חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

מלחמת חרבות ברזל

חברותא כואבת ומזועזעת את מתקפת הטרור האכזרית על ישראל. יום קשה מאוד ועצוב מאוד עבר על כולנו. יום שהיה אמור להיות חגיגה של שמחת תורה הפך בין רגע להיות יום של חרדה, פחד ועצב.

חברותא כואבת ומזועזעת את מתקפת הטרור האכזרית על ישראל. יום קשה מאוד ועצוב מאוד עבר על כולנו. יום שהיה אמור להיות חגיגה של שמחת תורה הפך בין רגע להיות יום של חרדה, פחד ועצב.

אנו מחזקים את תושבות ותושבי הדרום הנמצאים בחזית הקרב, את חיילי צה"ל בסדיר ובמילואים ובינהם גם חברי קהילתנו, את ידי משפחות החטופים, השבויים והנעדרים. המקום ירחם עליהם ויוציאם מצרה לרווחה ומאפלה לאורה ומשעבוד לגאולה השתא בעגלא ובזמן קריב אמן.

חברותא משתתפת באבל כל משפחות הנרצחים. המקום ינחם אותם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים ולא יוסיפו לדאבה עוד.

ביטלנו הבוקר, כמובן ולמרבה הצער, את חגיגות שמחת תורה בירושלים. פיקוח נפש דחה שבת, דאגנו לעדכן את כלל המשתתפים ולוודא כי הם נמצאים במקום בטוח.

אם יש צורך, אל תישארו עם ההרגשה הרעה בפנים. יש גורמי מקצוע שנמצאים כאן עבורנו, פנו והיעזרו בהם!

ניתן לפנות ל:

– מערך הסיוע והתמיכה של חברותא – דרך מערך זה ניתן לקבל מענים מגוונים ושירותים נוספים.

– ער"ן – עזרה ראשונה נפשית – המעניקה שירותי תמיכה נפשית בטלפון ובאינטרנט 24 שעות ביממה בטלפון – 1201

– קו הסיוע של נט”ל עומד לרשות נפגעי טראומה על רקע מלחמה וטרור. הקו מציע עזרה נפשית טלפונית או באמצעות שיחות צ’אט. זמינים בטלפון 1-800-363-363

שולחים חיבוק ענק לכולם בכל רחבי הארץ. שמרו על עצמכםן והקשיבו להנחיות פיקוד העורף

עת צרה היא ליעקב, וממנה יוושע – אנחנו לא לבד❤️

עמי ידע מאיפה הוא בא.

עמי ידע לאן הוא הולך. לכל מקום אליו פנה עשה זאת בחיוך נעים ובפנים קורנות. קולו שקט, צנוע, שיחתו נעימה. עמי בנה לו בית מלא באהבה.

קרא עוד »

עוד טור דעה טרנסופובי מפי אישה דתיה

בשבת האחרונה פרסמה שרון רוטר טור דעה על קרוב משפחה שלה (מצורף למטה, מוזמנים ומוזמנות לקרוא). כאיש מדע, ביולוג וגנטיקאי אני ממש מרגיש צורך לענות על הטיעונים שלה שמלאים בחוסר ידע ובהבנה בעניין.

קרא עוד »

הרהור מתמשך ואסוציאטיבי בחוויית הגלות והחֲציּוּת שלי.

הייתי מוכנה לשלם מחירים ואכן שילמתי. מחירים כבדים מנשוא. אולם למחיר הגלות הרוחנית, לא הייתי מוכנה. אני טרם יודעת להכיל את התסכול כאשר זכרונות צפים, או געגוע לישיבה וללימוד התורה מגיע.

קרא עוד »

אבל זה לא אירוע בודד; הוא שייך לז'אנר מפוקפק שנקרא לו "שנאה של נראות".

בחברה מתוקנת לא נבקש מחרדים "להצניע את חרדיותם". נצטרך להבין שגם אם יש בינינו קונפליקטים, חרדי צריך ללכת בביטחון ובקומה זקופה בכל מקום. גם טרנסג'נדר, גם הומו.

קרא עוד »

שתפו את המאמר