חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

כבוד הרב אני נמשך לגברים – מה לעשות? – על ההתמודדות הרבנית עם הקונפליקט שבין הומוסקסואליות וההלכה

ארגוני הקהילה הלהט"בית הדתית חברותא, שב"ל ובת קול מזמינים אתכם.ן להרצאה מיוחדת לתקופת בין המצרים מפי הרב אבישי מזרחי בנושא "כבוד הרב אני נמשך לגברים - מה לעשות? - על ההתמודדות הרבנית עם הקונפליקט שבין הומוסקסואליות וההלכה".

ארגוני הקהילה הלהט"בית הדתית חברותא, שב"ל ובת קול מזמינים אתכם.ן להרצאה מיוחדת לתקופת בין המצרים מפי הרב אבישי מזרחי בנושא "כבוד הרב אני נמשך לגברים – מה לעשות? – על ההתמודדות הרבנית עם הקונפליקט שבין הומוסקסואליות וההלכה".

ההרצאה תתקיים ב-24.7, אור לכ"ו בתמוז בשעה 21:00 בזום (לינק יישלח לנרשמים) ופתוח לקהל הרחב, להט"בים ולא להט"בים כאחד. בואו לשמוע, ללמוד ולדון בנושא חשוב זה.

הרב אבישי מזרחי שימש כמנהל חטיבת הביניים של אמית בר אילן נתניה, מעביר השתלמות למורים במכון באר אמונה בנושא "נערים/ות הנמשכים לבני מינם" ,ודוקטורנט ללימודי מגדר בבר אילן, שם הוא חוקר את ההתמודדות הרבנית עם הקונפליקט שבין הומוסקסואליות ליהדות.

דיספוריה היא אמיתית

דיספוריה היא אמיתית.
לפעמים פשוט לוקח חיים שלמים בשביל להבין אותה. ולקרוא לה בשם.

קרא עוד »

אמש צוין יום הזכרון הטרנסי. יום שלם של אחדות ותקווה לצד יום שכולו זכרון ואבל

ביום הזה אני נזכרת בכל הא.נשים על הקשת הטרנסית שהכרתי ושסיימו את חייהם, בכל הקשיים המנטליים והחברתיים שהקהילה הטרנסית, הקהילה שלי – חווה באופן יומיומי.

קרא עוד »

ללא שם / י' מחיפה

הפכתי עולמות והצלחתי! השגתי תרומה של 100 ציציות לפי דרישת הרב. כשהבאתי את הציציות, יצא לי משפט שעד עכשיו אני לא מאמין שאמרתי אותו

קרא עוד »

שתפו את המאמר