמרח ואפילו לא ניגש לחבק כל אחת ובטח לא לנשק. למה? אולי בגלל כבוד קיצוני לנשים וחשש לפגוע בהן ובמרחב שלהן, אולי כי אף פעם אני לא ארגיש בנוח לחלוטין עם מחוות אינטימיות עם נשים, לא חסר סיבות. כבר נתקלתי בתגובות שונות ומשונות על הכן-לא-שמירת נגיעה שלי, כשחלק ציפו שאשמור וחלק ציפו שלא והפתעתי משני הכיוונים. בכל מקרה אני מרגיש שאני חייב להגן על עצמי מלהפוך לצעצוע בידי בנות שרואות אותי כפלקט גאה ותו לא, שיש לו תעלולים נשיים מ-ה-מ-מ-י-ם שהן לא יכולות לחכות לראות וכמו ששמעתי פעמים רבות, "תמיד רציתי חבר הומו". אז כן, ממש נחמד מדי פעם לשחק בתפקיד "החבר ההומו" ואני בטוח שכיף להיות חברה שלו, אבל הגיע הזמן לנטוש את הציפיות החברתיות מההומו הממוצע שנתקלים בו ובמקום פשוט להכיר אותו ולתת לו לדבר בעד עצמו ולהיות מי שהוא בלי לדחוק אותו לתוך מסגרת צרה.

whats the proper way to wear a surgical mask, acne face mask benefits, best lush face mask for redness, 3m 6100 series half mask respirators, 3m 7281 mask, n95 8511 valve respirator, what are nba face masks for, combination dust and vapor mask p100, how to make a unicorn face mask, r2090 m respirator, 3m face mask 9001v, pyramex hard hat face shield, fulmer helmet face shield replacement, how to make a face mask of justin bieber, best face mask for clear skin, half face motorcycle mask, mask surgical cone elastic band mold fluid resistant, why do so many chinese people wear face masks, n95 mask dale, cheap n95 mask reddit, resmed airfit f30 full face mask with headgear, tribal face masks, 3m respirator cartridges selection guide, hci half helmet face shield, softseal silicon molded medium niosh n95 certified fine particle, particulate respirator mask sold stores, n95 alergen, where can i find n95 masks, trend dust mask, n95 respirators for sale, diy face mask for removing laughline and reducingpores, face masks on airplane, how often is necesary to do fit testing for the n95 mask, beauty face mask, what is the cost of mirage quattro full face headgear mask, moldex 2485 ffp2 masks smart mask valved ffp2 masks individual, cute face masks korean, where can you buy masks, korean face masks for sleep, where can i buy surgical mask, crulety free face masks on amazon, child with surgical mask clipart, 3m paper face mask, h1z1 what slot is respirator, n95 particulate respirator mask for smallpox, face mask maker plate,

הייתי מחכה שכולם יירדמו.

הייתי מחכה שכולם יירדמו.
ואז הייתי פותח את הארון, שולף ז׳קט אפילו בקיץ, מתגנב לדלת, חומק בזהירות,
ונפלט לחסדי הרחוב.

קרא עוד »

כשרציתי לגייר את הילדים

כשרציתי לגייר את הילדים, לא יכולנו לעשות את זה בארץ. אף בית דין אורתודוכסי פה לא סמך עליי שאגדל ילדים יהודים. מצאנו בית דין אורתודוכסי בניו-יורק, ותוך כדי שאנחנו מתכננים טיסה עם שני תינוקות ושמונה מאות מזוודות על פני חצי יבשת, אדם שאל אותי: בשביל מי אתה עושה את זה? מי הקהילה שלך? שלושה רבנים שמעולם לא פגשת באפר-ווסט-סייד?

קרא עוד »

מה כל כך מעצבן אותם?

הפרסומת החדשה של דוריטוס מציגה את המובן מאליו – יש כל מיני סוגים של משפחות ולכל המשפחות מגיע להיות משפחות. האמירה הזו גררה אחריה סערה ברשת, קריאות לחרם והגדיל לעשות סגן ראש עיריית ירושלים שקבע שעל זה תלויה הבריאות הנפשית של הדורות הבאים.
בנקודה הזו אני מוכרח לשאול: מה כל כך מעצבן אותם? למה המציאות

קרא עוד »

שתפו את המאמר