טיול פסח המסורתי של חברותא

כמידי שנה, גם השנה נצא לטיול ביומו הראשון של חוה"מ, ט"ז בניסן, 27/03/2013, והפעם קרוב למרכז!

שמורת נחל הירקון ומקורות הירקון –

רובנו מכירים את פארק הירקון.

אבל נחל הירקון זורם עד לראש העין בתוואי יפהפה שרובנו מעולם לא הלכנו בו.

ונעבור בתוואי שעליו נוסעת רכבת ישראל – עכשיו בשיא פריחתו.

באזור שבע טחנות נלמד קצת על חשיבותו של נחל הירקון בהיסטוריה – הלא כל כך רחוקה.

נסיים באזור מקורות הירקון שם נעשה את המנגל המסורתי של חברותא.

לפרטים נוספים והרשמה ניתן לפנות לישי במייל: yeshai.moskovitch@havruta.org.il

does green tea help with cramps, exercises to lose weight and belly fat, best pre workout for women weight loss, keto recipes using bananas, coconut flour keto recipes without eggs, fat burning pills that target lower stomach and hips, weight loss sucesses, remra diet pills milk thistle, lipozene side effects constipation, target heart range for weight loss, orion rapid weight loss program, 30 day weight loss shakes, keto cake no dairy recipes, wellbutrin depression anxiety, recipes for keto dinner, fastest way to lose weight with hip hop abs, effective calorie schedule for weight loss, how to lose weight after mold exposure, weight loss naltrexone, is it bad to take diet pills after having gastric sleeve done, does teavana weight loss tea work, 30 day keto recipes, weight loss sites free, extream weight loss with copd, lipton black tea weight loss, natural weight loss for men, sorbera weight loss, how to lose weight easy, dr oz latest weight loss pill, is walking forlong distances betterthan running short distances for weight loss, weight loss recipe indian, why does parathyroid disease cause weight loss, keto chopped meat recipes, need some new keto recipes, weight loss for men success stories, il volo ignazio weight loss, dr fucci mesa az, what is the best workout program to lose weight, expected weight loss after gastric bypass,

סדרת ארון הקודש

"ארון הקודש”
היא סדרת רשת דוקומנטרית שיצרה הבמאית וחברת הקהילה מורן נקר, על להט”בים דתיים שתעלה בתאגיד השידור הציבורי “כאן”. כל פרק מתמקד בדמות, זוג או משפחה בשלב אחר בחיים. הקרנת הסדרה מביאה תיעוד אינטימי של אנשים המתמודדים עם המפגש בין נטיה מינית וזהות מגדרית ובין אמונה ואורח חיים דתי, דרך רגעים משמעותיים וטקסים דתיים, משפחתיים וזוגיים.

קרא עוד »

מצעד הגאווה בירושלים הוא לגיטימי כי ככה.

לפעמים ההסברה הכי טובה היא פשוט לא להסביר. אף אחד מעולם לא נדרש להסביר למה הוא הולך לקולנוע בציבור ולמה הוא אוכל פלאפל לצהריים בציבור כי אלה דברים יום יומיים שזכותו של כל אחד לעשות. גם ללכת ברחוב זה דבר יום יומי שזכותנו לעשות. ופעם בשנה אנחנו בוחרות לעשות את זה כולנו ביחד. ככה כיף לנו. ואם זה בא לך רע, אז מזל שאתה סתם בן אדם רגיל כמו כל אחד אחר ואף אחד לא מבקש את רשותך לצאת מהבית.

קרא עוד »

הסיפור של נריה שמעון

"יצאתי מהארון עוד לפני שנפגשתי עם גבר, עוד לפני שהיה לי משהו עם מישהו… לא הרגשתי שום צורך לחכות לזוגיות או להתנסות. זאת פשוט הייתה ההרגשה שלי"

קרא עוד »

שתפו את המאמר