הכתבה על חברותא בידיעות אחרונות

על המתנחל שחשש להגיע למפגש עם הערבים, על שבירת המחיצות שבין הדתות, על העונש באסלם להומוסקסואל ולסבית, על טיפולי המרה במגזר הערבי, על הרצח בתל אביב, ועל רב המשותף מהשונה * כתבה בעקבות מפגש חברותא עם הומואים ערבים-מוסלמים-דתיים

חיכינו וחיכינו והנה זה קרה: הכתבה הגדולה בידיעות אחרונות בעקבות מפגש תמוז של הומואים-דתיים עם הומואים-ערבים-מוסלמים-דתיים.

לחצו להגדלה:

חלק 1 מתוך 2
חלק 1 מתוך 2
חלק 2 מתוך 2
חלק 2 מתוך 2

"מוסף השבת" של ידיעות אחרונות, כ"ד באב התשס"ט (14 באוגוסט 2009)

ח"כ סמוטריץ,

לא תכננתי לכתוב, הספיק לי בנתיים להתווכח עם השלטים שלך בכל רחבי הישוב תוך כדי ריצות הבוקר שלי , אבל הבוקר השלטים נעלמו והמילים מתפרצות לי החוצה, מבקשות להשמיע קול , קול של רבות ורבים שפגשתי בשנים האחרונות במסגרת תפקידיי ועיסוקיי.

קרא עוד »

שתפו את המאמר

3 תגובות

  1. הייתי במפגש, וזה היה אחד המפגשים היותר מדהימים של "חברותא". למרות החששות הראשונים, למדתי שהם ואנחנו חולקים את אותם האתגרים, החלומות והפחדים. פשוט מדהים.

  2. נשמע מעניין.
    בכול אופן, אני לא מבין מאיפה היו החששות הגדולים כ"כ, ובעקבותיהם ההפתעה הנורא גדולה. אם משני הצדדים מגיעים אנשים מתורבתים שרוצים לדבר, אפשר להתגבר על הכול.
    חוצמזה, היה בא לי להקיא כשקראתי מה אמרו האימהות הערבייה והישראלית לטלוויזיה (מה עדיף בת לסבית או שתתחתן עם בן העם השני). אני באמת לא יודע מי יותר גרועה, האמא הערבייה או הישראלית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *