חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

מלחמת חרבות ברזל

חברותא כואבת ומזועזעת את מתקפת הטרור האכזרית על ישראל. יום קשה מאוד ועצוב מאוד עבר על כולנו. יום שהיה אמור להיות חגיגה של שמחת תורה הפך בין רגע להיות יום של חרדה, פחד ועצב.

חברותא כואבת ומזועזעת את מתקפת הטרור האכזרית על ישראל. יום קשה מאוד ועצוב מאוד עבר על כולנו. יום שהיה אמור להיות חגיגה של שמחת תורה הפך בין רגע להיות יום של חרדה, פחד ועצב.

אנו מחזקים את תושבות ותושבי הדרום הנמצאים בחזית הקרב, את חיילי צה"ל בסדיר ובמילואים ובינהם גם חברי קהילתנו, את ידי משפחות החטופים, השבויים והנעדרים. המקום ירחם עליהם ויוציאם מצרה לרווחה ומאפלה לאורה ומשעבוד לגאולה השתא בעגלא ובזמן קריב אמן.

חברותא משתתפת באבל כל משפחות הנרצחים. המקום ינחם אותם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים ולא יוסיפו לדאבה עוד.

ביטלנו הבוקר, כמובן ולמרבה הצער, את חגיגות שמחת תורה בירושלים. פיקוח נפש דחה שבת, דאגנו לעדכן את כלל המשתתפים ולוודא כי הם נמצאים במקום בטוח.

אם יש צורך, אל תישארו עם ההרגשה הרעה בפנים. יש גורמי מקצוע שנמצאים כאן עבורנו, פנו והיעזרו בהם!

ניתן לפנות ל:

– מערך הסיוע והתמיכה של חברותא – דרך מערך זה ניתן לקבל מענים מגוונים ושירותים נוספים.

– ער"ן – עזרה ראשונה נפשית – המעניקה שירותי תמיכה נפשית בטלפון ובאינטרנט 24 שעות ביממה בטלפון – 1201

– קו הסיוע של נט”ל עומד לרשות נפגעי טראומה על רקע מלחמה וטרור. הקו מציע עזרה נפשית טלפונית או באמצעות שיחות צ’אט. זמינים בטלפון 1-800-363-363

שולחים חיבוק ענק לכולם בכל רחבי הארץ. שמרו על עצמכםן והקשיבו להנחיות פיקוד העורף

עת צרה היא ליעקב, וממנה יוושע – אנחנו לא לבד❤️

זו הבשורה?

גדלתי על ברכי הציונות הדתית. אני מאמין גדול בערכיה, משוכנע שיש שם אמת גדולה, רחבה ומאירה. יש שם חיבור מפרה בין תורה וחיים, בין חומר ורוח, בין ערכי הנצח להוויה המתחדשת.

קרא עוד »

אלה הם ימים קשים לעם שלנו

ונניח לרגע שיש אמת בדבר, ואכן לא מדובר בשנאה. אותם נבחרי ציבור חייבים לזכור שלמילים יש כח. מה אמור לחשוב נער חמום מוח בן 18 כשהוא יושב בבית ומתלבט אם לצאת לרחוב עם לום ולצוד הומואים

קרא עוד »

ח"כ סמוטריץ,

לא תכננתי לכתוב, הספיק לי בנתיים להתווכח עם השלטים שלך בכל רחבי הישוב תוך כדי ריצות הבוקר שלי , אבל הבוקר השלטים נעלמו והמילים מתפרצות לי החוצה, מבקשות להשמיע קול , קול של רבות ורבים שפגשתי בשנים האחרונות במסגרת תפקידיי ועיסוקיי.

קרא עוד »

שתפו את המאמר