יהדות של מתי מעט

חברותא מגיבה להסכם בין מפלגת הליכוד למפלגת נעם: "רבי נפתלי מרופשיץ היה מספר, שכשהיה קטן ולמד לראשונה לקרוא בתורה, ראה שני יו"דין סמוכים זה לזה. המלמד הסביר שזה שם ה' וצריך לקרוא אותו כך. לאחר מכן נתקל הילד בשני סימנים הנראים כשני יו"דין זה מעל זה, וחשב שאלה אותן אותיות, וקרא אותן כשם ה'. המלמד גער בו ואמר "שני יו"דין זה מעל זה – זה לא שם ה' , זה סוף פסוק!"

חברותא מגיבה להסכם בין מפלגת הליכוד למפלגת נעם: "רבי נפתלי מרופשיץ היה מספר, שכשהיה קטן ולמד לראשונה לקרוא בתורה, ראה שני יו"דין סמוכים זה לזה. המלמד הסביר שזה שם ה' וצריך לקרוא אותו כך. לאחר מכן נתקל הילד בשני סימנים הנראים כשני יו"דין זה מעל זה, וחשב שאלה אותן אותיות, וקרא אותן כשם ה'. המלמד גער בו ואמר "שני יו"דין זה מעל זה – זה לא שם ה' , זה סוף פסוק!". כשיהודי אחד מתגאה על חברו, זהו סוף פסוק. וכשיש אהבה בין שני יהודים סמוכים, זהו שם ה'.על מי לא התגאה אבי מעוז? על נשים, על טרנסים, על משפחות חד הוריות, על גרי צדק, על חילונים, על נכים, על משפחות להט"ביות.אבי מעוז ונעם נלחמים במשפחה היהודית, נלחמים בעם ישראל, ויביאו להכחדתו. מרוב שנאה הוא לא רואה את העם.ראש הממשלה המיועד בנימין נתניהו, מסר לנעם למרבה הצער את המפתחות לחינוך הילדים שלכם. לא עוד סובלנות והכלה, רק שנאה ושנאה, יהדות של מתי מעט שמקפידים רק על אחרים ולעולם לא על עצמם. זה שהגיע לכנסת על כתפיהם של אחרים עומד לדאוג שכל האחרים לדידו לא יהיו שם יותר. נעם מעוניינים לשים סוף פסוק לעם היהודי. בושה".

"רק שבועיים לפני שהתחתנתי סיפרתי לסבתא שאני הומו"

אני ואלוהים: "אני דתי. אף פעם לא היתה לי בעיה. אני באמת ובתמים מאמין שהבעיה היא לא בדת, אלא עם הדתיים. אני לא רואה שיש קונפליקט בין גאווה לבין התורה. לא כל המצוות וכל האיסורים קשורים אל כל אדם, כמו שהלכות שחיטה לא רלוונטיות לצמחוני.

קרא עוד »

שתפו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *