במוצ"ש: מסיבת פרידה מבני, מייסד חברותא

בני אלבז, מייסד חברותא, נפרד מאיתנו ונוסע לפוסט-דוקטורט בשיקגו * בואו למסיבת הפרידה בתל אביב, מחר, מוצ"ש.
מסיבה בלימה לימה. אצלנו יהיה יותר כיף
מסיבה בלימה לימה. אצלנו יהיה יותר כיף

לפני שלוש שנים נפגשה קבוצה קטנה של אנשים בסלון של בני והגתה איתו את חברותא. מאז גדלנו לקהילה, וגם בני גדל וסיים את הדוקטורט. עכשיו בני טס לפוסט דוקטורט בשיקגו, ואנחנו רוצים להיפרד כמו שצריך.

מה בתוכנית?

מוזיקה קלילה בחצר של אחד הברים הידועים בתל אביב.

אבנר על המוזיקה. פרידה מרגשת מבני. והזדמנות לפגוש אנשים טובים משלנו, ואולי גם להתיישב לסחנ"ש על בקבוק בירה עם האחד שתסתדרו איתו יותר מהאחרים.

מתי נפגשים?

מוצ"ש הבא, ח' במרחשוון, 16 באוקטובר בשעה 19:00. החצר שלנו עד 22:00

איפה נפגשים?

בחצר ה"לימה לימה". לילינבלום 42, תל-אביב. דרך הכניסה הראשית.

לתשומת ליבכם: למקום אין תעודת כשרות. הסכמנו עם מנהלי המקום כי לא יוגש אוכל של המקום ולא יוצע למכירה יין שאינו כשר. חברותא תדאג לחטיפים ומיני תרגימה.

איך מגיעים?

למגיעים ברכב מומלץ לרדת בלה-גארדייה ולחנות בחניון שבסוף רחוב הרכבת.

כל האחרים יכולים לקחת קו 4 או 5 עד לאלנבי פינת לילינבלום קרוב לסופר פארם.

ומה אם אני בארון?

רמת הדיסקרטיות נמוכה מהרגיל. מיקום המסיבה גלוי בפייסבוק ובמקומות אחרים ויגיעו גם גברים ונשים שאינם בחברותא. מצד שני המקום אינו מיועד להומואים, והחצר תהיה רק לרשותנו. מי שבפנים בוודאי ישמור סוד, ומי שלא מעורה בעניינים בכלל לא יידע שיש מסיבה כזו. לשיקולכם.

כמה זה עולה?

בכניסה נגבה 30 שקל למשתתף, תרומה להמשך פעילות חברותא.

שתייה בתשלום על הבר. זו הסיבה שמאפשרים לנו להשתמש בחצר.

אז מה לעשות?

תתלבשו נוח, תאכלו קצת בבית כדי שלא תאבדו שליטה מקצת אלכוהול, ובואו במצב רוח טוב. להוריד את הגרמים המיותרים שהעלתם בסדנת השוקולד שביום חמישי.

אם אתם מוכנים לעזור בארגון, כתבו לנו.

 

medical weight loss health center rancho cucamonga, percentage of weight loss in people who exersize daily, how much apple cider vinegar to drink daily to lose weight, diet pills make you nauseous, how many grams of carbs a day for weight loss, phenylalanine diet pills, weight loss pants as seen on tv, quick indian keto recipes, does it help you lose weight wearing sweats in the heat, intermittent fasting weight loss calculator, weight loss yoga videos download, best diet pills 2019 reviews, does anthem blue cross cover weight loss programs, best thermogenic gnc, celine dion before and after weight loss, hormones that stop weight loss, healthy sweets for weight loss, average weight loss with zoloft, how to eat to maintain weight, can a 16 year old take weight loss pills, how much weight would you lose if you didnt eat for 2 weeks, zeal weight loss products, weight loss soda moderation, how to remain motivated to lose weight, loose weight with me, hollywood diet pills review, ragi weight loss, best time to eat meals for weight loss, why is there sudden weight loss with cancer, what weight loss pills really work, shark tank weight loss rapid tone, best low yogurt for weight loss walmart, appetite suppressant pills natural, weight loss boot camps in california, can you lose weight low carb without ketosis, welbutrin and breastfeeding, how to lose weight in hamstring,

"רק שבועיים לפני שהתחתנתי סיפרתי לסבתא שאני הומו"

אני ואלוהים: "אני דתי. אף פעם לא היתה לי בעיה. אני באמת ובתמים מאמין שהבעיה היא לא בדת, אלא עם הדתיים. אני לא רואה שיש קונפליקט בין גאווה לבין התורה. לא כל המצוות וכל האיסורים קשורים אל כל אדם, כמו שהלכות שחיטה לא רלוונטיות לצמחוני.

קרא עוד »

הסיפור של נריה שמעון

"יצאתי מהארון עוד לפני שנפגשתי עם גבר, עוד לפני שהיה לי משהו עם מישהו… לא הרגשתי שום צורך לחכות לזוגיות או להתנסות. זאת פשוט הייתה ההרגשה שלי"

קרא עוד »

הסיפור של שמעון אזולאי

"יצאתי מהארון בגיל 10. בגיל 22 התחתנתי עם סטרייטית שידעה שאני הומו. סיפרתי לה כבר בדייט הראשון"

קרא עוד »

שתפו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *