חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

חוגגים חנוכה בקשת הסרוגה בירושלים

הכנו יחד מרק ירקות ולחם שום, שיהיה חם בלב. הדלקנו נרות, בירכנו שהחיינו ואכלנו סופגניות כמיטב המסורת.

חוגגים חנוכה בקשת הסרוגה בירושלים –

נפגשנו בביתו של אחד המשתתפים שלנו, להדלקת נרות משותפת וארוחת ערב בחסות משתתף נוסף. הכנו יחד מרק ירקות ולחם שום, שיהיה חם בלב. הדלקנו נרות, בירכנו שהחיינו ואכלנו סופגניות כמיטב המסורת. עשינו סבב מה נשמע וכל אחד סיפר לו היה סופגניה מרולדין איזה סוג הוא היה.

בעקבות ההצלחה בשבת חברותא של משחק האמת או חובה, שיחקנו הפעם "בסביבון הקשת"- סובבנו את הבקבוק וכל אחד שנבחר שלף פתק וענה על שאלה הקשורה לחנוכה ולתהליך הזהותי שלנו.

היה טעים וכיף ומגבש! יחד הדלקנו אור.. 😉

היום ישבתי במונית של אבא שלי ובכיתי.

אבא שלי הביט בי דרך המראה הקטנה שתלויה במונית שלו, וראיתי לו את זה בעיינים. ראיתי שכאב לו לספר לי על ההוא שקרא לו הומו וירק. חשבתי על זה, מה זה בשביל אבא לילד הומו לשמוע אדם מבוגר אחר מקלל אותו, תוך כדי יריקה, וקורא לו ״יא הומו״

קרא עוד »

במשך שישה שבועות כמהתי לילד

זו האמת הפריווילגיות שלי. בין הילד השלישי לרביעי עברתי לידה שקטה, כזו שהשאירה אותי ריקה וכמהה. שישה שבועות של חוסר גדול, של ריק. (לאחריהם תשעה חודשים מהולים בחרדה אבל זה כנראה לפוסט אחר)

קרא עוד »

קיבלתי אות הוקרה מעיריית תל אביב

אני אגיד שבהתחלה כששמעתי שיביאו לי אות הוקרה הייתה לי התלהבות מטורפת שמלווה בפחד. הייתי בכזה ״מה לעזאזל״. אט אט במשך השבוע התודעה הזו השתנתה להתלהבות טובה שמלווה בתחושה של ״איזה כיף שרואים אותי. איזה כיף שמעריכים את זה.״

קרא עוד »

שתפו את המאמר