חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

כנס: האם היהדות הומופובית?

פאנל על השאלה "האם היהדות הומופובית?" מפי דוברים מעולם ההלכה ומהאקדמיה

משתתפי הפאנל:

הרב סטיב גרינברג – הרב גרינברג יצא לראשונה מהארון בישראל בשנת 1999 במסגרת מאמר בעיתון "מעריב" שכותרתו "לשם זוגיות". הרב גרינברג היה גם שותף ביצירת הסרט התיעודי "לפניך ברעדה" (2001) שיצר טלטלה בעולם היהודי. ספרו '"עם אלוהים ועם אנשים: הומוסקסואליות במסורת היהודית" יוצא לאור בעברית בימים אלו ממש!

ד"ר אריאל פיקאר – עמית מחקר ומנהל חינוכי של תכנית בארי במכון שלום הרטמן. הוא בוגר ישיבת הר עציון, שם למד במשך תשע שנים והוסמך לרבנות על ידי הרבנות הראשית לישראל. בשנת תשע"ב הוציא פיקאר את ספרו: "הלכה בעולם חדש".

גב' חנה פינחסי – דוקטורנטית במחלקה למגדר באוניברסיטת בר אילן, מחקרה מתמקד במדרש. היא מנחה את הבית המדרש "חידר משלך" במכון שלום הרטמן, כותבת בעיתונות, בכתבי עת ובעלת טור ב-YNET בנושאים פמיניסטיים. כמו כן היא דוברת בהתנדבות של "קולך", ארגון נשים דתי ופמיניסטי.

ד"ר רוחמה וייס – למדה בבית ספר חורב, שירתה בשירות לאומי כקומונרית בבני עקיבא. למדה תלמוד ומחשבת ישראל לתואר ראשון באוניברסיטה העברית, למדה תואר שני במדעי היהדות בית המדרש ללימודי היהדות, של התנועה המסורתית בירושלים. את עבודת הד"ר כתבה באוניברסיטה העברית בירושלים בנושא המזון והסעודה בספרות חז"ל.

את הפאנל ינחה יו"ר חברותא דניאל יונס.

מתי? יום שלישי, כ' באייר תשע"ג, 30/04/2013, בשעה 19:00.

איפה? בצריף הנשיא, יד יצחק בן-צבי, רח' אברבנאל 12, ברחביה, ירושלים.

מדובר באירוע רב משתתפים ופתוח לקהל הרחב.

לדף האירוע בפייסבוק לחץ כאן

3m 8210 niosh mask, honey oatmeal face mask, ladainian tomlinson face mask, what kind of respirator do i need for painting, dermal collagen essence face masks, diy face mask for pores, what kind of respirator cartridge for sulfuric acid, n95 mask age size, methylene chloride respirator, sas safety corp n95 flat fold particulate respirator 8617, nokia n95 website, heb pharmacies, coronavirus animal cough fever breath, coronavirus introduction, is it bad to use face masks too often, do i need to wear a respirator when welding, respirator influenza, luxury face masks, what kind of respirator mask do u need for hot cutting foam, respirator mask medical evaluation form, what type of respirator cartridge for mold removal, 3m mask model number 1200 cartridge, what 2 different sidea of a surgical mask means, dermatology do moisturizing face masks work, cheap full face respirator mask, dust mask nail salon, coronavirus face masks, 7500 3m mask, hantavirus or sars related coronavirus are examples, blonde turkey hunter face shield, what is the n95 respirator fitness test, dust mask hurts bridge of nose, smoke mask niosh n95, acne face mask homemade, bad bunny dust mask, hockey player broken jaw face shield, cpap face masks, what is respirator failure, what respirator should i use for painting, how do i change screen of n95 box, homemade face mask reddit, led light mask for face and neck without nodes on face mask, poppers in a 3m mask, kitty litter face mask, face gas mask, medical surgical mask and face shield, face tube mask, where to get n95 mask fitted,

עֵת לַחֲשׁוֹת וְעֵת לְדַבֵּר

עֵת לַחֲשׁוֹת וְעֵת לְדַבֵּר, ואיננו מסוגלים עוד לחשות. מחזיקנא טיבותא לרב בני לאו שנענה לדברי הרב יובל שרלו וכתב הצעה לחיי משפחה להט"ב בקהילה הדתית (קישור בתגובה הראשונה), ונגע בנקודות רבות ומגוונות. אחרי שהנושא צף מול תלמידים שלי, באתי להגיב לחלק מדבריו, ולהשלים בחלק ממה שנראה בעיני. אשמח לתגובות.

קרא עוד »

כמה ממכם בעד דברים רעים?

כלומר, לא דברים שנויים במחלוקת, פשוט דברים רעים. התשובה, אני מקווה בכל אופן, היא אף אחד, אף אחד לא בעד מה שרע וכולנו מנסים לצדד בטוב. ובכן, ניתן להסיק מכאן שלהיות בעד מה שטוב ולהתנגד לרע זה דבר משותף (כמעט) לכל האנושות – ולכן זה לא אומר הרבה. אני מציע לעשות את אותו התרגיל עם הומופובים. כמה ממכם בעד טיפולי המרה?

קרא עוד »

"רק שבועיים לפני שהתחתנתי סיפרתי לסבתא שאני הומו"

אני ואלוהים: "אני דתי. אף פעם לא היתה לי בעיה. אני באמת ובתמים מאמין שהבעיה היא לא בדת, אלא עם הדתיים. אני לא רואה שיש קונפליקט בין גאווה לבין התורה. לא כל המצוות וכל האיסורים קשורים אל כל אדם, כמו שהלכות שחיטה לא רלוונטיות לצמחוני.

קרא עוד »

שתפו את המאמר