לעדכונים על פעילויות ואירועים:

כנס: האם היהדות הומופובית?

משתתפי הפאנל:

הרב סטיב גרינברג – הרב גרינברג יצא לראשונה מהארון בישראל בשנת 1999 במסגרת מאמר בעיתון "מעריב" שכותרתו "לשם זוגיות". הרב גרינברג היה גם שותף ביצירת הסרט התיעודי "לפניך ברעדה" (2001) שיצר טלטלה בעולם היהודי. ספרו '"עם אלוהים ועם אנשים: הומוסקסואליות במסורת היהודית" יוצא לאור בעברית בימים אלו ממש!

ד"ר אריאל פיקאר – עמית מחקר ומנהל חינוכי של תכנית בארי במכון שלום הרטמן. הוא בוגר ישיבת הר עציון, שם למד במשך תשע שנים והוסמך לרבנות על ידי הרבנות הראשית לישראל. בשנת תשע"ב הוציא פיקאר את ספרו: "הלכה בעולם חדש".

גב' חנה פינחסי – דוקטורנטית במחלקה למגדר באוניברסיטת בר אילן, מחקרה מתמקד במדרש. היא מנחה את הבית המדרש "חידר משלך" במכון שלום הרטמן, כותבת בעיתונות, בכתבי עת ובעלת טור ב-YNET בנושאים פמיניסטיים. כמו כן היא דוברת בהתנדבות של "קולך", ארגון נשים דתי ופמיניסטי.

ד"ר רוחמה וייס – למדה בבית ספר חורב, שירתה בשירות לאומי כקומונרית בבני עקיבא. למדה תלמוד ומחשבת ישראל לתואר ראשון באוניברסיטה העברית, למדה תואר שני במדעי היהדות בית המדרש ללימודי היהדות, של התנועה המסורתית בירושלים. את עבודת הד"ר כתבה באוניברסיטה העברית בירושלים בנושא המזון והסעודה בספרות חז"ל.

את הפאנל ינחה יו"ר חברותא דניאל יונס.

מתי? יום שלישי, כ' באייר תשע"ג, 30/04/2013, בשעה 19:00.

איפה? בצריף הנשיא, יד יצחק בן-צבי, רח' אברבנאל 12, ברחביה, ירושלים.

מדובר באירוע רב משתתפים ופתוח לקהל הרחב.

לדף האירוע בפייסבוק לחץ כאן

3m 8210 niosh mask, honey oatmeal face mask, ladainian tomlinson face mask, what kind of respirator do i need for painting, dermal collagen essence face masks, diy face mask for pores, what kind of respirator cartridge for sulfuric acid, n95 mask age size, methylene chloride respirator, sas safety corp n95 flat fold particulate respirator 8617, nokia n95 website, heb pharmacies, coronavirus animal cough fever breath, coronavirus introduction, is it bad to use face masks too often, do i need to wear a respirator when welding, respirator influenza, luxury face masks, what kind of respirator mask do u need for hot cutting foam, respirator mask medical evaluation form, what type of respirator cartridge for mold removal, 3m mask model number 1200 cartridge, what 2 different sidea of a surgical mask means, dermatology do moisturizing face masks work, cheap full face respirator mask, dust mask nail salon, coronavirus face masks, 7500 3m mask, hantavirus or sars related coronavirus are examples, blonde turkey hunter face shield, what is the n95 respirator fitness test, dust mask hurts bridge of nose, smoke mask niosh n95, acne face mask homemade, bad bunny dust mask, hockey player broken jaw face shield, cpap face masks, what is respirator failure, what respirator should i use for painting, how do i change screen of n95 box, homemade face mask reddit, led light mask for face and neck without nodes on face mask, poppers in a 3m mask, kitty litter face mask, face gas mask, medical surgical mask and face shield, face tube mask, where to get n95 mask fitted,

בחור בן 18-19, שהולך לטיפול "מקצועי" ו"מבטיח", תרתיי משמע, שנותן תחושה של עוצמה, ביטחון, כמו טריפ מופלא על קוקאין משובח במיוחד הנארז בתוך מעטפת של מציאות אפשרית וחוקית לחלוטין… יש יותר מזה?!

אחד הדברים שאפיינו את הטיפול זה הדגש על כך שניתן לשנות דברים- הנטייה הזאת היא נרכשת ואיננה מולדת, נאמר, ולכן אין שום בעיה לשנות את זה. המפתח הוא בי וזה תלוי רק ברצון שלי. עניין של בחירה.

קרא עוד »

סדנת כתיבה מונחית

לכתוב את מה שבפנים. את מה שלמדנו להשתיק ולהפנים. לא להדחיק, לא להחליק, אלא לחלוק את שעל הלב. שכבר למד לכאוב אך גם להתאהב.

קרא עוד »

ליין אוי גיי זמיר

מקוות שהתעוררתן חמודות מתוקות, כי אחרי המסיבה מוש מוש מוש שהיתה לנו קשה לקום!! אריאלה רשף המדהימה עלתה והרימה לנו את הרחבה, ו100 חברותות פיזזו אמש במועדון ה"אמור" בתל אביב, עד שהמנהל בא ואמר "רבותינו, הגיע זמן קריאת שמע של שחרית". אוי גיי זמיר 2 – הייתם מדהימים והיה מדהים! תודה שבאתם ונתראה במסיבה הבאה

קרא עוד »

סדרת ארון הקודש

"ארון הקודש”
היא סדרת רשת דוקומנטרית שיצרה הבמאית וחברת הקהילה מורן נקר, על להט”בים דתיים שתעלה בתאגיד השידור הציבורי “כאן”. כל פרק מתמקד בדמות, זוג או משפחה בשלב אחר בחיים. הקרנת הסדרה מביאה תיעוד אינטימי של אנשים המתמודדים עם המפגש בין נטיה מינית וזהות מגדרית ובין אמונה ואורח חיים דתי, דרך רגעים משמעותיים וטקסים דתיים, משפחתיים וזוגיים.

קרא עוד »

אני חושב שהמילה שחיפשת היא "קוויר"

הרב אברהם סתיו, אני חושב שהמילה שחיפשת בפתיחת דבריך היא קוויר (או אולי גיי באנגלית), אדם שהוא חריג מהציפיות הסיס-הטרו-נורמטיביות של החברה שלנו, ולא המילה הומו או הומוסקסאול. כשאנשים להט"בים מזדהים עם דמויות כמו בובספוג או אלזה "ומשייכים" אותן לקהילה הגאה הם לרוב לא מסווגים אותם מבחינת נטייה מינית או זהות מגדרית, אלא מצביעים על חוויה משותפת. בדרך כלל החוויה הזאת לא תהיה של אחת הזהויות הכלולות באותיות להטבא"ק+. זו פשוט חוויה כללית יותר, החוויה של שונות בתוך חברה שמניחה שכל בן נמשך לבת, שמבוגרת בשנות ה-30 שלה צריכה להתעניין בקשרים רומנטים, ושהחוויה המגדרית של כל אחד.ת היא או גבר או אשה. המילה היותר כוללנית לזהות השונה הזו היא המילה קוויר. הקושיה – איך ייתכן שלספוג או לכוכב ים תהיה נטייה מינית או זהות מגדרית שונה, רלוונטית כמו הקושיה איך ייתכן שבובספוג מדבר, שיש לו רישיון נהיגה, ושהוא לובש חולצה מכופתרת ועניבה.

קרא עוד »

שתפו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.