לעדכונים על פעילויות ואירועים:

במוצ"ש: מסיבת פרידה מבני, מייסד חברותא

מסיבה בלימה לימה. אצלנו יהיה יותר כיף
מסיבה בלימה לימה. אצלנו יהיה יותר כיף

לפני שלוש שנים נפגשה קבוצה קטנה של אנשים בסלון של בני והגתה איתו את חברותא. מאז גדלנו לקהילה, וגם בני גדל וסיים את הדוקטורט. עכשיו בני טס לפוסט דוקטורט בשיקגו, ואנחנו רוצים להיפרד כמו שצריך.

מה בתוכנית?

מוזיקה קלילה בחצר של אחד הברים הידועים בתל אביב.

אבנר על המוזיקה. פרידה מרגשת מבני. והזדמנות לפגוש אנשים טובים משלנו, ואולי גם להתיישב לסחנ"ש על בקבוק בירה עם האחד שתסתדרו איתו יותר מהאחרים.

מתי נפגשים?

מוצ"ש הבא, ח' במרחשוון, 16 באוקטובר בשעה 19:00. החצר שלנו עד 22:00

איפה נפגשים?

בחצר ה"לימה לימה". לילינבלום 42, תל-אביב. דרך הכניסה הראשית.

לתשומת ליבכם: למקום אין תעודת כשרות. הסכמנו עם מנהלי המקום כי לא יוגש אוכל של המקום ולא יוצע למכירה יין שאינו כשר. חברותא תדאג לחטיפים ומיני תרגימה.

איך מגיעים?

למגיעים ברכב מומלץ לרדת בלה-גארדייה ולחנות בחניון שבסוף רחוב הרכבת.

כל האחרים יכולים לקחת קו 4 או 5 עד לאלנבי פינת לילינבלום קרוב לסופר פארם.

ומה אם אני בארון?

רמת הדיסקרטיות נמוכה מהרגיל. מיקום המסיבה גלוי בפייסבוק ובמקומות אחרים ויגיעו גם גברים ונשים שאינם בחברותא. מצד שני המקום אינו מיועד להומואים, והחצר תהיה רק לרשותנו. מי שבפנים בוודאי ישמור סוד, ומי שלא מעורה בעניינים בכלל לא יידע שיש מסיבה כזו. לשיקולכם.

כמה זה עולה?

בכניסה נגבה 30 שקל למשתתף, תרומה להמשך פעילות חברותא.

שתייה בתשלום על הבר. זו הסיבה שמאפשרים לנו להשתמש בחצר.

אז מה לעשות?

תתלבשו נוח, תאכלו קצת בבית כדי שלא תאבדו שליטה מקצת אלכוהול, ובואו במצב רוח טוב. להוריד את הגרמים המיותרים שהעלתם בסדנת השוקולד שביום חמישי.

אם אתם מוכנים לעזור בארגון, כתבו לנו.

 

medical weight loss health center rancho cucamonga, percentage of weight loss in people who exersize daily, how much apple cider vinegar to drink daily to lose weight, diet pills make you nauseous, how many grams of carbs a day for weight loss, phenylalanine diet pills, weight loss pants as seen on tv, quick indian keto recipes, does it help you lose weight wearing sweats in the heat, intermittent fasting weight loss calculator, weight loss yoga videos download, best diet pills 2019 reviews, does anthem blue cross cover weight loss programs, best thermogenic gnc, celine dion before and after weight loss, hormones that stop weight loss, healthy sweets for weight loss, average weight loss with zoloft, how to eat to maintain weight, can a 16 year old take weight loss pills, how much weight would you lose if you didnt eat for 2 weeks, zeal weight loss products, weight loss soda moderation, how to remain motivated to lose weight, loose weight with me, hollywood diet pills review, ragi weight loss, best time to eat meals for weight loss, why is there sudden weight loss with cancer, what weight loss pills really work, shark tank weight loss rapid tone, best low yogurt for weight loss walmart, appetite suppressant pills natural, weight loss boot camps in california, can you lose weight low carb without ketosis, welbutrin and breastfeeding, how to lose weight in hamstring,

סדנת כתיבה מונחית

לכתוב את מה שבפנים. את מה שלמדנו להשתיק ולהפנים. לא להדחיק, לא להחליק, אלא לחלוק את שעל הלב. שכבר למד לכאוב אך גם להתאהב.

קרא עוד »

ליין אוי גיי זמיר

מקוות שהתעוררתן חמודות מתוקות, כי אחרי המסיבה מוש מוש מוש שהיתה לנו קשה לקום!! אריאלה רשף המדהימה עלתה והרימה לנו את הרחבה, ו100 חברותות פיזזו אמש במועדון ה"אמור" בתל אביב, עד שהמנהל בא ואמר "רבותינו, הגיע זמן קריאת שמע של שחרית". אוי גיי זמיר 2 – הייתם מדהימים והיה מדהים! תודה שבאתם ונתראה במסיבה הבאה

קרא עוד »

סדרת ארון הקודש

"ארון הקודש”
היא סדרת רשת דוקומנטרית שיצרה הבמאית וחברת הקהילה מורן נקר, על להט”בים דתיים שתעלה בתאגיד השידור הציבורי “כאן”. כל פרק מתמקד בדמות, זוג או משפחה בשלב אחר בחיים. הקרנת הסדרה מביאה תיעוד אינטימי של אנשים המתמודדים עם המפגש בין נטיה מינית וזהות מגדרית ובין אמונה ואורח חיים דתי, דרך רגעים משמעותיים וטקסים דתיים, משפחתיים וזוגיים.

קרא עוד »

אני חושב שהמילה שחיפשת היא "קוויר"

הרב אברהם סתיו, אני חושב שהמילה שחיפשת בפתיחת דבריך היא קוויר (או אולי גיי באנגלית), אדם שהוא חריג מהציפיות הסיס-הטרו-נורמטיביות של החברה שלנו, ולא המילה הומו או הומוסקסאול. כשאנשים להט"בים מזדהים עם דמויות כמו בובספוג או אלזה "ומשייכים" אותן לקהילה הגאה הם לרוב לא מסווגים אותם מבחינת נטייה מינית או זהות מגדרית, אלא מצביעים על חוויה משותפת. בדרך כלל החוויה הזאת לא תהיה של אחת הזהויות הכלולות באותיות להטבא"ק+. זו פשוט חוויה כללית יותר, החוויה של שונות בתוך חברה שמניחה שכל בן נמשך לבת, שמבוגרת בשנות ה-30 שלה צריכה להתעניין בקשרים רומנטים, ושהחוויה המגדרית של כל אחד.ת היא או גבר או אשה. המילה היותר כוללנית לזהות השונה הזו היא המילה קוויר. הקושיה – איך ייתכן שלספוג או לכוכב ים תהיה נטייה מינית או זהות מגדרית שונה, רלוונטית כמו הקושיה איך ייתכן שבובספוג מדבר, שיש לו רישיון נהיגה, ושהוא לובש חולצה מכופתרת ועניבה.

קרא עוד »

עֵת לַחֲשׁוֹת וְעֵת לְדַבֵּר

עֵת לַחֲשׁוֹת וְעֵת לְדַבֵּר, ואיננו מסוגלים עוד לחשות. מחזיקנא טיבותא לרב בני לאו שנענה לדברי הרב יובל שרלו וכתב הצעה לחיי משפחה להט"ב בקהילה הדתית (קישור בתגובה הראשונה), ונגע בנקודות רבות ומגוונות. אחרי שהנושא צף מול תלמידים שלי, באתי להגיב לחלק מדבריו, ולהשלים בחלק ממה שנראה בעיני. אשמח לתגובות.

קרא עוד »

שתפו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.