לעדכונים על פעילויות ואירועים:

יש לך חבר מקשיב בחברותא…

חבר מקשיבתוכנית חבר-מקשיב מיועדת ליצור מסגרת של סיוע וליווי ארוך טווח להומואים דתיים ודתל"שים בתחילת דרכם.

כולנו יודעים שאין כמו לדבר עם מישהו שעבר חוויות דומות לשלך, שהגיע מאותה חברה שממנה אתה מגיע ושעולם המושגים הדתי-סרוג או דתי-חרדי לא זר לאוזניו.
הנטל הזה של ההסתרה, הקושי להתמודד עם השונות שלנו, הלבטים מול המשפחה – וכל אלה על רקע החברה שלנו –הקהילה, בית הכנסת, בני-עקיבא, ישיבת ההסדר, הישיבה הקטנה – כל אלה גורמים לנו לפעמים לחשוב שאף אחד בעצם לא באמת יכול להבין את המצוקה שלנו. אז זהו שלא: יש לנו חדשות בשבילך. יש לנו מתנדבים חביבים ורציניים שעברו דרך דומה לשלך, שמעוניינים ומוכנים להקשיב לך ולסייע לך.

המתנדבים של חבר-מקשיב הם חברי חברותא בשנות העשרים או השלושים של חייהם. המתנדבים שלנו גדלו על ברכי החינוך הדתי, גם הם עברו מסע של לבטים והתחבטויות, וכל אחד מהם מצא בסופו של דבר את המקום שלו לקיום אורח חיים שליו ובריא.

ועל מה תדברו? זה כבר תלוי בך. אתה יכול לשתף בקשיים, אבל אתה מוזמן גם לשתף בהצלחות. יכול להיות שתבחר להתייעץ, ויכול להיות שתבחר להקשיב. זה לא אנחנו נוביל את השיחה, אלא אתה – בקצב שלך, בזמן שלך ולפי הכוחות שלך.

לפרטים מלאים ויצירת קשר לחצו כאן.

best dust mask for cleaning asthmatics alleries, lorion face masks, what are some good homemade face masks, face mask for dust allergy, crypt cell invasion hypothesis coronavirus, what are common uses for a respirator, face shield with hat, difference n95 p95, wearing n95 mask to sleep, face mask medical device, are kaisers stocking n95 masks, demon mouth surgical mask, azithromycin treats coronavirus, wear n95 mask, odor removing face mask, best n95 mask for virus protection, top full face snorkel mask, asbestso removal sloped roof respirator, reflective motorcycle helmet face shield, racal respirator, what is in bubble face masks, bape bathing ape face mask, blank face masks to decorate, what is the filter media for n95 respirator, homemade face masks to close pores, gmax helmet motorcycle full face replacement shield, how often can i do face masks, coronavirus marketing, canine pantropic coronavirus acl, ventilated face shield, wearing a dust mask popped bloodvessels in my face, organic vapors respirator, cancer awareness surgical resportory mask, whereb to buy uvex s8500 bionic face shield, where to buy freeman face mask, dog surgical face mask, cheapest place to buy korean face masks, canine coronavirus vaccine second dose, how often do you change welding respirator filters, large paint project respirator mask 3m 6001, avision ahead senior hockey face shield,

בחור בן 18-19, שהולך לטיפול "מקצועי" ו"מבטיח", תרתיי משמע, שנותן תחושה של עוצמה, ביטחון, כמו טריפ מופלא על קוקאין משובח במיוחד הנארז בתוך מעטפת של מציאות אפשרית וחוקית לחלוטין… יש יותר מזה?!

אחד הדברים שאפיינו את הטיפול זה הדגש על כך שניתן לשנות דברים- הנטייה הזאת היא נרכשת ואיננה מולדת, נאמר, ולכן אין שום בעיה לשנות את זה. המפתח הוא בי וזה תלוי רק ברצון שלי. עניין של בחירה.

קרא עוד »

סדנת כתיבה מונחית

לכתוב את מה שבפנים. את מה שלמדנו להשתיק ולהפנים. לא להדחיק, לא להחליק, אלא לחלוק את שעל הלב. שכבר למד לכאוב אך גם להתאהב.

קרא עוד »

ליין אוי גיי זמיר

מקוות שהתעוררתן חמודות מתוקות, כי אחרי המסיבה מוש מוש מוש שהיתה לנו קשה לקום!! אריאלה רשף המדהימה עלתה והרימה לנו את הרחבה, ו100 חברותות פיזזו אמש במועדון ה"אמור" בתל אביב, עד שהמנהל בא ואמר "רבותינו, הגיע זמן קריאת שמע של שחרית". אוי גיי זמיר 2 – הייתם מדהימים והיה מדהים! תודה שבאתם ונתראה במסיבה הבאה

קרא עוד »

סדרת ארון הקודש

"ארון הקודש”
היא סדרת רשת דוקומנטרית שיצרה הבמאית וחברת הקהילה מורן נקר, על להט”בים דתיים שתעלה בתאגיד השידור הציבורי “כאן”. כל פרק מתמקד בדמות, זוג או משפחה בשלב אחר בחיים. הקרנת הסדרה מביאה תיעוד אינטימי של אנשים המתמודדים עם המפגש בין נטיה מינית וזהות מגדרית ובין אמונה ואורח חיים דתי, דרך רגעים משמעותיים וטקסים דתיים, משפחתיים וזוגיים.

קרא עוד »

אני חושב שהמילה שחיפשת היא "קוויר"

הרב אברהם סתיו, אני חושב שהמילה שחיפשת בפתיחת דבריך היא קוויר (או אולי גיי באנגלית), אדם שהוא חריג מהציפיות הסיס-הטרו-נורמטיביות של החברה שלנו, ולא המילה הומו או הומוסקסאול. כשאנשים להט"בים מזדהים עם דמויות כמו בובספוג או אלזה "ומשייכים" אותן לקהילה הגאה הם לרוב לא מסווגים אותם מבחינת נטייה מינית או זהות מגדרית, אלא מצביעים על חוויה משותפת. בדרך כלל החוויה הזאת לא תהיה של אחת הזהויות הכלולות באותיות להטבא"ק+. זו פשוט חוויה כללית יותר, החוויה של שונות בתוך חברה שמניחה שכל בן נמשך לבת, שמבוגרת בשנות ה-30 שלה צריכה להתעניין בקשרים רומנטים, ושהחוויה המגדרית של כל אחד.ת היא או גבר או אשה. המילה היותר כוללנית לזהות השונה הזו היא המילה קוויר. הקושיה – איך ייתכן שלספוג או לכוכב ים תהיה נטייה מינית או זהות מגדרית שונה, רלוונטית כמו הקושיה איך ייתכן שבובספוג מדבר, שיש לו רישיון נהיגה, ושהוא לובש חולצה מכופתרת ועניבה.

קרא עוד »

שתפו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.