כבוד הרב אני נמשך לגברים – מה לעשות? – על ההתמודדות הרבנית עם הקונפליקט שבין הומוסקסואליות וההלכה

ארגוני הקהילה הלהט"בית הדתית חברותא, שב"ל ובת קול מזמינים אתכם.ן להרצאה מיוחדת לתקופת בין המצרים מפי הרב אבישי מזרחי בנושא "כבוד הרב אני נמשך לגברים - מה לעשות? - על ההתמודדות הרבנית עם הקונפליקט שבין הומוסקסואליות וההלכה".

ארגוני הקהילה הלהט"בית הדתית חברותא, שב"ל ובת קול מזמינים אתכם.ן להרצאה מיוחדת לתקופת בין המצרים מפי הרב אבישי מזרחי בנושא "כבוד הרב אני נמשך לגברים – מה לעשות? – על ההתמודדות הרבנית עם הקונפליקט שבין הומוסקסואליות וההלכה".

ההרצאה תתקיים ב-24.7, אור לכ"ו בתמוז בשעה 21:00 בזום (לינק יישלח לנרשמים) ופתוח לקהל הרחב, להט"בים ולא להט"בים כאחד. בואו לשמוע, ללמוד ולדון בנושא חשוב זה.

הרב אבישי מזרחי שימש כמנהל חטיבת הביניים של אמית בר אילן נתניה, מעביר השתלמות למורים במכון באר אמונה בנושא "נערים/ות הנמשכים לבני מינם" ,ודוקטורנט ללימודי מגדר בבר אילן, שם הוא חוקר את ההתמודדות הרבנית עם הקונפליקט שבין הומוסקסואליות ליהדות.

הרודפים אותנו? שבו בפינה בבקשה, עם הפנים לקיר

יש המון המון שבח לומר, ואילו פי מלא דברי שבח אין אני מספיק להודות לכל מי שראוי להודות לו. בדין הייתי צריך לסיים בשבח, אבל לבי אינו מתיר לי. העוול שנעשה לי מצד אנשים הנסמכים על שירותיי ועל תרומתי פשוט קשה מנשוא.

קרא עוד »

לרגל יום הנראות הביסקסואלי

לרגל יום הנראות הביסקסואלי ג'ייסון גרינספן משתף:
אני רוצה לספר לכם משהו: לפני שיצאתי מהארון לא פגשתי ביסקסואל דתי אחר. ומהסיבה הזאת, אני מתעקש לדבר על נראות ביסית.

קרא עוד »

שתפו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *