חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

לצד הפיצות והבירות שארגנו חברי הקבוצה (מנהג של רווקים סטרייטים) פתחנו בסבב מה נשמע עם השאלה – מתי בפעם האחרונה אמרו לך "בקרוב אצלך!"

השבוע בקשת הסרוגה הירושלמית, ציינו יחד את האפטר-וולנטיין: הSingletine🕺 בערב שכולו בנושא רווקות🫵

לצד הפיצות והבירות שארגנו חברי הקבוצה (מנהג של רווקים סטרייטים) פתחנו בסבב מה נשמע עם השאלה – מתי בפעם האחרונה אמרו לך "בקרוב אצלך!". את זכות הדיבור העברנו מהאחד לשני ע"י זריקת זר פרחים (סגולה נכרית לזיווג).

אחר כך, ניסינו להתבונן יחד בחוויית הרווקות של הומו שגדל בבית דתי. שאלנו האם הרווקות שלנו במהותה שונה מסטרייטים דתיים או גייז חילונים.

דרך דיון ולימוד בחבורות נתנו מקום לכל אחד לשתף במסע האישי שלו, לצד הבנת ההשפעה של הסביבה, האישיות שלנו, ושל הערכים שינקנו מהם על חוויית הרווקות.

אבל איך הרב ליאור אנגלמן אומר: רווקות היא לא רק עוד שלב בדרך לזוגיות, יש לה ערך בפני עצמה! אז כדי לחגוג רווקות כמו שצריך, קינחנו את המפגש בערכת טיפוח עם מסכות פנים😌 All the single gays, now put your hands up💍🤚

הסיפור של עוז אפטקר

"הקורונה תוקפת בעיקר בלילות. במהלך היום אתה מרגיש טוב, אבל בלילות יש את הקטע של החום, כאבי הראש וכל הדברים האלה… לא ברור לנו עד הסוף איך נדבקנו"

קרא עוד »

"השיח הזה חורץ דיני נפשות" קבעתי, "אתם לא חייבים לחשוב כמוני בנושא אבל גם לא חייבים להשתמש בשפה הזו כדי להתנהל מולו", סיכמתי.

ואני? אני לא מנסה "לקבור את האומללים בנטיות" אני הוא שמנסה לעזור לאותם אנשים שלא לשקוע בדיכאון וללכת לאיבוד בו, אני וחבריי הם אלו שמנסים להציל מטביעה חיי אדם בזמן שאנשים אחרים דוחפים את הראש שלהם חזרה אל מתחת למים, אני וחבריי וכל הקהילה הלהט"בית הם האנשים הטובים שנמצאים באמצע הדרך, וכמו עם היועץ מהישיבה, לא מנסים לחנך לערכים שונים – אלא להציע נווה מדבר, למי שבעזרת עשרות מאמרים ומאות קללות במסדרון, נשלח חסר כל למסע במדבר.

קרא עוד »

"דברו איתנו – לא עלינו"

איך להט"בים דתיים מעיזים לדרוש להיות חלק אינטגרלי מכל קהילה דתית שקיימת, ואיך הם מעיזים להשלים עם העובדה שרבש"ע ברא אותם כמו שצריך, יצירה נאה ושלמה? אולי כי זה לא טעות ולא ניסיון? | דעה

קרא עוד »

מַה טֹּבוּ אֹהָלֶיךָ יַעֲקֹב מִשְׁכְּנֹתֶיךָ יִשְׂרָאֵל

א"מ;ל"ק: תלמידי ישיבות נדרשו לחלוק מגורים עם חייל בעל הרכב כרומוזומלי שונה משלהם, באופן שאין בו שום בעיה הלכתית. וייאנחו החיילים מן הטרלול הפרוגרסיבי, ותעל שוועתם אליי, והנה באתי בדברים האלה.

קרא עוד »

שתפו את המאמר