חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

ח"כ סמוטריץ,

לא תכננתי לכתוב, הספיק לי בנתיים להתווכח עם השלטים שלך בכל רחבי הישוב תוך כדי ריצות הבוקר שלי , אבל הבוקר השלטים נעלמו והמילים מתפרצות לי החוצה, מבקשות להשמיע קול , קול של רבות ורבים שפגשתי בשנים האחרונות במסגרת תפקידיי ועיסוקיי.

ח"כ סמוטריץ,

לא תכננתי לכתוב, הספיק לי בנתיים להתווכח עם השלטים שלך בכל רחבי הישוב תוך כדי ריצות הבוקר שלי , אבל הבוקר השלטים נעלמו והמילים מתפרצות לי החוצה, מבקשות להשמיע קול , קול של רבות ורבים שפגשתי בשנים האחרונות במסגרת תפקידיי ועיסוקיי.

חונכנו על המשולש החשוב- ארץ, עם ותורה.

בתוך עמך אנוכי יושבת, לשם הוביל אותי הקב"ה. לאזור בו מצויים כאבים גדולים ומורכבויות עצומות שבאופן מובהק וקולני אין להם מקום במפלגה החדשה שיצרת.

בישוב בו אתה ואני חיים , בישובים מסביב, וברחבי המדינה היפה שלנו אני פוגשת בני נוער רבים שמהרהרים במוות או בתפיסת מרחק עצום מכור מחצבתם כפתרונות היחידים למורכבויות הזהות המינית איתן הם מתמודדים. שמתנסים בפגיעות עצמיות בשביל להעניש את עצמם, שמתחננים שנעזור להם למצוא מקום בעולם.

אל תפנה אליהם גב, אל תזלזל ואל תגעל, הם מקשיבים כל העת לשיח המבוגרים שמסביבם. כאשר נציגי מפלגתך מצהירים שזוהי זירת המאבק בה הם בוחרים להתחיל את מעורבותם הפוליטית , הנזק בל יתואר. תלמדו את הנושא, תפגשו מקרוב, תתייעצו עם אנשי שטח. תאהבו קצת יותר.

כאשר נציגי מפלגתך מדברים על האקטיביזם המתוכנן בתחום מניעת ההפלות נשים רבות מתכווצות.

אין נערה או אישה שעברה הפלה מרצון ולא חוותה מדורי גיהינום נפשיים וחברתיים רבים בדרך לשם. נערה או אישה לא מחליטות החלטה כזו סתם כי בא להן.

דברו עם עוסיו"ת שמלוות תהליכים כאלו. דברו עם וועדות להפסקת הריון, תשמעו מהם על הכאב הרב. אל תעמידו עוד מכשולים.

כאשר במצע שלך אתה מבקש לדאוג לגברים מתלונות שווא של נשים ולא מאזן עם מלחמה חוקתית בכל הכח (ויש לך המון ממנו) באלימות פיזית, מינית, מילולית או כלכלית כלפי נשים- נשים רבות בסביבה הקרובה שלך איתן אנחנו הולכות יד ביד על מנת לסייע להן לצאת ממעגלי כאב ואלימות מכניסות את הראש חזרה לקונכייה המכאיבה. כי אם יחשבו… ומה יהיה…

המילים נכתבו בכאב רב.

בבקשה מעומקו של הלב-

הרחיבו את נקודת המבט שלכם גם לכיוונים שאינכם רגילים להביט. צריכים אתכם גם שם.

אל תקריבו את הפרט על מזבח הכלל.

תביטו למציאות המורכבת בעיניים חומלות ומבקשות תיקון.

#מעת_לעט | זהבה טמיר | #דעה

מ מ' באהבה ל א'.

בדיוק כמוך לפני 20 שנה בדיוק, בשנת 2003, מצאתי את מה שהייתי חייב לחשוב שהוא ה"גאולה" של חיי. מצאתי את טיפולי ההמרה ורציתי להשתנות ולהתחתן עם אישה ולהיות כמו כולם

קרא עוד »

לצערי נפלו בכתבה בעולם קטן מספר טעויות

בגליון הקודם (868, בראשית) פורסמה בעלון זה הכתבה "מחקר חדש: טיפולי המרה עשויים להפחית אובדנות". לצערי נפלו בכתבה מספר טעויות אשר עלולות להשאיר את הקוראים עם רושם שגוי לגבי המחקר המדובר ולגבי הקשר בין טיפולי המרה לאובדנות. קראתי את המאמר המדובר של ד"ר סולינס ואת המאמר נגדו יצא, ואבקש לתקן שגיאות אלו.

קרא עוד »

שתפו את המאמר