חסידות מביאות תינוקות לעולם!

אם יכולנו לפלל שהטרנד המעיק ששמו ״כתבות על להט״ב כל שבת בעולם קטן״ יחלוף במהרה, הנה הגיעה הכתבה הזו, כתבה שההוכחה המדעית היחידה שלה היא לכך שלטמטום האנושי, ממש כמו היקום לפי איינשטיין, אין גבול.

במחקר שנערך לפני כ-20 שנה על נתונים בגרמניה, נמצא שקיים קשר חזק וישר בין ריכוז חסידות לבין מספר הילדים במשפחה. המסקנה המתבקשת כמובן היא שחסידות מביאות תינוקות לעולם, מה שייקל על כולנו את החינוך המיני של ילדינו. אולם קורלציה אינה סיבתיות כמובן. המחקר מבדר, אבל בניגוד אליו, המקרה בכתבה המצורפת והמחקר המדובר בה הרבה פחות מצחיקים. אם יכולנו לפלל שהטרנד המעיק ששמו ״כתבות על להט״ב כל שבת בעולם קטן״ יחלוף במהרה, הנה הגיעה הכתבה הזו, כתבה שההוכחה המדעית היחידה שלה היא לכך שלטמטום האנושי, ממש כמו היקום לפי איינשטיין, אין גבול.

אין ערך רב בלנתח שוב מדוע מדובר בכתבה שגויה, רבים כבר ניתחו זאת ביתר דיוק. חברותא מציעה למי שמעוניין ללכת ולהתמקד במאמרים ובמחקרים רציניים, של אנשי מקצוע, ולא לכלות את הזמן על מאמרי סרק מגמתיים, שכל ערכם הוא בלקדם את ״טיפולי״ הזוועה האלה. ספריית המאמרים והמחקרים המצוינת שלנו באתר המרכז למאבק בהמרה גם הוא.

גם לנו זה קרה

גם לנו זה קרה…
הכל התחיל, איך לא, בשבת חברותא, אי שם לפני 9 שנים בגוש עציון. דווקא אז, לא קרה כלום וכל אחד המשיך בחייו.
אבל חייב להיות סוף טוב, אז רצה הגורל ויצאנו כעבור 3 שנים לטיול פסח של…חברותא. וכן, שם כבר נוצר הקליק ומאז הכל התגלגל…

קרא עוד »

עֵת לַחֲשׁוֹת וְעֵת לְדַבֵּר

עֵת לַחֲשׁוֹת וְעֵת לְדַבֵּר, ואיננו מסוגלים עוד לחשות. מחזיקנא טיבותא לרב בני לאו שנענה לדברי הרב יובל שרלו וכתב הצעה לחיי משפחה להט"ב בקהילה הדתית (קישור בתגובה הראשונה), ונגע בנקודות רבות ומגוונות. אחרי שהנושא צף מול תלמידים שלי, באתי להגיב לחלק מדבריו, ולהשלים בחלק ממה שנראה בעיני. אשמח לתגובות.

קרא עוד »

לרגל יום הנראות הביסקסואלי

לרגל יום הנראות הביסקסואלי ג'ייסון גרינספן משתף:
אני רוצה לספר לכם משהו: לפני שיצאתי מהארון לא פגשתי ביסקסואל דתי אחר. ומהסיבה הזאת, אני מתעקש לדבר על נראות ביסית.

קרא עוד »

שתפו את המאמר