חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

טרנס במרכז: זכר וזקבה ברא אותם

שימו לב: מדובר באירוע שאינו מאורגן ע"י חברותא.
האירוע מובא לידיעתכם מטעם המארגנים.

trans_bamerkaz

זכר וזקבה ברא אותם – הרצאה, הופעה ושיעור בתלמוד

עדן ארזי – על טרנסג'נדרימות בהלכה.

שרה לב – זכר? נקבה? שניהם? אף אחד מהם? מי הוא האנדרוגינוס? על הספקטרום המיני של חז"ל.

שעבס – הופעת דראג קינג ביידיש.

יום שלישי, ד' בתשרי תש"ע, 22 בספטמבר, 19:30 במרכז הגאה, קומה שנייה, גן מאיר (טשרניחובסקי 22 א), תל אביב.

כניסה: 20 ש"ח או כפי יכולת. מומלץ להגיע כעשר דקות לפני תחילת המפגש כדי לשלם במזכירות.

טרנס במרכז – סדרת מפגשים קהילתיים בנושאים טרנסג'נדריים / קוויריים / פמיניסטיים. המפגשים יערכו פעמיים בחודש במרכז הגאה, במטרה ליצור דיונים פנים-קהילתיים, במטרה לעורר מודעות קהילתית, וכדי לעודד שינוי. הכניסה היא כפי יכולת לכיסוי העלויות – אף אחת לא תישאר בחוץ בגלל מצבה הכלכלי.

ח"כ סמוטריץ,

לא תכננתי לכתוב, הספיק לי בנתיים להתווכח עם השלטים שלך בכל רחבי הישוב תוך כדי ריצות הבוקר שלי , אבל הבוקר השלטים נעלמו והמילים מתפרצות לי החוצה, מבקשות להשמיע קול , קול של רבות ורבים שפגשתי בשנים האחרונות במסגרת תפקידיי ועיסוקיי.

קרא עוד »

היום חל יום הזיכרון הטרנסי.

במיוחד בימים אלו אני משתדלת להיזכר שיש עוד מלחמה בחוץ. מלחמה ארוכת שנים שמלאה בדגלים לבנים. מלחמה חיצונית ופנימית שעוברת כל אחת ואחד מהקהילה הטרנסית.

קרא עוד »

יום הבחירות

מה יעשה אדם הרוצה לרסן את מערכת המשפט, להעלות את המיסוי על עשירים, להנהיג את שיטת השוברים במערכת החינוך, לתת לכל אדם תחת שלטון ישראל זכות הצבעה לפרלמנט, אך למסד בחוק את זהותה התרבותית היהודית העברית של המדינה, כך שהיא תתמוך כלכלית במוסדות תרבותיים תורניים בלי קשר לחלקם באוכלוסייה של יהודים שומרי מצוות? היש לאדם כזה מפלגה להצביע לה? בעייתו שלו ובעייתו של הלהט"ב הדתי אינן שונות מבחינה פוליטית כלל וכלל

קרא עוד »

"דברו איתנו – לא עלינו"

איך להט"בים דתיים מעיזים לדרוש להיות חלק אינטגרלי מכל קהילה דתית שקיימת, ואיך הם מעיזים להשלים עם העובדה שרבש"ע ברא אותם כמו שצריך, יצירה נאה ושלמה? אולי כי זה לא טעות ולא ניסיון? | דעה

קרא עוד »

שתפו את המאמר