חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

כנס חירום לא.נשי טיפול וחינוך על "טיפולי" המרה

לאור ההתפתחויות הציבוריות המדאיגות, המרכז למאבק בהמרה והקליניקה הגאה של המרכז הגאה בעיריית תל אביב־יפו יוצאים בכנס חירום לא.נשי טיפול וחינוך בנושא "טיפולי" המרה.
22.12.22 | "להיות או לחדול" – כנס חירום לא.נשי טיפול וחינוך על "טיפולי" המרה | בית הצעירים

לאור ההתפתחויות הציבוריות המדאיגות, המרכז למאבק בהמרה והקליניקה הגאה של המרכז הגאה בעיריית תל אביב־יפו יוצאים בכנס חירום לא.נשי טיפול וחינוך בנושא "טיפולי" המרה.

אנו רואים חובה, דווקא עכשיו, לתת כלים נוספים לא.נשי טיפול וחינוך כדי להעלות את איכות המענים לאוכלוסייה הגאה שנמצאת תחת מתקפה בימים אלה.
כנס "להיות או לחדול", שיתקיים במתכונת יום עיון, יעסוק בקיומה של זהות להט"בית במציאות שמרנית וייתן מבוא בהיר על "טיפולי" המרה ועולם ההמרה.
המרה אינה מתרחשת רק בקליניקה אלא גם ברחוב, בבית, בבית הספר ולחילופין גם בממשלה ובכנסת, ומכאן החשיבות של הכשרת מטפלים והגדלת המענה למציאות המשתנה, מציאות בה הלחץ הציבורי להשתנות עולה ואיתו גם גוברת המצוקה הנפשית של חברי.ות הקהילה הגאה.

הכנס יתקיים ביום חמישי, 22.12.22 בין השעות 16:00-20:00 בבית הצעירים- ראול ולנברג 32 ת"א.

ההשתתפות בכנס הינה בעלות 25 ש"ח- בהרשמה מראש

לו"ז הכנס:

16:00 – התכנסות וכיבוד
16:15 – ברכות: רובי מגן – מנהל המרכז הגאה, אוהד פינצ'בסקי – מנהל פרוייקט המאבק בהמרה
16:30 – בין פרקטיקה וזהות – היבטים היסטוריים, חברתיים וקליניים – דפנה גרינר – מנהלת הקליניקה הגאה
17:30 – המרה כפגיעה מינית – נתנאל שלר – מנכ"ל חברותא, דפנה גרינר – מנהלת הקלניקהה הגאה
18:15 הפסקה
18:30 עדות של נפגע המרה – שי ברמסון
19:15 – שאלות ודיון עם הקהל
19:45 – סיכום היום

מַה טֹּבוּ אֹהָלֶיךָ יַעֲקֹב מִשְׁכְּנֹתֶיךָ יִשְׂרָאֵל

א"מ;ל"ק: תלמידי ישיבות נדרשו לחלוק מגורים עם חייל בעל הרכב כרומוזומלי שונה משלהם, באופן שאין בו שום בעיה הלכתית. וייאנחו החיילים מן הטרלול הפרוגרסיבי, ותעל שוועתם אליי, והנה באתי בדברים האלה.

קרא עוד »

החלומות שהיו לי התרסקו ומצאתי את עצמי בודד ושבור

אני לא מאשים, לא אותה ולא אותי. גם לא את הממסד הדתי, על אף שאם הדברים היו אחרת הרבה מאד כאב היה יכול להיחסך. אני רק מבקש שתאמינו. שתאמינו לה, שתאמינו לי. את המחיר שלי אני כבר שילמתי, אין לי מה לעשות עם זה ואין לי טעם להאשים את המציאות שהייתה יכולה להיות אחרת. אני רק מקווה שעוד אנשים לא יעברו בגיהינום הזה. אל תתנו לזה לקרות בקלות דעת ואל תטיפו מוסר ואידיאולוגיה לאלו שיישאו את כאבם לבדם.

קרא עוד »

שתפו את המאמר