למיזם "מלווים צעירים" דרושים מתנדבים דתיים!

זהו מיזם של חונכות וירטואלית שנועד לאפשר לבני נוער מתלבטים ליצור קשר עם בני נוער בוגרים מהם, ולשתף את החונכים הבוגרים בחייהם ובקשייהם. החונכים מצדם תורמים מניסיונם האישי ומחוויותיהם

computerכמו שאתם יודעים, שְׁלַבֵּי גיבוש הזהות המינית מלווים בלא מעט קשיים, התלבטויות, דילמות ולעתים תחושות אשמה, בושה, בלבול ועוד.

גם השנה איגי ממשיך להפעיל את מיזם המל"צים (מלווים צעירים) – רשת חונכות וירטואלית שכוללת תמיכה, ייעוץ, ליווי ואוזן קשבת לבני נוער הנמצאים בשלבים שונים של גיבוש זהותם המינית.

זוהי ההזדמנות להיות חלק מפרויקט ייחודי, חשוב וחוויתי! ההזדמנות שלכם לתרום מניסיונכם האישי, מידיעותיכם ומחוכמת חייכם לבני הנוער אשר מתלבטים בזהותם המינית.

ועכשיו דרושים מתנדבים מרקע דתי (בהווה או בעבר), בעלי יכולת הקשבה והכלה, בעלי חוכמת חיים ורגישות, שמרגישים שיש להם מה לתת לבני נוער דתיים בשלבים ראשונים של גיבוש והתלבטות סביב זהותם המינית והשילוב בינה לבין זהותם הדתית.

דרישות התפקיד:

• צעירים בגילים 23-18
• יכולת הקשבה ואמפתיה
• בגרות ובשלות נפשית
• יכולת איתור בעיות ומצוקות ומתן עזרה אפקטיבית
• יכולת שמירה על סודיות
• מסירות ואחריות
• גמישות ויצירתיות
• גישה וזמינות למחשב

הכשרה והדרכה יינתנו למתאימים

את כל הפניות יש לשלוח לדוא"ל roit100@gmail.com

אבא יוצא מהארון.

פעם חשבתי שלאבא זה הדבר הכי נורא בעולם. אבל עכשיו, זה אצלי וזה הבן שלי. וזה לגמרי בסדר.

קרא עוד »

"רק שבועיים לפני שהתחתנתי סיפרתי לסבתא שאני הומו"

אני ואלוהים: "אני דתי. אף פעם לא היתה לי בעיה. אני באמת ובתמים מאמין שהבעיה היא לא בדת, אלא עם הדתיים. אני לא רואה שיש קונפליקט בין גאווה לבין התורה. לא כל המצוות וכל האיסורים קשורים אל כל אדם, כמו שהלכות שחיטה לא רלוונטיות לצמחוני.

קרא עוד »

חורבן, כמו פורקן הוא תוצר של פעולה מתמשכת, הוא לא קורה מעצמו יום אחד

לכל אחד מאיתנו יש איזו ארץ מובטחת, נחלה שאליה הוא שואף להגיע בה למנוחה, לפחות בדמיון. אף אחד לא מבטיח לנו שהדרך לשם תהיה קלה. כל אחד יתמודד בדרך עם יציאה ממצרים. לשלוח מרגלים קצת יותר קשה לנו, אבל כמעט כולנו זוכים להבלחות של החיים להם אנחנו מייחלים. פעמים רבות שיתקוף אותנו הפחד בנקודות האלה וזו משימה קשה לא להוציא דיבת התמונת עתיד הזו רעה, לא להגיע לבכית חנם.

קרא עוד »

שתפו את המאמר