חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

מאז שמחת תורה העולם של כולנו התהפך

בים מחברי הקשת הסרוגה בבאר שבע מגיעים למפגשים מרחבי הנגב המערבי: שדרות, נתיבות, אשקלון וכו' ומצאו את עצמם בקו האש הראשון.

מאז שמחת תורה העולם של כולנו התהפך. רבים מחברי הקשת הסרוגה בבאר שבע מגיעים למפגשים מרחבי הנגב המערבי: שדרות, נתיבות, אשקלון וכו' ומצאו את עצמם בקו האש הראשון. גם בשאר ישובי צפון הנגב לא תענוג גדול לשהות בימים אלו. חלק ממשתתפי הקשת הלכו להתאוורר אצל ההורים במרכז או בצפון, חלק מסתגרים בבתים קרוב למרחבים המוגנים וחלק מגויסים למילואים או מתנדבים ביוזמות החוסן הלאומי השונות. במצב זה ברור שמפגשים פיזיים של הקשת, כפי שהיו עד עתה, בלתי אפשריים. עם זאת, דווקא בימים אלו היה לנו חשוב לדבר, לשתף ולהוציא קיטור ביחד. הפתרון שמצאנו הם מפגשים שבועיים בזום בהם אנחנו מתעדכנים במצבם של חברינו במילואים, בהתנדבויות ובאזורים החמים יותר והחמים פחות. אנחנו גם לא שוכחים להחליף דעות, לשתף סרטונים או תמונות שהכנו ושמצאנו ברשתות החברתיות ולצחוק ולבכות ביחד.

בתקווה ובתפילה שיחזור מהר השקט לארצנו ונשוב במהרה לשגרת מפגשים פנים אל פנים, כשכל החברים ובני משפחותיהם, וכל החטופים והפצועים, בריאים ושלמים בגוף ובנפש.

גם לנו זה קרה

גם לנו זה קרה…
הכל התחיל, איך לא, בשבת חברותא, אי שם לפני 9 שנים בגוש עציון. דווקא אז, לא קרה כלום וכל אחד המשיך בחייו.
אבל חייב להיות סוף טוב, אז רצה הגורל ויצאנו כעבור 3 שנים לטיול פסח של…חברותא. וכן, שם כבר נוצר הקליק ומאז הכל התגלגל…

קרא עוד »

את שאהבה נפשי

"את שאהבה נפשי" הוא מחזה שכתב איתי סגל, שעיקר עלילתו עוסקת בפיגוע בברנוער ובטיפולי המרה. בלב ההצגה יהונתן, בחור צעיר מיישוב דתי שנפגע בפיגוע ונדרש להתמודד עם החשיפה בפני משפחתו בעקבותיו.

קרא עוד »

לצערי נפלו בכתבה בעולם קטן מספר טעויות

בגליון הקודם (868, בראשית) פורסמה בעלון זה הכתבה "מחקר חדש: טיפולי המרה עשויים להפחית אובדנות". לצערי נפלו בכתבה מספר טעויות אשר עלולות להשאיר את הקוראים עם רושם שגוי לגבי המחקר המדובר ולגבי הקשר בין טיפולי המרה לאובדנות. קראתי את המאמר המדובר של ד"ר סולינס ואת המאמר נגדו יצא, ואבקש לתקן שגיאות אלו.

קרא עוד »

שתפו את המאמר