חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

כבוד הרב אני נמשך לגברים – מה לעשות? – על ההתמודדות הרבנית עם הקונפליקט שבין הומוסקסואליות וההלכה

ארגוני הקהילה הלהט"בית הדתית חברותא, שב"ל ובת קול מזמינים אתכם.ן להרצאה מיוחדת לתקופת בין המצרים מפי הרב אבישי מזרחי בנושא "כבוד הרב אני נמשך לגברים - מה לעשות? - על ההתמודדות הרבנית עם הקונפליקט שבין הומוסקסואליות וההלכה".

ארגוני הקהילה הלהט"בית הדתית חברותא, שב"ל ובת קול מזמינים אתכם.ן להרצאה מיוחדת לתקופת בין המצרים מפי הרב אבישי מזרחי בנושא "כבוד הרב אני נמשך לגברים – מה לעשות? – על ההתמודדות הרבנית עם הקונפליקט שבין הומוסקסואליות וההלכה".

ההרצאה תתקיים ב-24.7, אור לכ"ו בתמוז בשעה 21:00 בזום (לינק יישלח לנרשמים) ופתוח לקהל הרחב, להט"בים ולא להט"בים כאחד. בואו לשמוע, ללמוד ולדון בנושא חשוב זה.

הרב אבישי מזרחי שימש כמנהל חטיבת הביניים של אמית בר אילן נתניה, מעביר השתלמות למורים במכון באר אמונה בנושא "נערים/ות הנמשכים לבני מינם" ,ודוקטורנט ללימודי מגדר בבר אילן, שם הוא חוקר את ההתמודדות הרבנית עם הקונפליקט שבין הומוסקסואליות ליהדות.

אם מצעד הגאווה בתל אביב הוא חגיגה המונית של חופש, אצלנו זה מאבק קיומי ויומיומי.

בשנה שעברה, לקראת המצעד השני, העימות בין חושך לאור הגיע לסף פיצוץ. המשטרה, בעקבות איומים לפגוע במצעד, דרשה לשנות את התוואי ולהרחיק אותנו ככל שניתן מהגרעין התורני המאיים, כלומר מהרחוב שבו גדלתי ומלב היישוב שלי. בהתערבות בג"ץ, שלמרבה המזל עדיין קיים במדינה הזאת, חלחלה ההבנה שלא יעלה על הדעת שבזמן שמצעדי דגלים ואירועי דת מתקיימים במועצה בשפע, תיאסר צעדה למען הסובלנות. בסופו של דבר, למרות נהירה המונית ומרגשת של תומכים מכל קצוות הארץ, היו שם יותר שוטרים מצועדים.

קרא עוד »

שתפו את המאמר