יש לך חבר מקשיב בחברותא…

מרגיש לבד בעסק הזה? רוצה לדבר על זה עם מישהו? רוצה לחלוק או לשתף? אז בוא לשוחח, אחד-על-אחד, עם אחד מבּוגרי חברותא!

חבר מקשיבתוכנית חבר-מקשיב מיועדת ליצור מסגרת של סיוע וליווי ארוך טווח להומואים דתיים ודתל"שים בתחילת דרכם.

כולנו יודעים שאין כמו לדבר עם מישהו שעבר חוויות דומות לשלך, שהגיע מאותה חברה שממנה אתה מגיע ושעולם המושגים הדתי-סרוג או דתי-חרדי לא זר לאוזניו.
הנטל הזה של ההסתרה, הקושי להתמודד עם השונות שלנו, הלבטים מול המשפחה – וכל אלה על רקע החברה שלנו –הקהילה, בית הכנסת, בני-עקיבא, ישיבת ההסדר, הישיבה הקטנה – כל אלה גורמים לנו לפעמים לחשוב שאף אחד בעצם לא באמת יכול להבין את המצוקה שלנו. אז זהו שלא: יש לנו חדשות בשבילך. יש לנו מתנדבים חביבים ורציניים שעברו דרך דומה לשלך, שמעוניינים ומוכנים להקשיב לך ולסייע לך.

המתנדבים של חבר-מקשיב הם חברי חברותא בשנות העשרים או השלושים של חייהם. המתנדבים שלנו גדלו על ברכי החינוך הדתי, גם הם עברו מסע של לבטים והתחבטויות, וכל אחד מהם מצא בסופו של דבר את המקום שלו לקיום אורח חיים שליו ובריא.

ועל מה תדברו? זה כבר תלוי בך. אתה יכול לשתף בקשיים, אבל אתה מוזמן גם לשתף בהצלחות. יכול להיות שתבחר להתייעץ, ויכול להיות שתבחר להקשיב. זה לא אנחנו נוביל את השיחה, אלא אתה – בקצב שלך, בזמן שלך ולפי הכוחות שלך.

לפרטים מלאים ויצירת קשר לחצו כאן.

best dust mask for cleaning asthmatics alleries, lorion face masks, what are some good homemade face masks, face mask for dust allergy, crypt cell invasion hypothesis coronavirus, what are common uses for a respirator, face shield with hat, difference n95 p95, wearing n95 mask to sleep, face mask medical device, are kaisers stocking n95 masks, demon mouth surgical mask, azithromycin treats coronavirus, wear n95 mask, odor removing face mask, best n95 mask for virus protection, top full face snorkel mask, asbestso removal sloped roof respirator, reflective motorcycle helmet face shield, racal respirator, what is in bubble face masks, bape bathing ape face mask, blank face masks to decorate, what is the filter media for n95 respirator, homemade face masks to close pores, gmax helmet motorcycle full face replacement shield, how often can i do face masks, coronavirus marketing, canine pantropic coronavirus acl, ventilated face shield, wearing a dust mask popped bloodvessels in my face, organic vapors respirator, cancer awareness surgical resportory mask, whereb to buy uvex s8500 bionic face shield, where to buy freeman face mask, dog surgical face mask, cheapest place to buy korean face masks, canine coronavirus vaccine second dose, how often do you change welding respirator filters, large paint project respirator mask 3m 6001, avision ahead senior hockey face shield,

סדרת ארון הקודש

"ארון הקודש”
היא סדרת רשת דוקומנטרית שיצרה הבמאית וחברת הקהילה מורן נקר, על להט”בים דתיים שתעלה בתאגיד השידור הציבורי “כאן”. כל פרק מתמקד בדמות, זוג או משפחה בשלב אחר בחיים. הקרנת הסדרה מביאה תיעוד אינטימי של אנשים המתמודדים עם המפגש בין נטיה מינית וזהות מגדרית ובין אמונה ואורח חיים דתי, דרך רגעים משמעותיים וטקסים דתיים, משפחתיים וזוגיים.

קרא עוד »

לא ניתנו תעניות לישראל כדי שנזכור בהן הצרות ונקונן על דם ישראל הנשפך כמים

והואיל וכבר פשט המנהג ואין בו איסור רק שטות, ויש בו רמז, לפיכך אני אומר שאם התפלל עם הציבור בתענית והרבו בזכרון הצרות – אל יפרוש מהן. אבל לכתחילה לא יתפלל עם מי שזוכרין הצרות ולא עושין תשובה.

קרא עוד »

אז מי האבא האמיתי?

תמיד שואלים אותנו, את דני ואותי, מי האבא של אוליבר. כלומר, לרוב הם שואלים אותנו יותר בנימוס – מי האבא הביולוגי?

קרא עוד »

תהיו נאמנים לעצמכם!

לא לחיות זה לפחד. זה לשקוע בחרדות. זה להסתיר את עצמנו מהאנשים הכי קרובים אלינו.
ולפעמים זה מרגיש שאי אפשר אחרת, כי החיים האלה הם פאקינג מפחידים ואם חושבים עליהם יותר מידי – אפשר לשקוע בדיכאון קיומי.

קרא עוד »

שתפו את המאמר