חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

ט"ו בשבט הגיע – חג בחיבורים!

התחלקנו לקבוצות לפעילות חווייתית סביב החג והמשכנו לשיח פתוח שבסופו זכינו לדברי חיזוק לכבוד החג מחברנו לקבוצה, יוסף וכמובן תפילה לשלום החיילים וחזרת החטופים

ט"ו בשבט הגיע – חג בחיבורים!

ביום חמישי האחרון נפגשנו ב"בחיבורים" לכבוד ט"ו בשבט שנמצא מעבר לפינה.

התחלקנו לקבוצות לפעילות חווייתית סביב החג והמשכנו לשיח פתוח שבסופו זכינו לדברי חיזוק לכבוד החג מחברנו לקבוצה, יוסף וכמובן תפילה לשלום החיילים וחזרת החטופים 😊

ואז….. חיכה לנו שולחן מלא בפלאפל, צ'יפס, סלטים, טורטיות, פחזניות טונה, עוגות ופירות יבשים.

בתמונה המסורתית ליד השולחן תוכלו לראות חלק קטן מתוך 60 המשתתפים שהגיעו!

כן כן 60 משתתפים, ותיקים וחדשים 🙂

קהילת "חיבורים".

כשרציתי לגייר את הילדים

כשרציתי לגייר את הילדים, לא יכולנו לעשות את זה בארץ. אף בית דין אורתודוכסי פה לא סמך עליי שאגדל ילדים יהודים. מצאנו בית דין אורתודוכסי בניו-יורק, ותוך כדי שאנחנו מתכננים טיסה עם שני תינוקות ושמונה מאות מזוודות על פני חצי יבשת, אדם שאל אותי: בשביל מי אתה עושה את זה? מי הקהילה שלך? שלושה רבנים שמעולם לא פגשת באפר-ווסט-סייד?

קרא עוד »

הסיפור של עוז אפטקר

"הקורונה תוקפת בעיקר בלילות. במהלך היום אתה מרגיש טוב, אבל בלילות יש את הקטע של החום, כאבי הראש וכל הדברים האלה… לא ברור לנו עד הסוף איך נדבקנו"

קרא עוד »

מצעד הגאווה בירושלים הוא לגיטימי כי ככה.

לפעמים ההסברה הכי טובה היא פשוט לא להסביר. אף אחד מעולם לא נדרש להסביר למה הוא הולך לקולנוע בציבור ולמה הוא אוכל פלאפל לצהריים בציבור כי אלה דברים יום יומיים שזכותו של כל אחד לעשות. גם ללכת ברחוב זה דבר יום יומי שזכותנו לעשות. ופעם בשנה אנחנו בוחרות לעשות את זה כולנו ביחד. ככה כיף לנו. ואם זה בא לך רע, אז מזל שאתה סתם בן אדם רגיל כמו כל אחד אחר ואף אחד לא מבקש את רשותך לצאת מהבית.

קרא עוד »

בואו נדבר רגע על חתונה דתית גאה

המילה הגדולה הזו, האירוע הגדול והיקר הזה. עזבו רגע מאבקים, הכרה מהמדינה, הפלות של הצעות חוק לברית זוגיות וחתימה ברבנות. לא מה זה אומר לאנשים אחרים, אלא מה זה אומר בשבילנו-הומואים בחיים קהילתיים דתיים ומוקפים סטרייטים, לא עלינו.

קרא עוד »

שתפו את המאמר