חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

מה המקום שלה בחיים שלנו?

מה המקום שלה בחיים שלנו? לאיזו קהילה אנחנו משתייכים? ואיך אנחנו רואות את חלקנו בקהילות שאנחנו חלק מהן, הקהילה הדתית, הלהט"בית ומה שביניהן.

הקבוצה המעורבת נפגשה בשבוע שעבר לשוחח על קהילה – מה המקום שלה בחיים שלנו? לאיזו קהילה אנחנו משתייכים? ואיך אנחנו רואות את חלקנו בקהילות שאנחנו חלק מהן, הקהילה הדתית, הלהט"בית ומה שביניהן.

בעיקר סיכמנו שלצד אוכל טעים וחברים.ות – תמיד נחמד לכולנו 🤗

רוצות להצטרף אלינו? השאירו פרטים ונחזור אליכןם

אנחנו צריכות להיראות

אנחנו קהילה חזקה שגדלה מיום ליום, ולא נופלת. אנחנו נהפוך את העולם שלנו ליותר טוב.
אנחנו ננצח.

קרא עוד »

הדגשת הקיום והנוכחות של א.נשים להטב"קים וזכותם לזכויות בסיסיות – הן יישומים מובנים מאליהם של מצוות 'ואהבת לרעך כמוך', שאמורים לחייב כל אחת ואחד מאיתנו לפעולה

המטרות שתיארתי לעיל – הדגשת הקיום והנוכחות של א.נשים להטב"קים וזכותם לזכויות בסיסיות – הן יישומים מובנים מאליהם של מצוות 'ואהבת לרעך כמוך', שאמורים לחייב כל אחת ואחד מאיתנו לפעולה; אך בנוסף למטרות האלו, יש עוד ערכים רבים ושונים שבאי המצעד באים לקדם, ולא עם כולם אני מזדהה. לרבים מהם אני מתנגד נחרצות.

קרא עוד »

בחור בן 18-19, שהולך לטיפול "מקצועי" ו"מבטיח", תרתיי משמע, שנותן תחושה של עוצמה, ביטחון, כמו טריפ מופלא על קוקאין משובח במיוחד הנארז בתוך מעטפת של מציאות אפשרית וחוקית לחלוטין… יש יותר מזה?!

אחד הדברים שאפיינו את הטיפול זה הדגש על כך שניתן לשנות דברים- הנטייה הזאת היא נרכשת ואיננה מולדת, נאמר, ולכן אין שום בעיה לשנות את זה. המפתח הוא בי וזה תלוי רק ברצון שלי. עניין של בחירה.

קרא עוד »

שתפו את המאמר