חוגגים חנוכה בקשת הסרוגה בבאר שבע

לאחר סבב פתיחה קצר הדלקנו נר שני של חנוכה בצוותא, נהנינו מספינג' שהכינה אמא של חבר מהקבוצה (זו השנה הרביעית) ומלביבות ירק (בריאות ודלות שמן) שהכין לנו חבר קבוצה אחר.

חוגגים חנוכה בקשת הסרוגה בבאר שבע:לאחר סבב פתיחה קצר הדלקנו נר שני של חנוכה בצוותא, נהנינו מספינג' שהכינה אמא של חבר מהקבוצה (זו השנה הרביעית) ומלביבות ירק (בריאות ודלות שמן) שהכין לנו חבר קבוצה אחר. כמובן שלא הזנחנו את הסופגניות והתענגנו על מגוון סופגניות "של הביוקר" מרולדין באר שבע. את המשך הערב העברנו במשחק תחרותי (מאד) ומשעשע שבו ניחשנו, על פי ציורים שצייר כל אחד בתורו, מונחים שקשורים לחג. לאחר מכן חזרנו על משחק היכרות מאתגר, ששיחקנו גם במפגש שעבר, כדי להכיר טוב יותר את החברים החדשים שהצטרפו לקבוצה. היה כל כך כיף לבלות ביחד, לצחוק, לשחק, לאכול, ולהכיר שלא שמנו לב איך הזמן עבר ואת סבב הסיום כבר עשינו בחריגה (קלה) מהזמנים.

עוד טור דעה טרנסופובי מפי אישה דתיה

בשבת האחרונה פרסמה שרון רוטר טור דעה על קרוב משפחה שלה (מצורף למטה, מוזמנים ומוזמנות לקרוא). כאיש מדע, ביולוג וגנטיקאי אני ממש מרגיש צורך לענות על הטיעונים שלה שמלאים בחוסר ידע ובהבנה בעניין.

קרא עוד »

יום הבחירות

מה יעשה אדם הרוצה לרסן את מערכת המשפט, להעלות את המיסוי על עשירים, להנהיג את שיטת השוברים במערכת החינוך, לתת לכל אדם תחת שלטון ישראל זכות הצבעה לפרלמנט, אך למסד בחוק את זהותה התרבותית היהודית העברית של המדינה, כך שהיא תתמוך כלכלית במוסדות תרבותיים תורניים בלי קשר לחלקם באוכלוסייה של יהודים שומרי מצוות? היש לאדם כזה מפלגה להצביע לה? בעייתו שלו ובעייתו של הלהט"ב הדתי אינן שונות מבחינה פוליטית כלל וכלל

קרא עוד »

שתפו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *