חסידות מביאות תינוקות לעולם!

אם יכולנו לפלל שהטרנד המעיק ששמו ״כתבות על להט״ב כל שבת בעולם קטן״ יחלוף במהרה, הנה הגיעה הכתבה הזו, כתבה שההוכחה המדעית היחידה שלה היא לכך שלטמטום האנושי, ממש כמו היקום לפי איינשטיין, אין גבול.

במחקר שנערך לפני כ-20 שנה על נתונים בגרמניה, נמצא שקיים קשר חזק וישר בין ריכוז חסידות לבין מספר הילדים במשפחה. המסקנה המתבקשת כמובן היא שחסידות מביאות תינוקות לעולם, מה שייקל על כולנו את החינוך המיני של ילדינו. אולם קורלציה אינה סיבתיות כמובן. המחקר מבדר, אבל בניגוד אליו, המקרה בכתבה המצורפת והמחקר המדובר בה הרבה פחות מצחיקים. אם יכולנו לפלל שהטרנד המעיק ששמו ״כתבות על להט״ב כל שבת בעולם קטן״ יחלוף במהרה, הנה הגיעה הכתבה הזו, כתבה שההוכחה המדעית היחידה שלה היא לכך שלטמטום האנושי, ממש כמו היקום לפי איינשטיין, אין גבול.

אין ערך רב בלנתח שוב מדוע מדובר בכתבה שגויה, רבים כבר ניתחו זאת ביתר דיוק. חברותא מציעה למי שמעוניין ללכת ולהתמקד במאמרים ובמחקרים רציניים, של אנשי מקצוע, ולא לכלות את הזמן על מאמרי סרק מגמתיים, שכל ערכם הוא בלקדם את ״טיפולי״ הזוועה האלה. ספריית המאמרים והמחקרים המצוינת שלנו באתר המרכז למאבק בהמרה גם הוא.

הסיפור של נריה שמעון

"יצאתי מהארון עוד לפני שנפגשתי עם גבר, עוד לפני שהיה לי משהו עם מישהו… לא הרגשתי שום צורך לחכות לזוגיות או להתנסות. זאת פשוט הייתה ההרגשה שלי"

קרא עוד »

יזכור

יזכור.
יזכור עם ישראל את

קרא עוד »

שתפו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *