חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

כשאתם נושאים דגל גאווה באמצע הרחוב הכי מרכזי בירושלים ויש לכם כיפה צפו לתגובות. | #תובנות_מכיכר_ציון

כמה וכמה בני נוער ניגשו לשאול שאלות, להגיד כמה דברים חסרי טאקט וגסויות אך גם שאלו שאלות לגיטימיות בהתלהבות קיצונית כמעט - הסקרנות בשמיים כפי שהיה ברור
אוריה בן ברית משתף על פרויקט #תובנות_מכיכר_ציון, פרויקט הסברה על דת ולה"טב בכיכר ציון בירושלים

כשאתם נושאים דגל גאווה באמצע הרחוב הכי מרכזי בירושלים ויש לכם כיפה צפו לתגובות.

כמה וכמה בני נוער ניגשו לשאול שאלות, להגיד כמה דברים חסרי טאקט וגסויות אך גם שאלו שאלות לגיטימיות בהתלהבות קיצונית כמעט – הסקרנות בשמיים כפי שהיה ברור. מי שנתן כבוד קיבל כבוד ומי שזלזל זכה לחוסר תגובה או תגובה באותו מטבע. לשמחתי גם הייתי מוקף באנשים סביבי שידעו לחצוץ ביני לבינם כשהם פלשו יותר מדי למרחב שלי ונגעו בדגל בהתלהבות. חוץ מהם, היו מגוון תיירים שהתעניינו מה משמעות הדגל הלהט"בי שמשולב עם מגן דוד והסברתי שמדובר בדגל גאווה ישראלי. היו כמה שביקשו הנחיות לפאב הגייז 'הוידאו', ביניהם תיירים ושני בחורים דתיים שלא הכרתי(!). הרבה מאוד אנשים פשוט בהו בי בהלם וחלק שאלו שאלות של הלם שהשאירו אותי צוחק אחרי שהתרחקו. בתמונה אני מדבר עם כמה נשים הולנדיות שהתעניינו מדוע אני מחזיק את הדגל (כדי לקדם דיון ושיח, לעורר מודעות ולייצג את הקהילה שלי בירושלים) וטרחו לציין שאצלן במדינה מאוד מתקדם והכל חחח… אבל הן היו ממש נחמדות 🙂 תודה ל- Dina Weiner על התמונה! וכמו תמיד, לא מעט ואף הרבה אנשים שניגשים לתת לי כיף או מרימים לי אגודלים על עצם הנוכחות והחזקת הדגל שזה תמיד נחמד.

חוץ מזה, פגשתי שם את Megan Phelps-Roper שרק לפני שבועיים שיתפתי פה את שיחת הטד שלה על המסע שעברה מהכנסייה הבפטיסטית מווסטבורו עד המקום המתון והמכבד בו היא נמצאת כיום, היה לי חשוב מאוד לגשת אליה ולומר שהיא השראה ולהציג את עצמי. היא רצתה לקלוט את השם שלי אז אמרתי והסברתי את שם המשפחה באנגלית בתור Ally. חוץ מזה, היא זיהתה את השם מהתנ"ך בתור Uriah, מה שהיה משעשע.

תודה Sarah WeilDalia LKEinat Levy על ההזדמנות להיות שם ועל הגב שנתתן בזמן אמת. תענוג לפעול לצדכן.

שבת שלום לכווווווווולן וכולם 🌞

הסיפור של נריה שמעון

"יצאתי מהארון עוד לפני שנפגשתי עם גבר, עוד לפני שהיה לי משהו עם מישהו… לא הרגשתי שום צורך לחכות לזוגיות או להתנסות. זאת פשוט הייתה ההרגשה שלי"

קרא עוד »

בחור בן 18-19, שהולך לטיפול "מקצועי" ו"מבטיח", תרתיי משמע, שנותן תחושה של עוצמה, ביטחון, כמו טריפ מופלא על קוקאין משובח במיוחד הנארז בתוך מעטפת של מציאות אפשרית וחוקית לחלוטין… יש יותר מזה?!

אחד הדברים שאפיינו את הטיפול זה הדגש על כך שניתן לשנות דברים- הנטייה הזאת היא נרכשת ואיננה מולדת, נאמר, ולכן אין שום בעיה לשנות את זה. המפתח הוא בי וזה תלוי רק ברצון שלי. עניין של בחירה.

קרא עוד »

שתפו את המאמר