מדריכים.ות בחברותא מספרים.ות על התפקיד, על העשייה ומה שביניהם

מדריכים.ות בחברותא מספרים.ות על התפקיד, על העשייה ומה שביניהם והיום - גל אלפר ואיתי גטרר-שמחון, מובילי הקשת הסרוגה בחיפה.

מדריכים.ות בחברותא מספרים.ות על התפקיד, על העשייה ומה שביניהם

והיום – גל אלפר ואיתי גטרר-שמחון, מובילי הקשת הסרוגה בחיפה.

אז מה תחום ההתנדבויות שלך בחברותא?

אנחנו פעילים בארגון חברותא כשנתיים, ומובילים באהבה את הקשת הסרוגה בחיפה, שכבר מזמן אפשר לקרוא לה ״קהילה״!

אז מה מיוחד בקבוצת הקשת חיפה?

מהר מאוד, דרך פה לאוזן, הפכנו לאחת מהקבוצות הכי גדולות בארץ, עם עשרות חברים מכל צפון הארץ שנפגשים כל שבועיים לדבר, לצחוק, להקשיב ולשתף בחיים שלנו כהומואים דתיים, מסורתיים ודתל״שים – בארון ומחוץ לו.

לצד שבתות, קאמפינג בשטח, באולינג, ״על האש״ וערבי קריוקי, אנחנו גם מקיימים המון מפגשי תוכן, אותם כל משתתף יכול להעביר – וכמעט תמיד הם מרגשים עד דמעות. כמובן שגם המפגשים האלה נגמרים ביציאה משותפת לבר חיפאי (תוכלו לאתר אותנו לפי הרעש) 😉

ספרו קצת על המוטיבציה שלכם, למה להתנדב בחברותא?

הקהילה שלנו גדלה כל הזמן. מדהים לראות אנשים חדשים שמגיעים לקבוצה – בהתחלה חוששים, חלקם עמוק בארון, ולראות באיזו מהירות הם נטמעים בחבורה ומצליחים לשתף נושאים שמעולם לא דיברו עליהם.

אחרי כל מפגש אנחנו הולכים לישון עם חיוך ענק, שרק גדל כשאנחנו קמים בבוקר עם ההודעות המרגשות שאנחנו מקבלים מהחברים, על המקום האישי בו הפעילות נגעה בהם. זה לדעת שעשינו טוב בעולם 🙂

מעבר לזה – שנינו מתים אחד על השני, וזה כיף אדיר לעבוד ולהוביל את הקבוצה הזאת ביחד!

שמעתי אדם שבטוח ויודע שהאמת אצלו

היום צפיתי בראיון של הרב ארלה הראל מול הרב גיא אלאלוף, שמעתי אדם שבטוח ויודע שהאמת אצלו, שהדיעה שלו, לטענתו, היא קונצזנוס בקהילה הדתית, שהעובדות שלו מוחלטות ולא ניתן מקום לספק, אז לגבי זה אין לי מה לומר כי אני בעצמי לא מכיר את פרטי עדותו – על כל אלה שהצליחו להשתנות, על ההומו הדתי שטוען שהוא נשמר מכל חוויה מינית, על אותו פסיכולוג שהחליט להתעלם מעדות החברים שהוא הביא לו, אני לא אטען שהוא טועה או מטעה, אני לא אטען לחוסר אמינות עדותו, אבל העמדה הבוטחת הזאת שהאמת אצלו שהוא יודע למסור את רצון ה בצורה פשוטה היא בעצמה מעידה על עובדותיו, על דיעותיו ועל גאוותו שמסנוורת אותו.

קרא עוד »

שתפו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *